کدال ‌نگر 9خرداد1400 / افزایش 70درصدی قیمت شکر!

کدال ‌نگر 9خرداد1400 / افزایش 70درصدی قیمت شکر!

شبندر و سکاب سهامدارانشان را برای تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه دعوت کردند. همچنین وملی، شنفت و بپاس تاریخ توزیع سود سهامداران خود را اعلام کردند.
برای آگاهی از آخرین اخبار بورس اوراق بهادار تهران اینجا کلیک کنید

اقتصادآنلاینسهیل بانی؛ کدال‌نگر 9 خرداد 1400 به بررسی برخی از اطلاعیه‌های منتشرشده در کدال پرداخته است.

افزایش سرمایه

«فجر»: سهامداران شرکت فولاد امیر کبیر کاشان، بر افزایش سرمایه 186درصدی این شرکت از محل سود انباشته مهر تایید زدند.

«وسکاب»: شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کارکنان بانک‌ها سهامدارانش را برای تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه، به مجمع عمومی فوق العاده دعوت کرد. 

«قرن»: سهامداران شرکت پدیده شیمی قرن، با افزایش سرمایه 100درصدی این شرکت از محل مطالبات و آورده نقدی موافقت کردند.

«ورازی»: مجمع فوق العاده بیمه رازی، با افزایش سرمایه 535درصدی این شرکت از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها موافقت کرد.

«شبندر»: مجمع فوق العاده سهامداران پالایش نفت بندرعباس، برای تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه، به مجمع عمومی فوق العاده فراخوانده شدند.

اطلاعیه‌ها

«واعتبار»: شرکت سرمایه‌گذاری اعتبار ایران از عدم حصول نتیجه از مزایده واگذاری سهام شرکت سرمایه گذاری وثوق امین خبر داد.

«قمرو»: شرکت قند مرودشت از افزایش 70درصدی قیمت شکر سفید خبر داد.

«کقزوی»: شرکت شیشه قزوین اعلام کرد یک باب ساختمان در تهران و دو دستگاه آپارتمان مسکونی واقع در مشهد را به مبلغ 80میلیارد و 400میلیون تومان در یک مزایده به فروش رسانده است.

پرداخت سود

«ما»: شرکت بیمه ما، در سال مالی منتهی به 99.12.30، برای هر سهم 1,284ریال سود محقق کرده ‌است که 650ریال از آن را ، بین سهامداران خود تقسیم خواهد کرد.

«دکیمی»: شرکت صنعتی کیمیدارو، در سال مالی منتهی به 99.12.30، برای هر سهم 1,204ریال سود محقق کرده ‌است که 970ریال از آن را، بین سهامداران خود تقسیم خواهد کرد.

«کرماشا»: شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه، در سال مالی منتهی به 99.12.30، برای هر سهم 3,523ریال سود محقق کرده‌است که 1,100ریال از آن را بین سهامداران خود تقسیم خواهد کرد. 

«شجم»: شرکت صنایع پتروشیمی تخت جمشید، اعلام کرد 300ریال از 390ریال سود خالص به ازای هر سهم خود را در سال مالی منتهی به 99.06.31، بین سهامداران توزیع می‌کند.

«سبهان»: شرکت سیمان بهبهان، در سال مالی منتهی به 99.12.30، برای هر سهم 6,025ریال سود محقق کرده‌است که 5,730ریال از آن را بین سهامداران خود تقسیم خواهد کرد.

«کزغال»: شرکت زغال سنگ پروده طبس، در سال مالی منتهی به 99.12.30، برای هر سهم 4,113ریال سود محقق کرده‌است که سه هزار ریال از آن را ، بین سهامداران خود تقسیم خواهد کرد.

«فجر»: بنابر اعلام شرکت فولاد امیر کبیر کاشان ، این شرکت در سال مالی منتهی به 99.12.30، به ازای هر سهم 13,568ریال سود کسب کرده است و 4,500ریال از آن را بین سهامداران خود تقسیم می‌کند.

