کدال ‌نگر 18خرداد1400 / آتش سوزی در شرکت بهنوش ایران و سیمان هگمتان

کدال ‌نگر 18خرداد1400 / آتش سوزی در شرکت بهنوش ایران و سیمان هگمتان

افزایش سرمایه نمادهای شپارس و چدن ثبت شد. افق صورت‌های مالی یک‌ساله خود را منتشر کرد و شخارک از شروع مجدد فعالیت خط تولید متانول خود خبر داد.
برای آگاهی از آخرین اخبار بورس اوراق بهادار تهران اینجا کلیک کنید

اقتصادآنلاینسهیل بانی؛ کدال‌نگر 18خرداد 1400 به بررسی برخی از اطلاعیه‌های منتشرشده در کدال پرداخته است.

افزایش سرمایه

«فلوله»: هیات مدیره شرکت لوله و ماشین سازی ایران پیشنهادی مبنی بر افزایش سرمایه این شرکت به میزان 1,280درصد از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها ارايه کرد.

«شپارس»: افزایش سرمایه 50درصدی شرکت بین‌المللی محصولات پارس از محل مطالبات و آورده نقدی ثبت شد. 

«شزنگ»: هیات مدیره شرکت تجهیز نیروی زنگان پیشنهادی مبنی بر افزایش سرمایه 6,082درصدی این شرکت از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها ارايه داد.

«چدن»: شرکت تولیدی چدن سازان پارس از ثبت افزایش سرمایه‌ای 407رصدی از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها خبر داد.

اطلاعیه‌ها

«سهگمت»: شرکت سیمان هگمتان اعلام کرد که قسمتی از خط تولید شماره یک شرکت دچار حریق شده بود اما خوشبختانه کنترل شد. برآوردهای اولیه حاکی از توقف تولید خط یک در حدود یک ماه است.

«شخارک»: شرکت پتروشیمی خارک از شروع مجدد فعالیت خط تولید متانول خبر داد.

«ولبهمن»: شرکت بهمن لیزینگ تامین نقدینگی بابت خرید بیشتر از خودرو سازان و تامین خودرو، اوراق بدهی منتشر می‌کند.

« فسرب»: شرکت ملی سرب و روی ایران اعلام کرد علت تاخیر در تایید گزارش توجیهی افزایش سرمایه توسط حسابرس، مربوط به تک برگی نمودن اسناد مالکیت بوده که اسناد مذکور بطور کامل از اداره ثبت اسناد تحویل گرفته شده است.

«غبهنوش»: شرکت بهنوش ایران از وقوع آتش سوزی در قسمت انبار ضایعات شرکت خبر داد.

«شسپا»: شرکت نفت سپاهان از واگذاری 16.7درصد سهام این شرکت به شرکت پالایش نفت اصفهان خبر داد.

«دتوزیع»: حق تقدم‌های استفاده نشده شرکت توزیع داروپخش به قیمت 63میلیارد تومان به فروش رسید و به هر حق تقدم، مبلغ 25,563ریال تعلق گرفت.

«وتجارت»: بانک تجارت اعلام کرد مزایده فروش سهام متعلق به خود در شرکت توسعه مولد نیروگاهی جهرم به علت نبود متقاضی به نتیجه نرسید.

«خفولا»: شرکت خدمات فنی فولاد یزد از انعقاد قرارداد اجرای اسکلت بتنی به صورت دستمزدی با شرکت اندیشه بنا ماندگار کویر خبر داد.

«غاذر»: شرکت کشت و صنعت پیاذر اعلام کرد دو باب آپارتمان مسکونی را برای فروش به مزایده گذاشت.

پرداخت سود

«دجابر»: بنابر اعلام شرکت داروسازی جابر ابن حیان، این شرکت در سال مالی منتهی به 99.12.30، به ازای هر سهم 707ریال سود کسب کرده است و 500ریال از آن را بین سهامداران خود تقسیم می‌کند.

«خوساز »: شرکت صنعتی محور سازان ایران خودرو، در سال مالی منتهی به 99.12.30، برای هر سهم 181ریال سود محقق کرده ‌است که 21ریال از آن را، بین سهامداران خود تقسیم خواهد کرد.

