موز چقدر ارزان شد؟

موز چقدر ارزان شد؟

یک مقام مسيول از افت 22 هزار تومانی قیمت موز در بازار خبر داد و گفت: نرخ کنونی هر کیلو موز در میدان مرکزی 27 هزار تا 33 هزار تومان است، در حالیکه هفته گذشته 55 هزار تومان فروخته می‌شد.

به گزارش تجارت‌نیوز، ريیس اتحادیه میوه و سبزی از افت 22 هزار تومانی قیمت موز در بازار خبر داد و گفت: قیمت کنونی هر کیلو موز در میدان 27 هزار تا 33 هزار تومان است.

اسداله کارگر ريیس اتحادیه میوه و سبزی تهران با اشاره به اینکه کمبودی در عرضه میوه نداریم، اظهار کرد: بنابر گزارش‌های ارايه شده کمبودی در عرضه نداریم، بنابر این با اشباع شدن بازار نیازی به تنظیم بازار نیست.

وی قیمت هر کیلو انار شیراز را 14 هزار تا 23 هزار تومان اعلام کرد و گفت: قیمت هر کیلو انار کوهستان 18 هزار تا 28 هزار تومان، انگور شاهرودی 11 هزار تا 16 هزار تومان، پرتقال خونی شمال 10 هزار تا 14 هزار تومان، پرتقال تامسون شمال 9 هزار و 500 تا 12 هزار و 500 تومان، پرتقال خونی جنوب 11 هزار تا 14 هزار و 500 تومان، پرتقال رسمی جنوب 8 هزار تا 12 هزار تومان، پرتقال رسمی شمال 7 هزار تا 11 هزار تومان، پرتقال ناول 17 هزار تا 23 هزار تومان، خیار رسمی 7 هزار تا 10 هزار و 500 تومان، خیار گلخانه 8 هزار تا 14 هزار تومان، سیب زرد دماوند 8 هزار تا 14 هزار و 500 تومان، سیب زرد لبنانی 8 هزار تا 14 هزار و 500 تومان، سیب قرمز دماوند 4 هزار تا 8 هزار تومان و سیب قرمز مراغه 8 هزار تا 12 هزار تومان است.

کارگر با اشاره به نرخ سایر میوه ها در بازار بیان کرد: در حال حاضر هر کیلو کیوی با نرخ 12 هزار تا 18 هزار تومان، گریپ فروت تو سرخ 6 هزار تا 9 هزار تومان، گریپ فروت تو سرخ 6 هزار تا 9 هزار تومان، گریپ فروت سفید 3 هزار تا 5 هزار تومان، لیموشیرین 9 هزار تا 12 هزار تومان و هندوانه 5 هزار تا 8 هزار تومان در میدان مرکزی و با احتساب حداکثر 35 درصد سود در خرده فروشی‌ها عرضه می‌شود.

این مقام مسيول از افت 22 هزار تومانی قیمت موز در بازار خبر داد و گفت: نرخ کنونی هر کیلو موز در میدان مرکزی 27 هزار تا 33 هزار تومان است، در حالیکه هفته گذشته 55 هزار تومان فروخته می‌شد.

وی با اشاره به علت گرانی موز در خرده فروشی‌های سطح شهر بیان کرد: در مغازه‌های سطح شهر ممکن است خرید مربوط به قبل باشد، اما با ادامه روند کاهشی، قیمت در سطح شهر هم کاهش می‌یابد.

کارگر با بیان اینکه سود مصوب شمال و جنوب شهر با یکدیگر تفاوتی ندارد، گفت: اختلاف قیمت شمال و جنوب شهر به کیفیت بار بستگی دارد و تنها دلیل فروش اتکیت مغازه‌ها فاکتور خرید است.

وی با اشاره به اینکه قیمت کالا‌هایی همچون هندوانه، گلابی و نارنگی مصرف آن در اقلیت است، گفت: نرخ کنونی هر کیلو نارنگی بندری در میدان مرکزی 26 هزار تا 33 هزار تومان، نارنگی پیچ 15 هزار تا 21 هزار تومان و نارنگی تخم پاکستانی 14 هزار تا 19 هزار تومان است که با احتساب سود منطقی و قانونی در خرده فروشی‌ها باید عرضه شود.

