در پمپ بنزین ها چه خبر است؟

در پمپ بنزین ها چه خبر است؟

تصاویری که در شبکه‌های اجتماعی دست‌به‌دست می‌شوند نشان می‌دهند صف خودورها در برخی پمپ بنزین‌های تهران تا چندین خیابان...

پمپ‌ بنزین‌های تهران و بسیاری از شهرهای دیگر در بامداد چهارشنبه صحنه صف‌های طولانی خودروها و سرگردانی شهروندانی بود که از افزایش احتمالی قیمت بنزین نگران هستند.

تصاویری که در شبکه‌های اجتماعی دست‌به‌دست می‌شوند نشان می‌دهند صف خودورها در برخی پمپ بنزین‌های تهران تا چندین خیابان آن‌طرف‌تر ادامه یافته و برخی رسانه‌ها آن‌را به شایعه گرانی بنزین نسبت داده‌اند.

گزارش ها نشان می دهد صاحبان خودرو به کارت سوخت شخصی خود دسترسی نداشته و مجبور به استفاده از کارت سوخت آزاد جایگاه‌داران شده‌اند.

 میدان فردوسی به سمت خیابان کریمخان همیشه در ساعت‌های اداری یکی از میدان‌های شلوغ شهر است و تاکسی‌های فراوانی در صفوف طولانی در این میدان برای ارايه خدمات به مسافران توقف دارند، اما مراجعه روز گذشته ما به پمپ بنزین میدان فردوسی نشان داد موازی با صف تاکسی‌ها، صف خودرو‌های شخصی برای دریافت بنزین از جایگاه سوخت موجود در این میدان را بیش از پیش شلوغ کرده است. 

دلیل شلوغی و ازدحام را از افرادی که در صف انتظار بودند جویا شدم. یکی از این رانندگان اعتقاد داشت جایگاه میدان فردوسی به علت اینکه در محدوده طرح ترافیک قرار گرفته، در گذشته همیشه یکی از خلوت‌ترین جایگاه‌ها محسوب می‌شده، اما در یک ماه اخیر نسبت به ماه‌های گذشته شلوغ‌تر شده و برای دریافت بنزین باید مدت طولانی‌تری انتظار کشید.

local_offerبرچسب‌ها:

اخبار مرتبط

آخرین اخبار بورس و اقتصاد