هدف گذاری 400 هزار میلیارد تومانی شستا در توسعه سرمایه گذاری

هدف گذاری 400 هزار میلیارد تومانی شستا در توسعه سرمایه گذاری

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از برنامه ریزی 400 هزار میلیارد تومانی برای توسعه سرمایه گذاری شستا در سالجاری خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه اقتصادی خبرگزاری برنا، سید هاشم موسوی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی امروز ( چهارشنبه 22 تیر) در همایش سراسری شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی ( شستا) اظهار داشت: ما 140 هزار پرسنل در حوزه درمان و 45 بیمه شده مستقیم در تامین اجتماعی داریم.

وی افزود: 53 درصد جامعه تحت پوشش از 70 درصد تحت پوشش در اختیار تامین اجتماعی است.

مدیرعامل تامین اجتماعی تصریح کرد: اموال تامین اجتماعی برای مولدینی است که سالها حق بیمه پرداخت کردند و وظیفه ما خدمت رسانی به این قشر از جامعه است.

موسوی گفت: وضعیت قابل قبولی در سرمایه گذاری ها نداریم و باید سهم منابع خود را احیا کنیم که هم اکنون 6 درصد است که باید به 18 درصد برسد تا روند سرمایه گذاری را ارتقا دهیم.

وی افزود: یکی از راهبردهای ما افزایش نرخ بهره ری افتصادی در شستا است که باید به سمت افزایش تولید و افزایش سود برویم.

موسوی گفت: در فروش تجمیعی 72 درصد رشد داشتیم و از 93 همت به 162 همت رسیدیم.

وی خاطرنشان کرد: شرکت های شستا تا زمانی که از تله تولید و درآمد متوسط خارج نشوند و اراده جدی برای تغییر نداشته باشند به ارتقا بهره وری نمی رسیم.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: توجه ویژه به توانمندی نوآورانه در عرصه تولید، فروش و عرضه و صیانت از اموال و امانت داری و ایجاد شفافیت و استفاده عمومی از اموال عمومی و استفاده از ظرفیت دستگاه های نظارتی بسیار مهم است.

وی افزود: شستا باید نماد و تصویر طهارت اقتصادی و منطق علمی و تخصصی و انقلابی گری و عدالت محوری و سالم سازی را نشان دهد.

موسوی تصریح کرد: 400 همت هدف گذاری سرمایه گذاری برای خود در شستا ترسیم کرده و برای این مهم برنامه عملیاتی در نظر گرفته ایم.

انتهای پیام/

ایران چه جایگاهی در بین ابرتولیدکنندگان گاز در دنیا... توضیح رییس اسبق کانون صرافان درباره تغییرات قیمت دلار/... قیمت جدید برنج اعلام شد تلاش دولت بر این است که کارها معطل نماند وداع با یارانه نقدی؟ خاندوزی: افق روشنی در انتظار اقتصاد کشور است قیمت جدید برنج اعلام شد/ گزارش رسمی دولت از افزایش... سخنان جدید رییس کانون بازنشستگی درباره حقوق بازنشستگان/... قیمت این نوع پنیر به بیش از 100 هزار تومان رسید+ لیست قیمت خبرگزاری دولت خیال مردم را بابت ارزانی راحت کرد! بحران پیش رو مانند بحران بزرگ مالی است قیمت این خودرو در تهران از 11میلیارد فراتر رفت نخستین واحد نیروگاهی احداثی توسط صنایع وارد مدار شد فاکتور الکترونیکی یک گام دیگر به اجرا نزدیک تر شد دستورالعمل‌های بهداشتی ذبح دام در مراسم تاسوعا و عاشورا اعلام شد تراکنش‌های بانکی تیر ماه 686 هزار میلیارد تومان شد افتتاح حساب به صورت گروهی در بانک‌ها ممنوع شد صفر تا صد پیکان از اولین تا آخرین تولید / آنچه درباره خودرو مجبوب نمی دانید قیمت جدول خانه در چیتگر قیمت این خودرو آلمانی در بازار تهران از 11 میلیارد... قیمت آپارتمان در چیتگر ؟ + جدول قیمت نقل قول‌ها از افزایش 38 درصدی حقوق بازنشستگان حکایت دارند اما این اخبار به معنی افزایش حقوق ماه مردا... اقتصاد در رکود است؛ منتظر آمار نباشید اقتصاد در رکود است؛ منتظر آمار نباشید / کافی است نگاهی به جست‌وجوهای گوگل بیاندازید اولین چاه نفت خاورمیانه در ایران / «چاه شماره یک» ، اکنون موزه شده + عکس ها در یارانه‌ پنهان کالاها اقشار مرفه بیشترین بهره را می‌بردند اما با واقعی شدن قیمت ها یارانه هم به اق... تلاش‌های ستودنی ایران خودرو در عبور از روزهای سخت میزان خسارت هنگفت سیل به کشور اظهارنظر نماینده تبریز، کاربران را شاکی کرد نقش سامانه مودیان در شفافیت اقتصادی و کارآمدی بیشتر نظام مالیاتی/ مشخصات پایانه‌های فروشگاهی نهایی ش... گرانی، سفره مردم را جارو کرد بنگلادش قیمت نفت و بنزین را برای مردم بیش از 50 درصد افزایش داد تور شناسایی قاچاقی ها و تقلبی ها پهن تر شد / ممنوعیت عرضه کالای بدون شناسه در 5 گروه کالایی ، به ویژ... دلیل عدم اجرای قانون تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار چیست؟ گرانی ، سفره مردم را جارو کرد / مقایسه قیمت کالاهای پرمصرف در سال 1391 با 1401 رخ سرخ بورس در دولت ريیسی ادعای عجیب دولت / نقدینگی در دولت ريیسی کاهش یافت؟ رونمایی از پر معامله ترین منطقه در بازار ملک پایتخت / چند درصد افزایش قیمت را تجربه کرد ؟ رخ سرخ بورس در دولت ريیسی / طی یک سال گذشته 63 هزار و 238 میلیارد تومان پول حقیقی از بورس تهران خارج... سیل چقدر به راه های کشور خسارت زد؟ 4 محموله کشتی غلات و دانه روغنی دیگر از اوکراین صادر شد ویژگی‌ها و مشخصات پایانه‌های فروشگاهی نهایی شد وزیر جهادکشاورزی : چرا ایام عید بوقلمون در آمریکا به... تعیین تکلیف دولت برای کارت نان به کجا رسید؟ بغداد: استان کربلا‌ در ایام عاشورا قطعی برق ندارد بغداد: طوفان گرد و خاک روزانه 10 میلیارد دینار به عراق خسارت می‌زند زنگ خطری بزرگ برای اقتصاد و تجارت کشور یارانه مرداد نقدی است؟ اما و اگرهای واگذاری شرکت های خودرو سازی رکورد تاریخی بالاترین نرخ تورم در دولت ريیسی