ريیس اتحادیه میوه و سبزی قیمت هر کیلو بادمجان قلمی را 3 هزار تا 6 هزار تومان اعلام کرد و گفت: نرخ هر کیلو بادمجان گلخانه 6 هزار تا 10 هزار تومان، پیاز شیری یک هزار و 500 تا 4 هزار تومان پیاز قرمز 2 هزار و 500 تا 5 هزار و 500 تومان، پیاز نو یک هزار و 500 تا 3 هزار و 500 تومان، پیاز زرد یک هزار و 500 تا 3 هزار و 500 تومان، ترب سیاه 4 هزار تا 6 هزار و 500 تومان، تره فرنگی 5 هزار تا 8 هزار تومان، چغندر 2 هزار تا 4 هزار تومان، سیب زمینی کهنه یک هزار و 500 تا 3 هزار و 500 تومان، سیب زمینی نو 3 هزار و 500 تا 6 هزار تومان، نارنج 3 هزار و 500 تا 5 هزار و 500 تومان سیر خشک 25 هزار تا 30 هزار تومان و شلغم یک هزار و 500 تا 3 هزار و 500 تومان است.

این مقام مسيول ادامه داد: هم اکنون هر کیلو فلفل تند ریز با نرخ 6 هزار تا 9 هزار تومان، فلفل دلمه سبز 5 هزار تا 8 هزار تومان، کدوحلوایی5 هزار تا 7 هزار تومان، کلم بروکلی 7 هزار تا 13 هزار تومان، کاهو پیچ سالادی 3 هزار و 500 تا 5 هزار و 500 تومان، کاهو رسمی 2 هزار تا 4 هزار تومان، کدو مسمایی 7 هزار تا 9 هزار تومان، کرفس 3 هزار تا 5 هزار تومان، کلم سفید یک هزار و 500 تا 2 هزار و 500 تومان، کلم قرمز یک هزار و 500 تا 2 هزار و 500 تومان، گل کلم 4 هزار تا 7 هزار تومان، گوجه فرنگی 2 هزار تا 4 هزار و 500 تومان، لوبیا سبز 8 هزار تا 14 هزار تومان، لیموترش 12 هزار تا 19 هزار تومان و هویج 4 هزار تا 6 هزار تومان در میدان مرکزی و با احتساب حداکثر 35 درصد سود در خرده فروشی‌ها عرضه می‌شود.

ريیس اتحادیه میوه و سبزی نرخ هر کیلو سبزی جور (پلو، آش، قورمه) را 3 هزار و 500 تا 6 هزار تومان و سبزی خوردن 5 هزار تا 7 هزار تومان اعلام کرد.

وی در پایان تصریح کرد: بنابر بازدید‌هایی که از سطح شهر داشتیم، بخشی از همکاران نسبت به اخطار‌های ما مبنی بر لحاظ سود مصوب بر مبنای فاکتور بی توحه بودند که نسبت به جریمه و پلمب این واحد‌ها اقدام شد.

منبع: دنیای اقتصاد

اخبار بیشتر را در کانال تجارت‌نیوز بخوانید.

قیمت موز و چغاله بادام شکسته شد/ قیمت توت فرنگی 40 هزار تومان

قیمت موز و چغاله بادام شکسته شد/ قیمت توت فرنگی 40 هزار تومان

وانت‌بارها با برخی ترفندها نیم کیلو موز را 16 هزار تومان می‌فروشند. این در حالی است که ريیس اتحادیه بارفروشان می‌گوید: با کاهش قیمت موز قیمت سایر میوه‌های دیگر شکسته شد. امروز هر کیلو موز اکوادوری در ...

TejaratNews.com/
قیمت میوه شب عید اعلام شد

قیمت میوه شب عید اعلام شد

دبیر ستاد تنظیم بازار و معاون بازرگانی داخلی وزارت صمت قیمت حدودی پرتقال و سیب تنظیم بازاری را 11 هزار و 800 تومان و 8900 تومان اعلام کرد.

TejaratNews.com/

ارزانی 10 هزار تومانی قیمت موز / تابستان موز به کیلویی 20 هزار تومان می‌رسد

ارزانی 10 هزار تومانی قیمت موز / تابستان موز به کیلویی 20 هزار توم...

