در تعطیلات 6 روزه کدام مراکز باز است؟ / مراکز واکسیناسیون تعطیل است؟

در تعطیلات 6 روزه کدام مراکز باز است؟ / مراکز واکسیناسیون تعطیل است؟

استان تهران و البرز 6 روز تعطیل است. از 29 تیر تا 3 مرداد. این تعطیلی شامل ادارات دولتی و بانک‌هاست. همچنین قرار است کلیه اصناف هم تعطیل باشند. اما کدام مراکز دیگر در تهران تعطیل است و کدام نه؟

به گزارش تجارت‌نیوز، همزمان با تعطیلات 6 روزه، فعالیت برخی از مراکز تعطیل نشده است. مانند مراکز تزریق واکسن کرونا و یا بازار میوه و تره بار. اما برخی از مراکز دیگر مانند مراکز معاینه فنی، دفاتر اسناد رسمی و مراکز فرهنگی تعطیل است.

آنچه در ادامه می‌آید لیست مکان‌ها و مراکزی است که در تعطیلات 6 روزه استان تهران، تعطیل نیست.

کدام مراکز تعطیل نیست؟

مراکز تزریق واکسن کرونا: کیانوش جهانپور، مدیر روابط عمومی وزارت بهداست گفته اغلب مراکز تزریق واکسن کرونا در استان تهران در این تعطیلات فعال هستند. به خصوص آن مراکزی که به گروه‌های هدف پیامک زده‌اند و زمان واکسیناسیون را اعلام کرده‌اند.

مراکز انتقال خون: مدیر کل انتقال خون استان تهران خبر داده که مراکز انتقال خون تهران در تعطیلات پیش رو دایر است. او گفته در روزهای تعطیل آمار اهدای خون کم می‌شود اما چون در دوره پیک کرونا هستیم، نیاز ما به خون و فرآورده‌های آن در حال افزایش است. به همین دلیل از مردم خواسته در روزهای تعطیل پیش رو اهدای خون را در برنامه خود قرار دهند.

مراکز اعلام شده عبارتند از: مرکز جامع وصال، مرکز جامع منطقه 5 (ستاری)، مرکز جامع منطقه 4 (تهرانپارس)، مرکز منطقه 20( شهر ری) و مرکز ورامین که فقط شنبه و یکشنبه فعال است.

میادین میوه و تره‌بار: با توجه به اینکه میادین میوه و تره بار، جزو مشاغل سطح یک قرار دارند، کلیه میادین میوه و تره‌بار تهران در تعطیلات 6 روزه دایر است.

مترو و خطوط بی‌آرتی: مترو و خطوط بی‌آرتی به روال گذشته در تهران فعال است و تعطیل نیست. اما فاصله حرکت قطارها در این 6 روز، مانند روزهای تعطیل است.

داروخانه‌ هلال احمر: داروخانه مرکزی هلال احمر و شماره 2 (تهرانپارس) در تعطیلات پیش رو باز است. البته در روز عید قربان و جمعه، ساعت کاری این دو داروخانه تا ساعت 13 است.

کدام مراکز تعطیل است؟

دفاتر اسناد رسمی تهران و البرز

مراکز معاینه فنی تهران و البرز

تعطیلی واحدهای ستادی، قضایی و سازمان‌های تابعه قوه قضاییه

شوراهای حل اختلاف تهران و البرز: افرادی که از تاریخ 29 تیر تا 3 مرداد وقت رسیدگی قضايی داشتند، باید بعد از تعطیلات به مراجع قضايی مراجعه کنند.

همچنین در این بازه 6 روزه، طرح ترافیک تهران لغو شده است. از طرف دیگر، مجوز تردد بین شهری و استانی که پیش از این از سوی فرمانداری‌ها صادر شده بود، باطل است و بر اساس مصوبه وزارت کشور فقط وسایل حمل و نقل عمومی و امدادی اجازه تردد دارند.

براساس اعلام ستاد ملی کرونا، در این مدت کلیه بانک‌های استان تهران و البرز، ادارات دولتی دو استان و بورس تهران تعطیل است. مشاغل گروه 2، 3 و 4 باید تعطیل باشند و فعالیت مشاغل گروه یک مجاز است. همچنین اعلام شده که بازار و اصناف هم باید تعطیل باشند.

مراکز فرهنگی و تفریحی و سینماها هم جزو مراکزی است که تعطیل است.

توضیحات اینستاگرامی واعظی در مورد ستاد کرونا

توضیحات اینستاگرامی واعظی در مورد ستاد کرونا

ريیس دفتر رییس جمهوری در صفحه اینستاگرام خود در مورد صحبت های خود درباره ستاد ملی مبارزه با کرونا بعد از جلسه هیات دولت توضیحاتی ارايه کرد.

