رشد 48 درصدی درآمدهای سالانه "دلقما"

رشد 48 درصدی درآمدهای سالانه "دلقما"

یشترین میزان فروش شرکت دارويی و بهداشتی لقمان در اسفندماه سال جاری در اختصاص بخش «انواع قرص» با 61.064 هزار عدد بود و رتبه بعدی نیز در اختیار بخش «انواع کپسول» بوده است.

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت دارويی و بهداشتی لقمان در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به اسفندماه سال جاری مجموع درآمد‌های شناسایی‌شده طی دوره یک‌ماهه را برابر با 223 میلیارد ریال ارايه کرده، از ابتدای سال مالی تا انتهای سال نیز درآمد‌های ثبت‌شده را بالغ‌بر 1.767 میلیارد ریال گزارش کرده است.

درآمد‌های شناسایی‌شده "دلقما" طی دوره

بر اساس این گزارش، دارويی و بهداشتی لقمان در اسفندماه سال جاری با 88 درصد افزایش درآمد نسبت به ماه گذشته مواجه بوده و در مقایسه با سال گذشته نیز 166 درصد رشد را تجربه کرده، همچنین درآمد‌های عملیاتی حاصل‌شده از ابتدای سال مالی تاکنون با افزایش 48 درصدی مواجه بوده است.

میزان فروش محصولات «دارويی و بهداشتی لقمان»

بر پایه این گزارش، شرکت "دلقما" در گزارش ماهانه خود میزان فروش محصولات فروش رفته را برابر با 79.628 هزار عدد اعلام کرده که نسبت به ماه گذشته رشد 246 درصدی را در کارنامه خود به ثبت رسانده، همچنین این شرکت بهداشتی از ابتدای سال مالی 99 تاکنون میزان فروش محصولات را بالغ‌بر 604.278 هزار عدد بیان کرده که با افزایش نزدیک به 5 درصدی مواجه بوده است.

بیشترین میزان فروش شرکت دارويی و بهداشتی لقمان در اسفندماه سال جاری در اختصاص بخش «انواع قرص» با 61.064 هزار عدد بود و رتبه بعدی نیز در اختیار بخش «انواع کپسول» بوده است.

 

بیشتر بخوانید:

«دلقما» اسیر بانکی‌ها شده است
عقب‌نشینی 1365 واحدی شاخص بورس تهران/ ارزش معاملات دو بازار از 7 هزار میلیارد تومان گذشت

عقب‌نشینی 1365 واحدی شاخص بورس تهران/ ارزش معاملات دو بازار از 7 ه...

شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با عقب‌نشینی 1365 واحد روبه‌رو شد.

FarsNews.ir/
بورس در هفته‌ای که گذشت/ زنگ خطر برای بورس به صدا درآمد

بورس در هفته‌ای که گذشت/ زنگ خطر برای بورس به صدا درآمد

بورس در هفته گذشته در روندی مطابق ماه گذشته، کاهشی قرار گرفت و شاخص کل با کاهش 3.4 درصدی به یک کانال پایین تر وارد شد و باید دید حمایت از شاخص کل فعال می شود یا خیر؟

FarsNews.ir/
درآمد پایین 14 شرکت بزرگ نفتی جهان در سال 2020

درآمد پایین 14 شرکت بزرگ نفتی جهان در سال 2020

متوسط قیمت نفت خام برنت در 2019 برابر با 64 دلار در هر بشکه بود، ولی در 2020 تا 43 دلار پایین آمد که ترازنامه مالی بسیاری از شرکت‌ها را تحت تاثیر قرار داد و درآمد 14 شرکت بزرگ نفتی 716.5 میلیارد دلار ...

BourseNews.ir/
توضیحات ريیس کل بانک مرکزی درباره بازار سرمایه

توضیحات ريیس کل بانک مرکزی درباره بازار سرمایه

توضیحات ريیس کل بانک مرکزی درباره بازار سرمایه

BourseNews.ir/
منتظر مثبت شدن شاخص بورس باشید

منتظر مثبت شدن شاخص بورس باشید

یک کارشناس بازار سرمایه گفت: امسال با وجود این که افزایش دستمزد با مخلفات 42 درصد افزایش پیدا کرد سال تورمی پیش رو داریم. میدانیم تنها بازاری که تورم در آن خودش را پوشش میدهد بورس است. به همین علت باز...