امروز قیمت موز 10 هزار تومان ارزان شد؛ این در حالی است که میوه‌فروشان در برخی مناطق تهران هر کیلو موز را با قیمت 50 تا 60 هزار تومان می‌فروشند. ريیس اتحادیه فروشندگان میوه می‌گوید: میوه‌فروشانی که موز...

TejaratNews.com/
موزهای وارداتی شب عید به بازار رسید/ کاهش قیمت موز

موزهای وارداتی شب عید به بازار رسید/ کاهش قیمت موز

قیمت دستوری موز 25 هزار تومان اعلام شد و در شرایطی که دو هفته از اعلام قیمت مصوب موز می‌گذرد اما موز همچنان گران است. عضو هیات مدیره اتحادیه بارفروشان می‌گوید: گمرک در ترخیص موز از بنادر همکاری نکرد، ...

TejaratNews.com/
وعده تازه درباره قیمت موز، خیار و پرتقال

وعده تازه درباره قیمت موز، خیار و پرتقال

ريیس اتحادیه میدان مرکزی میوه و تره بار گفت: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته قیمت سه محصول موز، خیار و پرتقال که در هفته‌های گذشته با افزایش روبرو بوده در هفته آینده کاهش می‌یابد.

Bartarinha.ir/
قیمت موز کاهش می‌یابد

قیمت موز کاهش می‌یابد

معاون وزیر صمت با اشاره به تامین مداوم تخم‌مرغ برای واحدهای بسته‌بندی جهت عرضه به بازار،گفت: عرضه مرغ گرم به نرخ مصوب نیز از امروز در شبکه توزیع منتخب آغاز می‌شود.

Bartarinha.ir/
قیمت موز به 60هزار تومان رسید!

قیمت موز به 60هزار تومان رسید!

قیمت هر کیلو موز وارداتی در خرده فروشی های سطح شهر تهران به 50 تا 60هزار تومان رسید.

Bartarinha.ir/
قیمت موز به چقدر رسیده است؟

قیمت موز به چقدر رسیده است؟

ريیس اتحادیه بارفروشان میدان مرکزی میوه و تره بار با اعلام کاهش 7 هزار تومانی قیمت موز گفت: هفته گذشته یک کشتی 3 هزار تنی وارد بندر شد که با ورود مجدد موز در هفته آینده، قیمت باز هم کاهش خواهد یافت.

TejaratNews.com/
واردات گوشت و کره کاهش یافت / اقدامات وزارت صمت برای بازار میوه شب عید

واردات گوشت و کره کاهش یافت / اقدامات وزارت صمت برای بازار میوه شب...

دبیر ستاد تنظیم بازار با بیان اینکه میزان واردات گوشت قرمز و کره به طور چشمگیری کاهش پیدا کرده و این نشان از بهبود فضای تولید دارد، گفت: اقدامات لازم برای حفظ ثبات قیمت در بازار میوه شب عید فراهم شده ...

TejaratNews.com/
قیمت موز گران شد / ارزانی قیمت میوه‌های نوبرانه نسبت به پارسال

قیمت موز گران شد / ارزانی قیمت میوه‌های نوبرانه نسبت به پارسال

ريیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی می‌گوید: قیمت موز در هفته‌های اخیر قدری با نوسان رو به رو بوده به طوری که قیمت موز در عمده فروشی‎‌ها به 17 هزار و 500 تومان رسیده است.

TejaratNews.com/
گوجه‌فرنگی ٤ هزار تومان ارزان شد / نیازی به حضور دولت برای بازار میوه شب عید نیست

گوجه‌فرنگی 4 هزار تومان ارزان شد / نیازی به حضور دولت برای بازار م...

ريیس اتحادیه بارفروشان با اشاره به کاهش 4هزار تومانی قیمت گوجه‌فرنگی بوته‌ای گفت: امسال نیازی به حضور دولت در بازار میوه برای شب عید نیست و ما با این کار مخالفیم چراکه تولید مرکبات و سیب درختی در سال ...

TejaratNews.com/
کمبودی در تامین میوه شب عید نداریم / ممنوعیت صادرات سیب برداشته شود

کمبودی در تامین میوه شب عید نداریم / ممنوعیت صادرات سیب برداشته شو...