Bartarinha.ir/
توقف پرواز‌های ترکیه منوط به تصویب ستاد کرونا

توقف پرواز‌های ترکیه منوط به تصویب ستاد کرونا

مشاور وزیر بهداشت از وزارت راه به دلیل عدم توقف پرواز‌های ترکیه انتقاد کرده، اما سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری، توقف این پرواز‌ها را منوط به تصویب و ابلاغ ستاد کرونا می‌داند.

Bartarinha.ir/

ستاد کرونا با تعلیق پرواز‌های ترکیه موافقت نکرد

سیگار، احتمال ابتلای شدید به کرونا را بالا می‌برد

سیگار، احتمال ابتلای شدید به کرونا را بالا می‌برد

سازمان بهداشت جهانی در آستانه 31 مه، روز جهانی بدون دخانیات اعلام کرد، در سیگاری‌ها ریسک ابتلای شدید به بیماری کووید 19 و مرگ بر اثر آن تا 50 برابر بیش از افراد عادی است.

Bartarinha.ir/
بازارهای شلوغ و صف مرغ؛ عامل خیز اخیر کرونا

بازارهای شلوغ و صف مرغ؛ عامل خیز اخیر کرونا

وزیر بهداشت، بازارهای شلوغ و صف‌های طولانی و درهم فشرده را عامل خیز اخیر کرونا در شرایط امروز کشور دانست.

TejaratNews.com/
خبر خوش برای جاماندگان بیمه بیکاری کرونا

خبر خوش برای جاماندگان بیمه بیکاری کرونا

بر اساس اعلام وزارت کار 90 هزار نفر از متقاضیان واجد شرایط که از فهرست دریافت بیمه بیکاری کرونا جامانده بودند موفق به دریافت مقرری این ایام شدند و به این ترتیب پرونده مقرری بگیران بیمه بیکاری کرونا در...

Bartarinha.ir/
کرونا بنادر جنوب چین را از کار انداخت

کرونا بنادر جنوب چین را از کار انداخت

اختلال در ارسال محموله‌های تجاری از مبدا جنوب چین به نقاط دیگر دنیا حاکی از ادامه نگرانی نسبت به شیوع دوباره ویروس کرونا در این منطقه از چین است.

Bartarinha.ir/
قرارداد‌های اجاره به دلیل شیوع کرونا تمدید می‌شود

قرارداد‌های اجاره به دلیل شیوع کرونا تمدید می‌شود

معاون مسکن وزیر راه و شهرسازی گفت: قرارداد‌های اجاره در سال 1400 و تا سه ماه پس از اعلام رسمی پایان کرونا همچنان به طور اجباری تمدید خواهد شد و مالکان نمی‌توانند مستاجران خود را جواب کنند.

Bartarinha.ir/
کرونا ثروت میلیاردر‌ها را چقدر افزایش داد؟

کرونا ثروت میلیاردر‌ها را چقدر افزایش داد؟

حدود دو سوم کل میلیاردر‌های جهان در سال 2020 موفق شدند ثروت خود را بیشتر کنند.

Bartarinha.ir/
کرونا و مرخصی‌های اجباری بدون حقوق!

کرونا و مرخصی‌های اجباری بدون حقوق!

ريیس اتحادیه کارگران قراردادی و پیمانی می‌گوید: در برخی از واحد‌ها برای مقابله با کرونا، کارگران را به مرخصی‌های اجباری می‌فرستند بدون آنکه حقوق این ایام به آن‌ها داده شود از این رو با توجه به آنکه مع...

Bartarinha.ir/
تلاش بانک مرکزی برای کنترل نقدینگی علیرغم شوک ارزی و شیوع کرونا

تلاش بانک مرکزی برای کنترل نقدینگی علیرغم شوک ارزی و شیوع کرونا

رییس کل بانک مرکزی از تلاش حداکثری این بانک برای کنترل نقدینگی علیرغم شوک ارزی و شیوع کرونا خبر داد.

Borna.news/

کرونا کدام پرواز‌های خارجی را ممنوع می‌کند؟

کرونا، حضور بورس در نمایشگاه را منتفی کرد

کرونا، حضور بورس در نمایشگاه را منتفی کرد

بورستهران- ایرنا- سازمان بورس و اوراق بهادار به دلیل ورود موج چهارم کرونا در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه حضور نخواهد داشت.

Irna.ir/
ایران از صادرکنندگان واکسن کرونا در سال آینده

ایران از صادرکنندگان واکسن کرونا در سال آینده

معاون وزیر بهداشت و رییس سازمان غذا و دارو گفت: در راستای فرامین مقام معظم رهبری، تحقق شعار سال و تاکید رییس جمهور محترم، سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت در جهت تسهیل هرچه بیشتر تولید کالا‌های سلامت م...

