چراغ سبز دلار به سکه / سکه‌بازان منتظر رشد قیمت باشند؟

چراغ سبز دلار به سکه / سکه‌بازان منتظر رشد قیمت باشند؟

بازرگانیاقتصاد نیوز نوشت: سکه در صورتی که به بالای خط 15 میلیون و 200 هزار تومان برود، با دامنه جدیدی از خریداران مواجه خواهد شد، در غیر این صورت، راه کم نوسان فعلی،‌ ادامه خواهد یافت.

سکه امامی در هفته های اخیر در یک دامنه بسیار محدود، تغییرات قیمتی خود را به ثبت رسانده است. فلز گران بهای داخلی از یک سو توان صعود به بالای محدوده 15 میلیون و 200 هزار تومان را نداشته است و از سوی دیگر، بازیگران کاهشی نیز موفق نشده اند که سکه را به زیر محدوده 14 میلیون و 800 هزار تومان هدایت کنند.

در حالی که انتظار می رفت، سکه تحت تاثیر افت بهای اونس طلا در ابتدای هفته‌ دچار کاهش قیمت شود، این اتفاق رخ نداد و سکه توانست مرز 15 میلیون تومانی را حفظ کند. طلای جهانی در انتهای هفته تا مرز هزار و 700 دلار دچار ریزش شده و این اتفاق مالداران بازار سکه را با کاهش ارزش ذاتی دارایی شان مواجه کرده بود.

با این حال، به نظر می رسد سکه بازان با اهرم رشد قیمت دلار توانستند، قیمت فلز گران بهای داخلی را حفظ کنند. ماندن سکه بالای مرز 15 میلیون تومان در شرایطی که ارزش ذاتی این فلز گران بها زیر مرز 13 میلیون تومان قرار دارد،‌ نشان می دهد که تمایلات نزولی در این بازار قوی نیست. با این حال، ظرفیت رشد زیادی نیز در هفته های اخیر در بازار سکه مشاهده نشده است.

سکه در صورتی که به بالای خط 15 میلیون و 200 هزار تومان برود، با دامنه جدیدی از خریداران مواجه خواهد شد، در غیر این صورت، راه کم نوسان فعلی،‌ ادامه خواهد یافت.271

بیشتر بخوانید:
  • خبر مهم بانک مرکزی برای بازار ارز/ روبل روسیه به بازار متشکل ارزی آمد
  • جدیدترین قیمت مرغ تازه و منجمد در بازار / مرغ گران‌تر می شود؟ + جدول قیمت

271 256

local_offerبرچسب‌ها:
قیمت نفت برنت به 95 دلار رسید کدام اینترنت طرفدار بیشتری دارد؟ یک بام و دو هوای دولت در تنظیم بازار کالاهای اساسی/ جریمه عجیب و سنگین برای تولید کنندگان رب دردسرهای بی پایان قیر تهاتری/ اصلاح قانون به سود فساد قیر رایگان؟ وزش باد شدید، رگبار و رعد و برق در شمال کشور 75درصد مصرف کنندگان آمریکایی در پرداخت صورت حساب مشکل دارند قیمت اوراق مسکن برای مجردها و متاهل‌ها فارس من| مطالبه مردمی برای عرضه چادر و روسری با قیمت مناسب پروژه‌های آبی عراق؛ از تغییر مسیر دجله تا سدسازی روی اروند/ چالش جدید آبی برای ایران تعریف شد؟ ترفند مشاورین مسکن برای گران کردن املاک کدام بانک‌ها بیشتر وام دادند؟ هزینه وام مسکن باز هم کاهش یافت ترفند برخی از مشاورین املاک برای گران کردن املاک ایران چه جایگاهی در بین ابرتولیدکنندگان گاز در دنیا... توضیح رییس اسبق کانون صرافان درباره تغییرات قیمت دلار/... قیمت جدید برنج اعلام شد تلاش دولت بر این است که کارها معطل نماند وداع با یارانه نقدی؟ خاندوزی: افق روشنی در انتظار اقتصاد کشور است قیمت جدید برنج اعلام شد/ گزارش رسمی دولت از افزایش... سخنان جدید رییس کانون بازنشستگی درباره حقوق بازنشستگان/... قیمت این نوع پنیر به بیش از 100 هزار تومان رسید+ لیست قیمت خبرگزاری دولت خیال مردم را بابت ارزانی راحت کرد! بحران پیش رو مانند بحران بزرگ مالی است قیمت این خودرو در تهران از 11میلیارد فراتر رفت نخستین واحد نیروگاهی احداثی توسط صنایع وارد مدار شد فاکتور الکترونیکی یک گام دیگر به اجرا نزدیک تر شد دستورالعمل‌های بهداشتی ذبح دام در مراسم تاسوعا و عاشورا اعلام شد تراکنش‌های بانکی تیر ماه 686 هزار میلیارد تومان شد افتتاح حساب به صورت گروهی در بانک‌ها ممنوع شد صفر تا صد پیکان از اولین تا آخرین تولید / آنچه درباره خودرو مجبوب نمی دانید قیمت جدول خانه در چیتگر قیمت این خودرو آلمانی در بازار تهران از 11 میلیارد... قیمت آپارتمان در چیتگر ؟ + جدول قیمت نقل قول‌ها از افزایش 38 درصدی حقوق بازنشستگان حکایت دارند اما این اخبار به معنی افزایش حقوق ماه مردا... اقتصاد در رکود است؛ منتظر آمار نباشید اقتصاد در رکود است؛ منتظر آمار نباشید / کافی است نگاهی به جست‌وجوهای گوگل بیاندازید اولین چاه نفت خاورمیانه در ایران / «چاه شماره یک» ، اکنون موزه شده + عکس ها در یارانه‌ پنهان کالاها اقشار مرفه بیشترین بهره را می‌بردند اما با واقعی شدن قیمت ها یارانه هم به اق... تلاش‌های ستودنی ایران خودرو در عبور از روزهای سخت میزان خسارت هنگفت سیل به کشور اظهارنظر نماینده تبریز، کاربران را شاکی کرد نقش سامانه مودیان در شفافیت اقتصادی و کارآمدی بیشتر نظام مالیاتی/ مشخصات پایانه‌های فروشگاهی نهایی ش... گرانی، سفره مردم را جارو کرد بنگلادش قیمت نفت و بنزین را برای مردم بیش از 50 درصد افزایش داد تور شناسایی قاچاقی ها و تقلبی ها پهن تر شد / ممنوعیت عرضه کالای بدون شناسه در 5 گروه کالایی ، به ویژ... دلیل عدم اجرای قانون تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار چیست؟ گرانی ، سفره مردم را جارو کرد / مقایسه قیمت کالاهای پرمصرف در سال 1391 با 1401 رخ سرخ بورس در دولت ريیسی ادعای عجیب دولت / نقدینگی در دولت ريیسی کاهش یافت؟