ريیس اتحادیه میوه‌فروشان می‌گوید: شب عید امسال با کمبود یا گرانی میوه مواجه نیستیم. امسال حتی باید ممنوعیت صادرات سیب برداشته شود.

TejaratNews.com/
زنگ خطر یک وابستگی خطرناک قطعه‌بندی گوشت مرغ رفع ممنوعیت شد حذف تعدادی از موانع توسعه در بازار سرمایه دستورالعمل صدور مجوز فعالیت استخراج رمزارزها آخربن وضعیت نان آوران این روزها رو ببینید!‌ واکنش ريیس کل بانک مرکزی به اظهارات نوبخت در صورت موافقت شورای عالی بورس محقق می شود؛ حذف محدودیت خرید شرکت های کارگزاری ها و پرسنل آنها توضیحات اینستاگرامی واعظی در مورد ستاد کرونا عرضه توکن سهام شرکت تسلا در صرافی بایننس خودروی سیتروين C5 X معرفی شد مجوز انتشار اوراق اجاره شرکت صبا تامین صادر شد حذف محدودیت های جدید در بورس مانع‌زادیی مهم سازمان بورس برای برای پرسنل کارگزاری و فعالان فضای مجازی رکود بازار خودرو، ترمز گرانی را کشید قیمت موبایل امروز 25 فروردین 1400 آخرین صورتحساب سهام عدالت / قیمت سهام عدالت چقدر شد؟ بررسی قیمت‌های امروز در بازار طلا و سکه / قیمت دلار و یورو امروز 1400/1/25 پیش‌بینی قیمت طلا فردا 26 فروردین / چرا طلا گران شد؟ نفت سنگین ایران، گران شد حلوای نذری در بورس/شما هم میخواهید؟ اجاره‌های میلیاردی در مناطق اعیانی‌نشین پایتخت سفره افطار امسال چقدر تمام می شود؟ افزایش تقاضا برای نمادهای شاخص‌ساز / روند مثبت به بورس برگشت؟ نرخ جدید دلار و یورو/ چهارمین نرخ ارز صرافی ملی 1400/1/25 اطلاعیه سازمان بورس در خصوص تفکیک دو شرکت سرمایه گذاری استانی ضرر تولید هر دستگاه خودرو توسط ایران‌خودرو و سایپا چقدر است؟ قیمت میوه و صیفی‌جات در مرکز عمده فروشی گوشت قرمز ارزان می‌شود راه‌اندازی مرکز ارتباط نهادهای مالی تداوم رکود در بازار خودرو/ قیمت‌های غیرواقعی در فضای مجازی پیشنهاد رجیستری 3 کالا / تبلت، مودم و دستگاه پوز رجیستر می‌شوند؟ احتکار مسکن توسط موسسات مالی/ جزيیات تعویض خانه با زمین واحد‌های مرغ مادر جوجه‌ها را قاچاق کردند مجمع "دپارس" با محور افزایش سرمایه خبر جدید از همکاری ایران و کره "تماوند" تا 10 روز دیگر به مجمع می‌رود سوددهی "غمارگ" از نیمه اردیبهشت ماه قاچاق جوجه‌های یک روزه/ احتمال التهاب دوباره در بازار مرغ اگر سهام فولاد دارید، بخوانید (25فروردین) / معاملات فولاد مبارکه به سرخی کشیده شد تجمع سهامداران مقابل ساختمان سازمان بورس تسهیلات جدید مسکن پرداخت می شود نگاهی بر روند معاملات امروز بورس تهران برگزاری بزرگترین انتخابات اقتصادی کشور در ماه های آتی+فیلم انتخابات شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی، تحقق اقتصاد مردمی تعیین ‌تکلیف مدیریت سهام 30میلیون مشمول سهام عدالت با برگزاری انتخابات حاشیه‌های امروز بورس 25 فروردین / معاملات مثبت شستا هم شاخص را صعودی نکرد ارزش سهام عدالت امروز 25 فروردین شاخص بورس دوباره منفی شد ارزش دارایکم و پالایشی یکم امروز 25 فروردین سهامداران «برکت» بخوانند (25فروردین) / صعود برکت برای سومین روز متوالی

در حال بارگیری...