اخبار مهمی که قبل از شروع معاملات بورس فردا باید بدانید | خبری مهم برای 5 بانک بورسی

اخبار مهمی که قبل از شروع معاملات بورس فردا باید بدانید | خبری مهم برای 5 بانک بورسی

خبرهای مهمی امروز در فضای رسانه ها منتشر شد که قطعا هر یک می توانند بر روی روند بورس فردا تاثیرگذار باشند. توصیه می شود قبل از معاملات فردا این اخبار را بخوانید.

به گزارش نبض بورس، امروز اخبار زیادی پیرامون مسايل اقتصادی، سیاسی و البته بورسی منتشر شد که قطعا می‌توانستند بر روی روند بورس فردا به هر حال تاثیرگذار باشند، بنابراین توصیه می‌شود که قبل از معاملات فردا این اخبار را بخوانید.

1- درج شرکت پارس فنر (سهامی عام) در بازار دوم فرابورس ایران / نماد معاملاتی فنر/ گروه: خودرو و ساخت قطعات /تاریخ درج: 28 شهریورماه 1402،
2- با توجه به سیاست‌های توسعه‌ای و سودسازی، مارگارین(غمارگ) درصدد بوده تا به صورت B2B، محصولاتی را به صنایع آرایش، بهداشتی، غذایی، شکلات سازی، دام و طیور عرضه کند.
3- شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی (وبانک) در نظر دارد نسبت به واگذاری 15.05 درصد (تعداد 408.247.059 سهم) از سهام شرکت سرمایه گذاری شفادارو بصورت یک جا و نقد از طریق شرکت بورس اوراق بهادار تهران اقدام نماید.
4- بررسی برنامه هفتم در مجلس به هفته آینده موکول شد .
5- خبرگزاری رسمی کره جنوبی: ایران بدنبال دریافت سود پول‌های آزاد شده از سيول است
6- ريیس کل بانک مرکزی از واریز 5 میلیارد و 573 میلیون یورو منابع بلوکه شده کشور در کره جنوبی به حساب بانک کشاورزی و بانک‌های گردشگری، کارآفرین، سامان، پاسارگاد و شهر در دو بانک قطری الدخان و الاهلی خبرداد .
7- افزایش سرمایه 4519 درصدی شمواد از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها مورد تايید حسابرس قرار گرفت.
8- طی نیمه نخست امسال؛ امکان تسویه اعتباری برای خرید 22 همت محصولات پتروشیمی در بورس کالا فراهم شد

  • اخبار مهم بورس فردا هر روز راس ساعت 17 منتشر خواهد شد.

آخرین اخبار بورس و اقتصاد