«خمحرکه»: شرکت صنعتی نیرو محرکه، اعلام کرد 31ریال از 307ریال سود خالص به ازای هر سهم خود را در سال مالی منتهی به 99.12.30، بین سهامداران توزیع می‌کند.

«واحصا»: بنابر اعلام شرکت احیاء صنایع خراسان، این شرکت در سال مالی منتهی به 99.12.30 به ازای هر سهم 1,001ریال سود کسب کرده است و 300ریال از آن را بین سهامداران خود تقسیم می‌کند.

«رکیش»: شرکت کارت اعتباری ایران کیش، در سال مالی منتهی به 99.12.30، برای هر سهم 471ریال سود محقق کرده‌است که 270ریال از آن را بین سهامداران خود تقسیم خواهد کرد.

«خعمرا»: شرکت توسعه و عمران شهرستان نايین، اعلام کرد 100ریال از 471ریال سود خالص به ازای هر سهم خود را در سال مالی منتهی به 99.12.30، بین سهامداران توزیع می‌کند.

«زنگان»: بنابر اعلام شرکت توسعه صنعت روی زنگان، این شرکت در سال مالی منتهی به 99.06.31، به ازای هر سهم 872ریال سود کسب کرده است و 400ریال از آن را بین سهامداران خود تقسیم می‌کند.

«دتوزیع»: شرکت توزیع داروپخش اعلام کرد سهامداران حقیقی این شرکت می‌توانند در آذر ماه 1400، سود سهام سال مالی منتهی به 99.12.30 را دریافت کنند. سود سهامداران سجامی از طریق شماره حساب های اعلام شده واریز خواهد شد و سهامداران غیر سجامی برای دریافت سود باید به شعب بانک صادرات مراجعه کنند.

«شرانل»:بنابر اعلام شرکت نفت ایرانول، سود سهامداران حقیقی این شرکت حداکثر سه ماه پس از تاریخ مجمع توزیع خواهد شد.

«بپیوند»: سود سهامداران حقیقی شرکت برق و انرژی پیوند گستر پارس، از تاریخ 1400.08.10 الی 1400.11.05، بسته به تعداد سهام آن‌ها، به صورت نقدی و از طریق شعب بانک سینا پرداخت خواهد شد

صورت‌های مالی

«افق»: طبق صورت‌ مالی یک ساله منتهی به 1399.12.30، فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش، در این مدت هزار و 610میلیارد تومان سود خالص کسب کرد و سود خالص هر سهم 5,354ریال رقم خورد. 

local_offerبرچسب‌ها:
پیش‌بینی بورس 12 خرداد 1400 / اثرات مثبت مالیات بر عواید سرمایه بر بورس

پیش‌بینی بورس 12 خرداد 1400 / اثرات مثبت مالیات بر عواید سرمایه بر...

یک کارشناس بازار سرمایه معتقد است؛ جریان نقدینگی در بازار سرمایه خوب نیست و نقطه روشنی برای بالا رفتن حجم معاملات و در نتیجه افزایش ارزش معاملات وجود ندارد.

TejaratNews.com/
پیش‌بینی بورس 24 خرداد / بورس مثبت می‌شود؟

پیش‌بینی بورس 24 خرداد / بورس مثبت می‌شود؟

بسیاری از کارشناسان بازار معتقدند در بیشتر بازارها روند رکودی حاکم شده است. اما معضل اساسی بازار سرمایه علاوه بر رکود، تحرکات منفی است که در نتیجه اقدامات نادرست دولت و نهاد ناظر در بازار ایجاد شده اس...

TejaratNews.com/

پیش‌بینی بورس 26 خرداد / بازار فردا مثبت می‌ماند؟

پیش‌بینی بورس هفته آخر اردیبهشت 1400 / بازار به تعادل می‌رسد؟

پیش‌بینی بورس هفته آخر اردیبهشت 1400 / بازار به تعادل می‌رسد؟

پیش‌بینی بورس هفته آخر اردیبهشت 1400 از نگاه کارشناسان بازار سرمایه نشان می‌دهد بازار سهام احتمالا روندی متعادل را پشت سر بگذارد.