Bartarinha.ir/
کسب درآمد 33.600 میلیارد ریالی در سال 1399

کسب درآمد 33.600 میلیارد ریالی در سال 1399

نرخ فروش لاستیک بایاس شرکت در ماه قبل با افزایش 22 درصدی در اسفند ماه مواجه شد و به بیش از 643 میلیون ریال در هر تن رسید.

BourseNews.ir/
شاخص بورس منفی ماند

شاخص بورس منفی ماند

بورستهران- ایرنا- شاخص کل در بازار بورس امروز (سه‌شنبه) سه هزار و 799 واحد افت داشت که در نهایت این شاخص به رقم یک میلیون و 303 هزار واحد رسید.

Irna.ir/
انتخابات ریاست‌جمهوری و برجام؛ دو مولفه اثرگذار بر بازار سرمایه

انتخابات ریاست‌جمهوری و برجام؛ دو مولفه اثرگذار بر بازار سرمایه

بازار سرمایه در سال 99 با فراز و نشیب‌های زیادی مواجه شد. مجموعه عوامل بسیاری در این فراز و نشیب اثرگذار بودند و میتوان گفت در بسیاری از موارد، به بازار سهام...

EghtesadOnline.com/
تداوم روند نزولی شاخص بورس در نخستین روز هفته

تداوم روند نزولی شاخص بورس در نخستین روز هفته

بورستهران- ایرنا- شاخص کل در بازار بورس امروز (شنبه، 14 فروردین‌ماه) 11 هزار و 648 واحد افت داشت که در نهایت این شاخص به رقم یک میلیون و 282 هزار واحد رسید.

Irna.ir/

افت 13 هزار واحدی شاخص بورس در معاملات امروز

پیشنهاداتی برای پایان دادن به مشکلات بازار سرمایه

پیشنهاداتی برای پایان دادن به مشکلات بازار سرمایه

عضو هیات مدیره کارگزاری بورسیران گفت: دل بستن به حمایت‌های حقوقی ها از بازار، بسیار ساده لوحانه است؛ چرا که هیچ گاه از بازار سرمایه به صورت جدی حمایت نکرده‌اند و شاید هم توان این کار را نداشته باشند.

BourseNews.ir/
897 میلیارد تومان افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی‌ها/ رشد 71درصدی درآمد در سال 99

897 میلیارد تومان افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی‌ها/ رشد 71درص...

مجموع درآمد‌های سال 99، نسبت به دوره مشابه سال گذشته 71درصد رشد (106 میلیارد تومان) داشته است.

BourseNews.ir/
حقیقی‌ها در گروه دارویی 180میلیارد تومان خرید کردند!/ گزارش تغییر مالکیت حقیقی و حقوقی (11فروردین1400)

حقیقی‌ها در گروه دارویی 180میلیارد تومان خرید کردند!/ گزارش تغییر ...

افراد حقیقی در بورس امروز 135میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند که بیشترین خروج پول حقیقی از بورس یا فرابورس مربوط به گروه محصولات شیمیایی و همچنین سهام پترول ب...

EghtesadOnline.com/
چشم انداز بازار سرمایه در سال 1400/تاثیر انتخابات ریاست جمهوری بر بورس

چشم انداز بازار سرمایه در سال 1400/تاثیر انتخابات ریاست جمهوری بر ...

یکی از اقدامات لازم دیگر این است که سازمان بورس باید صورت‌های مالی خود را منتشر کرده و برنامه استراتژیک ده ساله اعلام شود.

BourseNews.ir/
نقش مثبت بازار سرمایه در تحقق جهش تولید

نقش مثبت بازار سرمایه در تحقق جهش تولید

ريیس کمیته ققهی سازمان بورس و اوراق بهادار گفت:سهام مهمترین شرکت های حاضر در کشور در بازار سرمایه حضور دارند و به همین دلیل جذب منابع توسط بورس به شرط آنکه این منابع به صورت مستقیم وارد تولید شود بسیا...

