قیمت بیت کوین به 12 هزار دلار نزول می‌کند؟

قیمت بیت کوین به 12 هزار دلار نزول می‌کند؟

نیکلاس مرتن (Nicholas Merten)، تحلیلگر و یوتیوبری که 511 هزار دنبال‌کننده دارد، پیش‌بینی کرده که قیمت بیت کوین (BTC)...

علی‌رغم همبستگی قبلی، این تریدر رمزارزها معتقد است که بیت کوین شروع به عقب افتادن از بازارهای سهام سنتی کرده است. این تحلیلگر خاطرنشان می‌کند که بیت کوین از رشد ارزش سهام مایکروسافت و انویدیا عقب مانده است.

بیت کوین قطعا در چند ماه گذشته حرکت‌های خوبی انجام داده است. با این حال، سوالی که باید از خود بپرسید، این است که آیا این موضوع ادامه خواهد داشت یا خیر. حتی اگر در ماه نوامبر خرید کرده‌اید، [و] اکنون به خرید فکر می‌کنید، [باید] از خود بپرسید: آیا بیت کوین همچنان اسب پیشرو در مسابقه خواهد بود؟

زیرا آنچه در چند ماه گذشته در اینجا دیدیم، بسیار شبیه به آن چیزی است که در مورد پرایس اکشن قبلی دیده بودیم. دقیقا همان محدوده که حمایت قبلی در آخرین بازار صعودی بود در ماه می به عنوان مقاومت عمل می‌کند.

ما حتی به باند بالایی که حدود 32,000 تا 33,000 دلار بود نرسیده‌ایم؛ که بسیاری از مردم خواستار خروج از بازار بودند. معمولا مردم انتظارات خود را خیلی بالا می‌برند تا هدف را ادامه دهند، ولی در نهایت سود نمی‌برند.

سایر تحلیلگران در مورد کوتاه‌مدت چه می‌گویند؟

طبق گفته Rekt Capital، یکی دیگر از تحلیلگران معروف بازار، کندل قیمت بیت کوین باید تا پایان هفته گذشته بالای 27,600 دلار بسته می‌شد، که نشد. این تحلیلگر معتقد است که این تایید دیگری بر روند منفی است. او استدلال می‌کند که بیت کوین باید به 27,600 دلار برسد تا دوباره وارد قلمرو صعودی شود.

 

اخبار مرتبط

آخرین اخبار بورس و اقتصاد