TejaratNews.com/
بورس در هفته‌ای که گذشت/ زنگ خطر برای بورس به صدا درآمد

بورس در هفته‌ای که گذشت/ زنگ خطر برای بورس به صدا درآمد

بورس در هفته گذشته در روندی مطابق ماه گذشته، کاهشی قرار گرفت و شاخص کل با کاهش 3.4 درصدی به یک کانال پایین تر وارد شد و باید دید حمایت از شاخص کل فعال می شود یا خیر؟

FarsNews.ir/
نیاز اصلی بورس چیست؟ / سیگنالی برای تحرک وجود دارد؟

نیاز اصلی بورس چیست؟ / سیگنالی برای تحرک وجود دارد؟

با توجه به روند تکراری بازار سهام در جریان معاملات فروردین 1400، برخی از سیگنال‌های مثبت برای بازار بی‌اثر شده‌اند. کارشناسان، بازار را در شرایطی می‌دانند که نمی‌توان اظهار نظر تخصصی درباره روند آن ار...

TejaratNews.com/
پیش‌بینی بورس هفتگی بازار سرمایه / نظر کارشناسان بازار سرمایه درباره روند بازار هفته دوم خرداد 1400

پیش‌بینی بورس هفتگی بازار سرمایه / نظر کارشناسان بازار سرمایه دربا...

در اواخر هفته گذشته بازار سهام روندی متعادل و مثبت را داشت و شاخص کل به محدوده یک میلیون و 109 هزار واحد رسید. باید دید بازار سرمایه در هفته آینده از نگاه کارشناسان بازار سرمایه چه روندی را می‌گذراند؟

TejaratNews.com/

پیش‌بینی بورس هفته دوم تیر / اعتماد به بازار چگونه برمی‌گردد؟

مروری به عملکرد بورس در هفته دوم خرداد 1400

پیش‌بینی بورس 11 خرداد 1400 / بازار تا پایان هفته متعادل خواهد بود

سرمایه‌گذاری بخشی از دارایی سازمان بورس در صندوق تثبیت بازار سرمایه

سرمایه‌گذاری بخشی از دارایی سازمان بورس در صندوق تثبیت بازار سرمای...

بورستهران- ایرنا- مدیر امور مالی سازمان بورس و اوراق بهادار با بیان اینکه سازمان بورس می‌تواند بخشی از دارایی خود را در صندوق تثبیت بازار سرمایه‌گذاری کند، گفت: سازمان بورس باید حدود 450 میلیارد تومان...

Irna.ir/
دومین عرضه اولیه امسال بورس آخر هفته انجام می‌شود

دومین عرضه اولیه امسال بورس آخر هفته انجام می‌شود

دومین عرضه اولیه بورس در سال جاری،‌ مربوط به شرکت لیزینگ کارآفرین در روز چهارشنبه انجام می‌شود.

TejaratNews.com/
پیش‌بینی بورس چهارشنبه 15 اردیبهشت / بازار در انتظار نتیجه جلسه سران قوا

پیش‌بینی بورس چهارشنبه 15 اردیبهشت / بازار در انتظار نتیجه جلسه سر...

در جریان معاملات امروز بازار سرمایه شاخص کل 13 هزار واحد افت داشت و رکوردی دیگر در افت شاخص کل زده شد. بازار امروز تحت تاثیر کاهش نرخ دلار و ابهامات در نتیجه مذاکرات برجام بود. به گفته یک کارشناس بازا...

TejaratNews.com/

پیش‌بینی بورس 28 اردیبهشت / صف‌های فروش فردا جمع می‌شوند؟

هشدار ورود بورس به دوره رکود / آیا مذاکرات بازار را نجات می‌دهد؟

هشدار ورود بورس به دوره رکود / آیا مذاکرات بازار را نجات می‌دهد؟

کارشناسان بازار سرمایه درباره تاثیرات برجام در بازار نظرات مختلفی دارند و برخی معتقدند برجام اگر نتیجه نهایی و بزرگی داشته باشد شاید بتواند به نفع روند بورس باشد.

