پیش بینی مهم از قیمت سولانا / سرنوشت رمزارز...

پیش بینی مهم از قیمت سولانا / سرنوشت رمزارز...

اخیرا، سولانا (SOL) با توجه به روندهای اصلاحی در بازار رمزارزها، از قیمت 80 دلاری خود ریزش کرد. این کاهش قیمت، آن را...

در حال حاضر، SOL شاهد رشدی حدود 10 درصدی است و از نقطه تصحیح فیبوناچی 0.50 به بالا رفته است. علاوه بر این، این ارز دیجیتال با موفقیت از مرزهای مقاومتی 70 و 72 دلاری عبور کرده و بریک‌آوت را رقم زده است.

در حال حاضر، سولانا با قیمت 75 دلار که بالاتر از میانگین متحرک ساده (SMA) 100 در تایم فریم 4 ساعته است، معامله می‌شود.

در تایم فریم 4 ساعته یک خط روند صعودی مهم از افزایش قیمت پشتیبانی می‌کند. سولانا برای ادامه روند صعودی خود باید از مقاومت 76.50 دلار، نزدیک به سطح 0.76 فیبوناچی اصلاحی نزولی عبور کند. در صورت بریک آوت از این سطح، مقاومت‌های کلیدی بعدی در 80 دلار و 82 دلار قرار دارد. بسته شدن موفقیت‌آمیز کندل بالای 82 دلار می‌تواند راه را برای یک رالی صعودی دیگر هموار کند و مقاومت کلیدی بعدی در 88 دلار را هدف قرار دهد. در چنین شرایطی، سولانا حتی می‌تواند برای افزایش قیمت تا 92 دلار آماده شود.

از جنبه نزولی، اگر SOL نتواند از مقاومت 80 دلار عبور کند، ممکن است روند کاهشی جدیدی را آغاز کند. حمایت اولیه در محدوده 72 دلار است و پس از آن، حمایت کلیدی بعدی نزدیک به 70 دلار یا خط روند صعودی قرار دارد. کاهش قیمت به زیر این سطوح می‌تواند منجر به آزمایش حمایت 67.50 دلاری شود. اگر کندل قیمت زیر 67.50 دلار بسته شود، سولانا ممکن است حمایت 65 دلار را در کوتاه مدت هدف قرار دهد.

اخبار مرتبط

آخرین اخبار بورس و اقتصاد