 «وملی»: گروه صنعتی ملی اعلام کرد سود سهامداران حقیقی شرکت از تاریخ 1400.09.30 پرداخت خواهد شد.

«دسبحا»: گروه دارویی سبحان اعلام کرد سهامداران حقیقی این شرکت می‌توانند بسته به تعداد سهام خود، از 1400.08.19 تا 1400.10.22، سود سهام سال مالی منتهی به 99.12.30 را دریافت کنند. 

«بنیرو»:بنابر اعلام شرکت نیروترانس، سود سهامداران حقیقی این شرکت از تاریخ 1400.07.10 توزیع خواهد شد.

«بنو»: بیمه تجارت نو اعلام کرد سهامداران حقیقی شرکت می‌توانند از اول تا 31ام شهریور 1400 با مراجعه به شعب بانک تجارت سود سهام خود را دریافت کنند.

«شنفت»: شرکت نفت پارس اعلام کرد سود سهامداران حقیقی که در سامانه  سجام ثبت نام کرده‌اند از تاریخ 06/04/1400و از طریق سامانه سجام به حساب آنان واریز خواهد شد.

«بپاس»: سود سهامداران حقیقی بیمه پارس از تاریخ 1400.05.02 لغایت 1400.05.31 به حساب‌های بانکی اعلام شده آن‌ها واریز خواهد شد.

صورت‌های مالی

«فایرا»: طبق صورت‌ مالی یک ساله منتهی به 1399.12.30، شرکت آلومینیوم ایران، در این مدت هزار و 580میلیارد تومان سود خالص کسب کرد و سود خالص هر سهم 1,644ریال رقم خورد. 

local_offerبرچسب‌ها:
پیش‌بینی بورس 24 خرداد / بورس مثبت می‌شود؟

پیش‌بینی بورس 24 خرداد / بورس مثبت می‌شود؟

بسیاری از کارشناسان بازار معتقدند در بیشتر بازارها روند رکودی حاکم شده است. اما معضل اساسی بازار سرمایه علاوه بر رکود، تحرکات منفی است که در نتیجه اقدامات نادرست دولت و نهاد ناظر در بازار ایجاد شده اس...

TejaratNews.com/

پیش‌بینی بورس 26 خرداد / بازار فردا مثبت می‌ماند؟

پیش‌بینی بورس 12 خرداد 1400 / اثرات مثبت مالیات بر عواید سرمایه بر بورس

پیش‌بینی بورس 12 خرداد 1400 / اثرات مثبت مالیات بر عواید سرمایه بر...

یک کارشناس بازار سرمایه معتقد است؛ جریان نقدینگی در بازار سرمایه خوب نیست و نقطه روشنی برای بالا رفتن حجم معاملات و در نتیجه افزایش ارزش معاملات وجود ندارد.

TejaratNews.com/
پیش‌بینی بورس هفته آخر اردیبهشت 1400 / بازار به تعادل می‌رسد؟

پیش‌بینی بورس هفته آخر اردیبهشت 1400 / بازار به تعادل می‌رسد؟

پیش‌بینی بورس هفته آخر اردیبهشت 1400 از نگاه کارشناسان بازار سرمایه نشان می‌دهد بازار سهام احتمالا روندی متعادل را پشت سر بگذارد.

TejaratNews.com/
پیش‌بینی بورس هفتگی بازار سرمایه / نظر کارشناسان بازار سرمایه درباره روند بازار هفته دوم خرداد 1400

پیش‌بینی بورس هفتگی بازار سرمایه / نظر کارشناسان بازار سرمایه دربا...

