بازار ارزهای دیجیتال بهم ریخت / نهنگ‌ها دست به...

بازار ارزهای دیجیتال بهم ریخت / نهنگ‌ها دست به...

پلتفرم ردیابی Whale Alert، مقادیر قابل‌توجهی از XRP را شناسایی کرده که از یک کیف پول ناشناس به صرافی متمرکز بیت استمپ...

جزییات ارايه‌شده توسط پلتفرم تجزیه و تحلیل بیت استمپ نشان می‌دهند که کیف پول ارسالی متعلق به شرکت بلاکچین ریپل، مستقر در سانفرانسیسکو، بوده است. طبق گزارش‌ها، این کیف پول همچنان به فروش کم و بیش XRP ادامه می‌دهد و آنها را به صرافی مذکور منتقل می‌کند. این بار ریپل در مجموع 29،600،000 XRP را به فروش رساند که معادل تقریبا 14٫525 میلیون دلار است.

تراکنش فوق پس از آن انجام شد که روز شنبه، شرکت ریپل 100 میلیون XRP را از کیف پولی که توسط تیم Whale Alert به عنوان «ناشناخته» مشخص شده، دریافت کرد. با این حال، بررسی داده‌های موجود نشان می‌دهد که فرستنده، صرافی رمزارزی SideShift مستقر در کانادا بوده است.

دلایل این انتقال مشخص نیست. با این حال، چند سال پیش، یک سری انتقال مشابه از بایننس به ریپل هم مشاهده شد. یک دلیل احتمالی می‌تواند این باشد که صرافی‌ها گاهی XRP اضافی را که از ریپل دریافت کرده‌اند، به آن بازمی‌گردانند. یا، ریپل ممکن است XRP را از بازار ثانویه بازخرید کند. با این حال، هیچ اظهارنظری از سوی شرکت در این مورد انجام نشده است.

در همین حال، گزارش‌ها حاکی از آنند که ریپل قصد دارد تا محصول محبوب نقدینگی درخواستی (ODL) خود را تغییر نام دهد. به گفته مدیران ریپل، درک نام ODL ممکن است برای کاربران عادی در نگاه اول سخت باشد. بنابراین، وبسایت این شرکت اکنون در مورد ODL با عنوان ساده‌تر «راه‌حل پرداخت ریپل» صحبت می‌کند.

 

اخبار مرتبط

آخرین اخبار بورس و اقتصاد