BourseNews.ir/
بورس در هفته‌ای که گذشت/ تزریق 24 هزار میلیارد تومانی هم تاثیری روی بازار نداشت بازدهی سالیانه 77 درصدی صندوق "سهامی ثروت آفرین تمدن " جوجه یک روزه کمیاب و گران شد/ هشدار درباره افزایش دوباره قیمت مرغ جزيیات پرداخت باقیمانده سود سهام عدالت آخرین وضعیت قیمت و واردات روغن 3 اقدام تاثیرگذار در خروج معاملات بورس از رکود بازدهی 86.6 درصدی سالانه صندوق "بذر امیدآفرین" عرضه صکوک اجاره 10 هزار میلیارد ریالی صبا تامین سقوط نفت به 40 دلار تا 10 سال آینده بازار سرمایه نقش کلیدی در تحقق شعار سال دارد سلامت و معیشت مردم، رفع تحریم‌ها و افتتاح طرح‌های ملی 4 هدف اصلی در 100روز پایانی دولت است محصولات معدنی وارد روند واقعی‌سازی قیمت شده‌اند امکان تنظیم بهینه بازار با تحلیل داده‌های شفاف بورس کالا ارزش 370 میلیارد ریالی صندوق "مشترک گنجینه مهر" زنگنه: 21.5 میلیون تن از تعهد افزایش ظرفیت تولید پتروشیمی محقق شد یک هفته با بورس کالا پلاستیک دوباره گران شد ارزش صندوق بانک گردشگری از 101 هزار میلیارد ریال فراتر رفت معاملات بورس در روزهای پایانی فروردین ماه مثبت می‌شود؟ قیمت دلار و یورو اعلام شد/ نرخ ارز صرافی ملی امروز 1400/1/27 بازدهی یک‌ساله صندوق‌ها به کمتر از 92 درصد رسید قرارداد ترکمانچای فروشگاه‌های زنجیره‌ای با تولیدکنندگان ایرانی ها حدود 1600 خانه در ترکیه خریدند ارزش صندوق‌های مختلط به 24 هزار میلیارد ریال رسید ولخرجی دولت با دلارهای بلوکه / «به جای طلبمان واکسن بدهند» آیا با دستمزد 4 میلیون تومانی می‌توان زندگی کرد؟ ایرانی‌ها بیشترین خریدار خانه در ترکیه هستند ادامه روند تقاضای ضعیف محصول تختال فولاد خوزستان آثار مالیات خانه‌های خالی بر بازار مسکن نقدینگی در کشور به وضعیت انفجار رسید/ هدایت نقدینگی باید از روز اول دولت آینده آغاز شود یک هفته با صنایع بورسی رودخانه‌ای در ولز، پر از شیر شد چرا یارانه رمضان کم واریز شد؟ حذف تعدادی از موانع توسعه در بازار سرمایه قیمت خودرو امروز 26 فروردین 1400 اقدام غیرمنتظره هیوندای در معرفی کانسپت جدید احتمال حذف محدودیت خرید سهام از سوی کارگزاری‌ها و پرسنل آنها هدایت نقدینگی به بخش تولید و تامین مواد اولیه از مسیر بورس خرمای رطب 11.5 هزار تومانی چگونه 35 هزار تومان به مردم فروخته می‌شود؟ قیمت‌های بازار طلا و سکه در آخرین روز هفته / قیمت دلار و یورو امروز 1400/1/26 فورد ماستنگ پرفروش‌ترین خودروی اسپرت دنیا شد پیش‌بینی بورس هفته آخر فروردین / شرط افزایش معاملات چیست؟ منابع ارزی ایران 115میلیارد دلار اعلام شد توزیع 922 تن مرغ در تهران قیمت دلار امروز پنجشنبه 26 فروردین 1400/ شاخص ارزی به کانال 23 هزار تومان رسید عملکرد هفتگی سهام عدالت / ارزش سهام عدالت نزولی یا صعودی؟ قیمت میوه‌های نوبرانه اعلام شد "غپاذر" از سهامداران دعوت کرد صادرات تخم‌مرغ آزاد می‌شود / شرط عجیب دولت برای آزادسازی صادرات فریب سود کلان بانک‌ها را نخورید

در حال بارگیری...