7بورسی افزایش سرمایه می‌دهند

7بورسی افزایش سرمایه می‌دهند

سامانه کدال این روزها میزبان اطلاعیه‌‌‌های متعددی از سوی ناشران بورسی و فرابورسی است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از دنیای اقتصاد، یکی از بخش‌‌‌های مهم، اطلاعیه‌‌‌هایی در خصوص افزایش سرمایه شرکت‌هاست که در ادامه به تشریح جزيیات برخی از آنها پرداخته‌‌‌ایم.

«فولاژ»: شرکت فولاد آلیاژی ایران با نماد «فولاژ» از ارايه پیشنهادها و گزارش توجیهی هیات‌مدیره شرکت مبنی بر لزوم افزایش سرمایه شرکت از مبلغ 1200 میلیارد تومان به 2400 میلیارد تومان (افزایش سرمایه 100 درصدی) از محل سود انباشته به منظور تامین بخشی از منابع موردنیاز جهت تکمیل طرح‌‌‌های توسعه در دست اجرا، تامین بخشی از مخارج سرمایه‌‌‌ای انجام شده و اصلاح ساختار مالی شرکت برای اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی خبر داد.

«کسرا»: شرکت سرامیک‌‌‌های صنعتی اردکان با نماد «کسرا» که در تاریخ 23/ 05/ 1400 پیشنهاد و گزارش توجیهی هیات‌مدیره شرکت مبنی بر لزوم افزایش سرمایه از مبلغ 128 میلیارد تومان به 380 میلیارد تومان (افزایش سرمایه 197 درصدی) از محل سود انباشته، مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌‌‌ها به منظور اصلاح ساختار مالی شرکت را به موسسه (حسابرسی آگاه تدبیر) ارايه کرده بود، تاییدیه‌‌‌های لازم را از آن موسسه اخذ کرد.

«اوان»: شرکت مبین وان کیش با نماد «اوان» نیز طی اطلاعیه‌‌‌ای از اخذ تاییدیه‌‌‌های لازم از سوی موسسه «حسابرسی و خدمات مالی ارقام‌نگر آریا» جهت انجام افزایش سرمایه از مبلغ 20 میلیارد تومان به 60 میلیارد تومان (افزایش سرمایه 200 درصدی) از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی و سود انباشته به منظور اجرای پروژه ورود به بازار POS در قالب حوزه فین‌تک خبر داد. در تاریخ 13/ 05/ 1400 پیشنهاد و گزارش توجیهی هیات‌مدیره مبنی بر لزوم افزایش سرمایه به آن موسسه ارايه شده بود.

«کگاز»: شرکت شیشه و گاز با نماد «کگاز» اعلامیه پذیره‌‌‌نویسی عمومی شرکت را در سامانه کدال منتشر کرد. در این اطلاعیه آمده است: بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق‌‌‌العاده 13/ 05/ 1399 با توجه به افزایش سرمایه شرکت از مبلغ 45 میلیارد تومان به ‌‌85 میلیارد تومان (افزایش سرمایه 89درصدی) تعداد 377,977,946 سهم با توجه به حق‌تقدم استفاده شده توسط سهامداران فعلی و با عنایت به انقضای مهلت استفاده از حق‌تقدم مذکور برای تحقق افزایش سرمایه، به این وسیله تعداد 22,022,054 سهم هزار ریالی برای پذیره‌‌‌نویسی عمومی عرضه می‌شود. مهلت پذیره‌‌‌نویسی عمومی از تاریخ 17/ 06/ 1400 تا 15/ 07/ 1400 و شماره حساب 17785038161321 بانک اقتصاد نوین جهت واریز وجوه اعلام شده است.

«تماوند»: شرکت تامین سرمایه دماوند با نماد تماوند نیز اعلامیه پذیره‌‌‌نویسی عمومی سهام شرکت را در سامانه کدال منتشر کرد. در این اطلاعیه نیز آمده است: بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق‌العاده در تاریخ 05/ 02/ 1400 با توجه به افزایش سرمایه شرکت از مبلغ 200 میلیارد تومان به ‌‌700 میلیارد تومان (افزایش سرمایه 250 درصدی) تعداد 4,760,944,873 سهم با توجه به حق‌تقدم استفاده شده توسط سهامداران فعلی و با عنایت به انقضای مهلت استفاده از حق‌تقدم مذکور برای تحقق افزایش سرمایه، به این وسیله تعداد 239,055,127سهم هزار ریالی برای پذیره‌‌‌نویسی عمومی عرضه می‌شود. مهلت پذیره‌‌‌نویسی عمومی از تاریخ 17/ 06/ 1400 تا 31/ 06/ 1400 و شماره حساب 2908100142872931 بانک پاسارگاد جهت واریز وجوه اعلام شده است.