Bartarinha.ir/
تعطیلی یک میلیون واحدصنفی به دلیل کرونا

تعطیلی یک میلیون واحدصنفی به دلیل کرونا

دبیرکل اتاق اصناف ایران با بیان اینکه در حال حاضر حدود یک میلیون واحد صنفی مشمول تعطیلی کرونایی شده اند، گفت: حمایت از صنوف در دوره شیوع کرونا در قالب های مختلف در دستور کار است.

TejaratNews.com/
پاداش 500میلیونی جزو کمترین پاداش‌‎ها است! تورم نقطه‌ای 62 درصدی هتل و رستوران‌ها قیمت لحظه‌ای دلار و یورو در بازار + قیمت انواع سکه | دلار در انتظار پایان دولت تدبیر و امید برق دوباره قطع می‌شود؟ نگاهی به اخبار رمزارز‌ها 1400/05/03 جزییات تقسیم سود 7 نماد بورسی | سهامداران کدام نماد بیشترین سود را دریافت میکنند؟ 147 هزار تن موز در 15 ماه گذشته غیرمجاز وارد شد کاهش تولید و عرضه در بورس کالا باعث افزایش قیمت سیمان شد کاهش بی‌سابقه تعهدات سایپا به 170هزار خودرو آغاز فروش سهام عدالت چه زمانی است؟| زمان پرداخت 10 درصد باقیمانده سود سهام عدالت توضیح بانک در مورد رقم پاداش نیم میلیاردی اختلاف 11 درصدی قیمت ارز نیمایی و آزاد، رانت‌آفرین است چرا قیمت بیت‌کوین در سه روز اخیر رشد کرد؟ بازار سیمان در دست 15 نفر!/ سلاطین سیمان چه کسانی هستند؟ تداوم تولید «شاهین» در ایام تعطیلات تابستانی ویديوی عجیب از تصویب پاداش 500میلیون تومانی قیمت گوجه‌فرنگی به بیش از 10هزار تومان رسید پیش‌بینی بورس 4 مرداد / اولین روز معاملاتی بورس مثبت خواهد بود؟ تکلیف گرانفروشی ایرلاین‌ها مشخص می‌شود؟ سیگنال‌های مهم برای بورس فردا دوشنبه 4 مرداد | افزایش سرمایه آپ لغو شد! اخلالگر 135میلیاردی بازار مرغ دستگیر شد آزاد سازی سهام عدالت بدون تاثیر در بازار سهام سقوط قیمت مسکن جدی است؟ آیا قیمت مرغ دوباره پرواز می‌کند؟ اجاره خانه دوباره افزایش یافت/ تعطیلات کرونایی به ضرر بازار مسکن تحلیلی بر دلایل رشد امروز قیمت بیت کوین بیت‌کوین 900 دلار بالا رفت/ روز نسبتا سبز بازار بقیه ارزهای مجازی توقف تولید نیسان آبی بعد از نیم قرن / آخرین قیمت نیسان چند است؟ سایپا چقدر خودرو به مردم بدهکار است؟ استارتاپ‌های سلامت؛ میان‌بری از داروخانه تا خانه دستان خالی سهامداران "لازما" از مجمع/مجمع لازما سود نداد تورم 2 رکورد جدید زد هیات مدیره جدید "فتوسا" تعیین شد رشد چراغ خاموش دلار در تعطیلات چرا ایرانی‌ها هر سال فقیرتر می‌شوند؟ سیگنال مهم به صنعت روغن‌سازی / ساوه در بهار به ازای هر سهم چقدر سود محقق کرد؟ 20 نماد با بیشترین بازدهی در تیرماه | عرضه اولیه‌ای با 100 درصد سود آغاز فروش سهام عدالت چه زمانی است؟ صادرات نفت ایران به چین قطع می‌شود؟ چین از ایران نفت وارد نمی‌کند افزایش 41 درصدی قیمت روغن موتور هیات مدیره "شرنگی" با مصوبه مجمع تغییر کرد چرا مجوزهای زايد کسب و کار حذف نمی‌شود؟ استخدام در یک شرکت خودروسازی جزيیاتی از افزایش سرمایه چند شرکت بورسی / لغو افزایش سرمایه آپ روغن خودرو 41درصد گران شد فروش سهام عدالت از چه زمانی آغاز می‌شود؟ "سکارون" املاک تهرانی را می‌فروشد "حفارس" اعضای هیات مدیره را تغییر داد اگر جنگ اقتصادی نبود دلار امروز 5 تومان بود

در حال بارگیری...