منتظر افزایش قیمت شیبا اینو باشید

منتظر افزایش قیمت شیبا اینو باشید

در سه هفته گذشته، قیمت شیبا اینو (SHIB) بالاتر از خط روند حمایتی الگوی مثلث متقارن خود بوده است. در طول این ادغام، عدم...

در زمان نگارش این خبر، شیبا در محدوده 0٫00000855 دلار معامله می‌شود و به حرکت جانبی خود زیر مقاومت افقی 0٫0000091 دلار ادامه می‌دهد. علاوه بر این، شکل‌گیری یک کندل دوجی (Doji candle) در نمودار روزانه نشان می‌دهد که معامله‌گران هنوز جهت حرکت قیمت را تعیین نکرده‌اند و به همین دلیل، تثبیت قیمت ممکن است برای چند روز دیگر ادامه یابد.

با این حال، داده‌های تاریخی نشان می‌دهند که خط روند حمایتی در الگوی مثلث قبلا به حرکت‌های صعودی قابل‌توجهی منجر شده است. برای مثال، در بازه زمانی ژوين تا آگوست 2022، شیبا یک رشد 155 درصدی و در ژانویه 2023، یک رالی صعودی 101 درصدی را تجربه کرد.

بنابراین، اگر یک بریک آوت صعودی بالاتر از سطح مقاومتی 0٫0000091 دلار اتفاق بیفتد، می‌تواند نشان‌دهنده آغاز یک رالی صعودی جدید برای شیبا باشد. در چنین سناریویی، قیمت SHIB ممکن است یک رشد حدودا 50 درصدی را تجربه کند و به خط روند بالاسری برسد.

در این میان و علی‌رغم حرکت جانبی قیمت، شیب رو به افزایش شاخص قدرت نسبی (RSI) در نمودار روزانه قابل مشاهده است. این واگرایی صعودی نشان‌دهنده افزایش فشار خرید در خط روند پایین‌تر و تاییدی برای رشد احتمالی است.

 

اخبار مرتبط

آخرین اخبار بورس و اقتصاد