«سلیم»: شرکت سرمایه‌گذاری سلیم با نماد «سلیم» طی اطلاعیه‌‌‌ای اعلام کرد که افزایش سرمایه شرکت از مبلغ 162 میلیارد تومان به 312 میلیارد تومان (افزایش سرمایه 93 درصدی) از محل سود انباشته در مرجع ثبت شرکت‌ها به ثبت رسیده است. این شرکت در تاریخ 25/ 02/ 1400 مجوز افزایش سرمایه خود را از سوی سازمان بورس و اوراق بهادار دریافت کرد.  «غصینو»: شرکت صنعتی مینو با نماد «غصینو» اعلام کرد که بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق‌‌‌العاده مورخ 01/ 06/ 1400 افزایش سرمایه شرکت از مبلغ 8/ 431میلیارد تومان به‌‌‌مبلغ هزار میلیارد تومان (افزایش سرمایه 132 درصدی) از محل سود انباشته در تاریخ 13/ 06/ 1400 در مرجع ثبت شرکت‌ها به ثبت  رسیده است.

local_offerبرچسب‌ها:
بورس تهران در فاز اصلاحی

بورس تهران در فاز اصلاحی

شاخص کل بورس ضمن ثبت منفی‌ترین عملکرد هفتگی از آبان 99، از سقف اخیر خود بیش از 10درصد فاصله گرفت تا بر اساس تعاریف موجود در ادبیات بازارهای مالی وارد فاز اصلاحی...

EghtesadOnline.com/
همه 12 شاخص بورس تهران ریزش کردند/ شاخص 30 شرکت بزرگ 32 درصد سقوط کرد!

همه 12 شاخص بورس تهران ریزش کردند/ شاخص 30 شرکت بزرگ 32 درصد سقوط ...

کارشناس بازار سرمایه گفت: ارزش کل معاملات بورس اوراق بهادار تهران در این هفته معاملاتی با افت 19 درصدی به 30 هزار و 829 میلیارد تومان رسید.

YJC.news/
بازی هیجان در بورس تهران

بازی هیجان در بورس تهران

«همه را به یک چوب می‌زنند.» این روایت این روزهای بورس تهران است. جایی که وفور معامله‌گرانی که بدون تجربه و تخصص تصمیم به سرمایه‌گذاری مستقیم در بازار سهام...

EghtesadOnline.com/
علی رغم نزول هر 12 شاخص بورس تهران، ارزش معاملات 50 درصد افزایش داشت

علی رغم نزول هر 12 شاخص بورس تهران، ارزش معاملات 50 درصد افزایش دا...

کارشناس بازار سرمایه گفت: ارزش کل معاملات بورس تهران در هفته معاملاتی گذشته با 50 درصد افزایش به 61 هزار و 290 میلیارد تومان رسید.

YJC.news/
عبور ارزش معاملات بورس تهران از 108 میلیارد تومان در مرداد ماه

عبور ارزش معاملات بورس تهران از 108 میلیارد تومان در مرداد ماه

در پایان معاملات مردادماه شاخص کل بورس، نسبت به تیر ماه، 15.58 درصد رشد داشت.

YJC.news/
زمان معاملات صندوق ها در شرکت بورس تهران تغییر می کند!

زمان معاملات صندوق ها در شرکت بورس تهران تغییر می کند!

اطلاعیه مهم درخصوص تغییر زمانبندی جلسه معاملاتی بازارصندوق های سرمایه گذاری قابل معامله و بازار اوراق بدهی در بورس اوراق بهادار تهران صادر شد.

EghtesadOnline.com/
کاهش 3797 واحدی شاخص بورس تهران/ ارزش معاملات دو بازار به 22 هزار میلیارد تومان رسید

کاهش 3797 واحدی شاخص بورس تهران/ ارزش معاملات دو بازار به 22 هزار ...

شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با عقب‌نشینی 3797 واحد شاخص بورس تهران مواجه شد.

FarsNews.ir/
رونق ارزی بورس تهران

رونق ارزی بورس تهران

دلار روز چهارشنبه با اثرپذیری از سه بالابر «خلا خبرهای مثبت از مذاکرات»، «رشد نقدینگی در ماه‌های گذشته» و «خلا سیاستگذاری درست برای کنترل شرایط در دوره انتقال...

EghtesadOnline.com/
بورس تهران انتظار چه مسیری را می‌ کشد؟

بورس تهران انتظار چه مسیری را می‌ کشد؟

بازار جهانی کالاها حال و روز خوبی ندارد و در داخل کشور نیز دلار در محدوده‌ای مشخص به نوسان ادامه می‌دهد.

EghtesadOnline.com/
پیشرانان بزرگ بورس تهران

پیشرانان بزرگ بورس تهران

خریداران بازار سهام در هفته گذشته کماکان دست بالا را داشتند تا دوران انتظار برای انتقال قدرت و مشخص‌شدن ترکیب کابینه در بورس تهران با خوش‌بینی طی شود.