در اواخر هفته گذشته بازار سهام روندی متعادل و مثبت را داشت و شاخص کل به محدوده یک میلیون و 109 هزار واحد رسید. باید دید بازار سرمایه در هفته آینده از نگاه کارشناسان بازار سرمایه چه روندی را می‌گذراند؟

TejaratNews.com/

پیش‌بینی بورس 11 خرداد 1400 / بازار تا پایان هفته متعادل خواهد بود

بورس در هفته‌ای که گذشت/ زنگ خطر برای بورس به صدا درآمد

بورس در هفته‌ای که گذشت/ زنگ خطر برای بورس به صدا درآمد

بورس در هفته گذشته در روندی مطابق ماه گذشته، کاهشی قرار گرفت و شاخص کل با کاهش 3.4 درصدی به یک کانال پایین تر وارد شد و باید دید حمایت از شاخص کل فعال می شود یا خیر؟

FarsNews.ir/
نیاز اصلی بورس چیست؟ / سیگنالی برای تحرک وجود دارد؟

نیاز اصلی بورس چیست؟ / سیگنالی برای تحرک وجود دارد؟

با توجه به روند تکراری بازار سهام در جریان معاملات فروردین 1400، برخی از سیگنال‌های مثبت برای بازار بی‌اثر شده‌اند. کارشناسان، بازار را در شرایطی می‌دانند که نمی‌توان اظهار نظر تخصصی درباره روند آن ار...

TejaratNews.com/
دومین عرضه اولیه امسال بورس آخر هفته انجام می‌شود

دومین عرضه اولیه امسال بورس آخر هفته انجام می‌شود

دومین عرضه اولیه بورس در سال جاری،‌ مربوط به شرکت لیزینگ کارآفرین در روز چهارشنبه انجام می‌شود.

TejaratNews.com/
پیش‌بینی بورس چهارشنبه 15 اردیبهشت / بازار در انتظار نتیجه جلسه سران قوا

پیش‌بینی بورس چهارشنبه 15 اردیبهشت / بازار در انتظار نتیجه جلسه سر...

در جریان معاملات امروز بازار سرمایه شاخص کل 13 هزار واحد افت داشت و رکوردی دیگر در افت شاخص کل زده شد. بازار امروز تحت تاثیر کاهش نرخ دلار و ابهامات در نتیجه مذاکرات برجام بود. به گفته یک کارشناس بازا...

TejaratNews.com/

پیش‌بینی بورس 28 اردیبهشت / صف‌های فروش فردا جمع می‌شوند؟

سرمایه‌گذاری بخشی از دارایی سازمان بورس در صندوق تثبیت بازار سرمایه

سرمایه‌گذاری بخشی از دارایی سازمان بورس در صندوق تثبیت بازار سرمای...

بورستهران- ایرنا- مدیر امور مالی سازمان بورس و اوراق بهادار با بیان اینکه سازمان بورس می‌تواند بخشی از دارایی خود را در صندوق تثبیت بازار سرمایه‌گذاری کند، گفت: سازمان بورس باید حدود 450 میلیارد تومان...

Irna.ir/
هشدار ورود بورس به دوره رکود / آیا مذاکرات بازار را نجات می‌دهد؟

هشدار ورود بورس به دوره رکود / آیا مذاکرات بازار را نجات می‌دهد؟

کارشناسان بازار سرمایه درباره تاثیرات برجام در بازار نظرات مختلفی دارند و برخی معتقدند برجام اگر نتیجه نهایی و بزرگی داشته باشد شاید بتواند به نفع روند بورس باشد.