TejaratNews.com/
معامله خانه‌های هزار میلیاردی با بیت‌کوین مرتفع‌ترین هتل لوکس جهان گشایش یافت پیش‌بینی بورس هفته دوم تیر / اعتماد به بازار چگونه برمی‌گردد؟ دلیل تجمع کارگران صنعت نفت چیست؟ / وزارت نفت چه می‌گوید؟ قیمت لحظه‌ای دلار و یورو در بازار + قیمت انواع سکه | رشد نسبی اسکناس آمریکایی در آخرین روز هفته خبری برای سهامداران «خاهن» / مجمع این شرکت کی برگزار می‌شود؟ روند هفتگی سهام عدالت در پایان هفته اول تیر ماه حمایت قوه قضايیه از واحد‌های صنعتی و تولیدی مقصر جدید گرانی ارز / چه چیزی مردم را به صف خرید دلار کشاند؟ خبرنگاران نقش مهمی در توسعه و اعتلای کشور دارند در مجمع عمومی "ساراب" چه گذشت؟ افتتاح واحد شیرین‌سازی پتروشیمی بوعلی سینا بازدهی هفتگی بورس بیشتر از 5 درصد شد / آیا روند صعودی بورس ادامه دارد؟ ورق بورس در هفته پایانی خردادماه برگشت فصل نوین "ذوب‌" و "ونوین" در تامین سرمایه پروژه‌های توسعه پیش‌فروش گروه صنعتی ایران‌خودرو با حذف دو محدودیت دیدار سهامداران "فلوله" در چهاردهم ماه جاری "های وب" در مجمع 90 ریال تقسیم کرد آینده قیمت بیت کوین | ارزش ارز‌های دیجیتال امروز پنجشنبه 3 تیر1400 قیمت دلار و یورو اعلام شد/ نرخ ارز صرافی ملی امروز 1400/4/3 یورو دیجیتالی در راه است؟ تحلیل گزارش ماهانه یک نماد عرضه اولیه | عملکرد چخزر در بهار 1400 چگونه بود؟ جهش 65 درصدی ارزش معاملات بورس در مازندران روزهای خوش بورسی ها بالاخره بورس سبز شد / دلار چند برابر سکه و ارز رشد کرد؟ محبوب‌ترین ارز‌های دیجیتال در ژوين 2021 ضرورت اصلاح نظام قیمت گذاری خودرو "خبازرس" در مناقصه با موضوع خدمات بازرسی شرکت کرد "دهدشت" و ترکیب جدیدی از هیات مدیره طرح نذر آب چیست؟ ارزش بازار مایکروسافت به 2تریلیون دلار رسید 10 درصد از سهام "وسینا" روی میز مزایده داچیا داستر 2022 معرفی شد تقسیم سود 450 ریالی در مجمع "هرمز" "حرهشا" قرارداد حمل و توزیع منعقد کرد آخرین قیمت دلار پیش از امروز 3 تیر / پیش‌بینی‌ها از بازار دلار چگونه است؟ قیمت امروز سورن پلاس چقدر است؟ آیا بیت‌کوین می‌تواند پول ملی شود؟ با 100 میلیون صاحب خودرو ملی شوید! قیمت مسکن در غرب و مرکز تهران "غالبر" صورت سودوزیان شرکت آرپی نصر خمین را منتشر کرد رمز‌ارز، کپسول قرمز یا کپسول آبی فروش طلا برای تامین اجاره خانه! چرا بورس این روزها سبز است؟ 2 میلیون و 750 هزار نفر سهامدار لطیف شدند درآمد بورس از اجاره تالار حافظ چقدر است؟ انتشار اوراق حقوقی‌ ها برای خرید سهام به 4 هزار میلیارد تومان رسید تحلیل بیت کوین برای روزهای آینده/ مردم گول رشد امروز را نخورند سیمان مشمول قیمت گذاری و نظام سهمیه بندی نیست واردات خودروهای خارجی با سوخت الکل!

در حال بارگیری...