تهران حالش خوب نیست / ما به کمک نیازمندیم

تهران حالش خوب نیست / ما به کمک نیازمندیم

علیرضا زاکانی گفت: شهردار تهران در این برنامه به سخنرانی پرداخت و گفت: در کلان شهر تهران با شهر،شهروند و مدیریت شهری...

 روز یکشنبه 14 اسفند اجلاس ماهیانه اتاق اصناف تهران با حضور مهدی چمران، ريیس شورای شهر تهران، علیرضا زاکانی شهردار تهران، غلامرضا حداد عادل عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و روسای  اتحادیه های صنفی در محل ساختمان اتاق اصناف برگزار شد.

شهر ما حالش خوب نیست 

علیرضا زاکانی، شهردار تهران در این برنامه به سخنرانی پرداخت و گفت: در کلان شهر تهران با شهر،شهروند و مدیریت شهری مواجه هستیم، این 3 گانه کاملا به هم تنیده است. شهر ما حالش خوب نیست، زیر ساخت ها فرسوده و مشکلات بسیار است، شهروندان ناراحتند.

وی ادامه داد: مدیریت شهری فراز و نشیب هایی تا به امروز داشته است. از بعد تولد تا بعد از مرگ مردم با مدیریت شهری در ارتباط هستند. تصمیمات به سرعت اثرات خود را در زندگی مردم می‌گذارد.

ما به شدت نیاز به کمک داریم

شهردار تهران خاطر نشان کرد: بار مشکلات شهر سنگین است و نیاز به کمک داریم. به شدت دنبال تحول هستیم. 507 هزار میلیارد تومان حمل و نقل عمومی هزینه نیاز دارد که تازه حمل و نقل از صفر شروع شود. اگر بخواهیم با بودجه دولتی مشکلات را حل کنیم ممکن است 100 سال طول بکشد. بودجه دولتی و عوارض کمکی به ما نمی‌کند.

زاکانی اظهار داشت: در این 1 سال و شش ماه شهرداری نه از کسی قرض گرفته و نه بدهی داریم. شهر 70 هزار میلیارد بدهی داشت که برای شهر پولی نیست.

وی در پایان گفت: ما به دنبال تحول و نگاهی نوین هستیم که به کمک اصناف تحقق می‌یابد. ما باید کمک کنیم تولید،توزیع و خدمات در حد اعلا باشد و به کمک هم تهران را با هویت جدید بسازیم.

 

local_offerبرچسب‌ها:
هر عدد از این تخم مرغ‌ها 3.5میلیون قیمت دارد! قیمت طلا در چند قدمی رکورد تاریخی؟/ سناریوی احتمالی... قیمت طلا در چند قدمی رکورد تاریخی؟ زمان ثبت‌نام مجدد متقاضیان خودروهای داخلی قیمت دلار از عهد قاجار تا سلسله پهلوی چگونه می‌توان خودرو ایرانی را نجات داد؟ فردا نخستین روز فعالیت بورس در سال 1402 آغاز ثبت نام جاماندگان در سامانه یکپارچه فروش خودرو از دوشنبه واکنش خانه کارگر به مصوبه مزد 1402 شورایعالی کار / روال قانونی برای ابطال مصوبه مزد 1402 را آغاز می ... برای جاماندگان ثبت‌نام خودروهای داخلی فردا سامانه بازگشایی می‌شود فایل‌های فروش در ارزان‌ترین منطقه تهران هم غیر قابل دسترسی شدند فردا نخستین روز فعالیت بورس در سال 1402 فردا نخستین روز فعالیت بورس در سال 1402 مصرف 120 میلیون لیتر بنزین در سومین روز از تعطیلات سیب و پرتقال تنظیم بازاری در تهران تا پایان فروردین توزیع می شود تیونینگ این خودرو، هوش از سر می‌پراند! تیونینگ این خودرو 3 هزار اسب بخاری، هوش از سر می‌پراند!/ عکس رشد تولید مستلزم جلوگیری از سوداگری‌/ "مالیات بر عایدی سرمایه" هر چه زودتر قانون شود ثبت مصرف بیش از 120 میلیون لیتر بنزین در سومین روز از بهار 1402 برای جاماندگان ثبت‌نام خودروهای داخلی فردا سامانه بازگشایی می‌شود استعلام وضعیت چک‌های برگشتی صادرکننده چک از طریق پیامک 10 خبر مهم برای اولین روز معاملاتی سال 1402 | افزایش سرمایه یک نماد پالایشی اخبار مهم کدال جمعه 4 فروردین 1402 | خبری مهم برای سهامداران فملی جاماندگان یارانه دولت چگونه ثبت نام کنند؟ قیمت جدید قند و شکر اعلام شد چرا افزایش نرخ بهره فدرال رزرو به رغم سیستم مالی متزلزل صحیح بود؟ / خبری از قوانینی که قرار بود سیاس... با این روند تعطیلی نانوایی ها دور از انتظار نیست جاماندگان یارانه دولت چگونه ثبت نام کنند؟ راستی‌آزمایی آمار اشتغال دولت؛ واقعا یک میلیون شغل ایجاد شد؟ / حاج‌اسماعیلی : دولت اسناد و مدارک ارا... در بحبوحه ورشکستگی سیلیکون ولی فدرال رزرو بار دیگر نرخ بهره را افزایش داد / تاثیر آن بر بازار سهام چ... جاماندگان یارانه دولت چگونه ثبت نام کنند؟ به دنبال واردات مستقیم گاز از ترکمنستان هستیم/ سوآپ ادامه دارد اونس جهانی در مرز 2 هزار دلار تولد فاجعه‌ای دیگر در پدیده شاندیز طلا صعودی و دلار ریزشی شد واریز یارانه نقدی برای جاماندگان | یارانه نقدی جدید دو برابر شد افزایش 50 درصدی اشتغال مستقیم صنایع غذایی کدام خودروها در بازار افزایش قیمت داشتند؟ همتی: دولتی که پای خود را بیش از گلیمش دراز کند، بنزین بر آتش تورم می ریزد توان تولید برق 286 نیروگاه ارتقا پیدا کرد نسخه همتی برای عبور دولت از تورم مصرف 120 میلیون لیتر بنزین در سوم فروردین بیانیه مهم خانه کارگر درباره حداقل حقوق 1402 افزایش قیمت بیت‌کوین و اتریوم/از آخرین وضعیت ارزهای دیجیتال با خبر شوید مصرف 120 میلیون لیتر بنزین در سومین روز از سال جدید هشدار ريیس شبکه انرژی آلمان از احتمال کمبود گاز افزایش قیمت کوییک، ساینا و تیبا در بازار + نمودار ارزش بازار بورس لندن به دنبال نگرانی در مورد بحران بانکی سقوط کرد شتاب این خودرو تولید انبود هوش از سرتان می‌پراند/ عکس خانه کارگر: روال قانونی برای ابطال مصوبه مزد شورایعالی کار را آغاز می‌کنیم