TejaratNews.com/

پیش‌بینی بورس یکشنبه 2 خرداد / نماد مثبتی در بازار داریم؟

مروری به عملکرد بورس در هفته دوم خرداد 1400

مروری به عملکرد بورس در هفته دوم خرداد 1400

در هفته گذشته، بورس تهران چه عملکردی به جا گذاشت؟ بهترین بازدهی از آن چه نمادهایی شد؟ روند معاملاتی در هفته گذشته چگونه بود؟

EghtesadOnline.com/
لبنیات 70 درصد گران می‌شود؟ سهام عدالت امروز یک تیر چقدر شد؟ / سبد سهام عدالت به 11 میلیون می‌رسد؟ کاهش قیمت مسکن در پردیس/ وضعیت بازار اجاره مسکن در شرق پایتخت توضیح توانیر در مورد جدول‌های خاموشی‌ برق تلیسه چقدر سود توزیع کرد؟ | آیا شرکت برنامه‌ای برای افزایش سرمایه دارد؟ عرضه اولیه لطیف چهارشنبه 2 تیر 1400 می‌آید| چقدر نقدینگی نیاز دارد؟ + فیلم بیت کوین کانال 30 هزار دلاری را هم از دست داد پراید 111 امروز چند؟ وضعیت قرمز در بازار رمزارزها رشد 351 درصدی خالص درآمد کارمزدی بانک تجارت طی 3 سال چین وضعیت بازار رمزارز‌ها را قرمز کرد 40 درصد کالاهای بورسی، مشمول قیمت‌گذاری دستوری کشف بزرگترین مزرعه استخراج رمزارز در تهران تحلیل قیمت بیت کوین | آیا سقوط نزدیک است؟ پیش‌بینی بورس دوم تیر 1400 / شاخص به یک میلیون و 200 هزار واحد می‌رسد؟ پیش بینی بورس فردا چهارشنبه 2 تیر 1400 قیمت لحظه‌ای دلار و یورو در بازار + قیمت انواع سکه | گرانی دلار در کانال 24/ سرعت خرید دلار در بازار... ثبت سرمایه "وسنا" در مرجع ثبت شرکت‌ها افزایش قیمت 30 درصدی محصولات بتنی "سفاسی" "غبهپاک" نرخ را بالا برد ارزش روز سهام عدالت چقدر شد؟ چین بر رمزارزها سایه انداخت انعقاد قرارداد میان "دبالک" و "دسبحان" تحلیل صورت های مالی یک بانک | زیان انباشته وبصادر کاهش یافت نرخ رسمی تورم خرداد اعلام شد آغاز چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کاغذ، مقوا، فرآورده‌های سلولزی و ماشین‌آلات وابسته خاموشی‌های بیشتری در راه است/ لطفا صرفه جویی کنید 30 دستگاه استخراج رمز ارز غیرمجاز در اهواز کشف شد کشف و ضبط 24 دستگاه ماینر در استان سمنان تحلیل تکنیکال و بنیادی یک نماد پالایشی | شبریز صعودی می ماند؟ شناسایی بزرگترین مزرعه استخراج رمزارز کشور با 7 هزار ماینر در تهران "غپاذر" آماده پرداخت سود شد "کگل" از ماه آینده سود می‌دهد "کماسه" روز مجمع را مشخص کرد افت قیمتی کم‌سابقه ارزهای دیجیتال دیدار سهامداران "غاذر" در مجمع جلسه مجمع عمومی عادی سالانه شرکت احیا استیل فولاد بافت برگزار شد بیمه مرکزی به دنبال ساخت سریال طنز 300 میلیارد ریالی قیمت طلا و سکه در بازار امروز علت صف مقابل صرافی‌ها چیست؟ ارزش سهام عدالت امروز 1 تیرماه گزارش عملیات اجرایی سیاست پولی ایران برای ساخت مسکن در سوریه رقیب ندارد بورس امروز اول تیر ماه چگونه به پایان رسید؟ افزایش 70 درصدی قیمت لبنیات از هفته آینده چرا بازار بیت کوین و ارزهای مجازی ریزشی شد؟ رونمایی از گران‌ترین سوپراسپرت قرن ارزش پالایشی یکم 1 تیر 1400 چقدر است؟ شتاب در صعود شاخص بورس با رشد 18 هزار واحدی ریزش سنگین ارزهای مجازی/ بیت‌کوین در کمترین قیمت دو هفته اخیر

در حال بارگیری...