EghtesadOnline.com/
فرهنگ سازی و ارتقای سواد مالی؛ هدف گذاری شرکت بورس تهران

فرهنگ سازی و ارتقای سواد مالی؛ هدف گذاری شرکت بورس تهران

با توجه به استقبال علاقه‌مندان از دوره‌های آموزشی شرکت بورس تهران طی سال‌های اخیر، اجرای پروژه های جدید در این حوزه در دستور کار مدیریت توسعه فرهنگ سرمایه گذاری...

EghtesadOnline.com/
جدال امید و تردید در بورس تهران

جدال امید و تردید در بورس تهران

معاملات هفته گذشته بورس تهران با رشد 8/ 1درصدی شاخص کل به پایان رسید.

EghtesadOnline.com/
صعود اصطکاکی بورس تهران

صعود اصطکاکی بورس تهران

9 روز متوالی است که میانگین وزنی قیمت سهام در تالار شیشه‌ای رو به افزایش بوده و در این مدت بیش از 8درصد بر ارتفاع شاخص کل افزوده شده است.

EghtesadOnline.com/
یک رکوردشکنی در بورس تهران

یک رکوردشکنی در بورس تهران

جذاب ترین نماد بازار هم

BourseNews.ir/
تکرار غفلت در بورس تهران

تکرار غفلت در بورس تهران

با ثبت رشد 2/ 2درصدی شاخص کل در روز چهارشنبه و بازگشت این نماگر به ابرکانال 2/ 1میلیون واحدی، بیشترین رشد هفتگی بورس تهران در سال‌جاری رقم خورد تا امید به پایان...

EghtesadOnline.com/
پرداخت قبض برق قسطی شد تعطیلی 20درصد سوپرمارکت‌های تهران سرنوشت تجارت ایران با اعراب چه می‌شود؟ واردات آب مشکل خشکی ایران را حل می‌کند؟ تجارت خارجی ایران 47 درصد رشد کرد / ترخیص کالاهای ضروری سرعت گرفت جاروشارژی هم قیمت یخچال شد! / قیمت جاروشارژی 18 میلیون تومان سودجویی کارگزاری‌ها در عرضه‌های اولیه پایان یافت! از سجامی‌ شده‌ها چه خبر؟ / ثبت‌کنندگان سجام چند نفر شدند؟ عملکرد مالی شهریور چند شرکت بورسی منتشر شد / سهامداران خاور، کپارس و سغرب بخوانند انس جهانی طلا جهش کرد قیمت گوشی موبایل در بازار امروز 5 مهر / رفع مشکل تولید گلکسی S21 FE خودروی برقی جدید ناوگان پلیس آمریکا فروش مرحله سوم فیدلیتی آغاز شد رشد تولید لوازم خانگی در پنج ماهه نخست امسال کشاورزان به واسطه بورس کالا وام دریافت خواهند کرد امکان پرداخت قسطی قبض برق تخم بلدرچین گران‌تر از تخم‌مرغ! / هر کیلو تخم بلدرچین 65 هزار تومان آغاز پیش‌فروش هایما بدون قرعه‌کشی / ایران‌خودرو «تارا» را حراج می‌کند نابسامی در بازار جوجه ادامه دارد! / «باید قیمت جوجه و مرغ اصلاح شود» آغاز ثبت‌نام مسکن متری 3 میلیون / مسکن اولی‌ها منتظر باشند! حجم تجارت خارجی کشور به 45 میلیارد دلار رسید نفت 100 دلاری واقعی است؟ / دولت ريیسی نفت 100 دلاری می‌فروشد؟ حل مشکل جاماندگان سهام عدالت به کجا رسید؟ چه زمانی سهام عرضه اولیه را بفروشیم؟ دستور عجیب ريیسی به بانک مرکزی آغاز به کار بی‌حاشیه رمزارزها/ مشکلی برای تامین سوخت نیروگاه‌ها نیست قیمت خانه در ترکیه یک سوم تهران ماجرای «یارانه برنج» چیست؟ / کجا برنج دولتی ارزان می‌دهند؟ قبل از خرید طلا بخوانید / طلا این هفته چقدر می‌ریزد؟ 14 فرودگاه کشور آماده استقبال از زايران حسینی ادعای بانک‌ها در خصوص اتمام اعتبار وام ودیعه مسکن مورد تایید نیست دستور عجیب ريیسی به بانک مرکزی / دلار می‌ریزد؟ آمار فروش نفت ایران محرمانه است قیمت خانه در ترکیه یک سوم تهران / ایرانیان دومین خریدار خانه در ترکیه! پنج شهر ایران که بیشترین کارتخوان را دارند رکورد شکنی ترخیص کالا‌های ضروری در شهریور 1400 نگاه فعالان بازار سکه به نرخ ارز / پیش‌بینی قیمت طلا و سکه 6 مهر شایعه عجیب در بازار ارز! تولید فولاد و محصولات فولادی از مرز 20.7 میلیون تن گذشت پیش بینی قیمت دلار برای 6مهر / بزرگنمایی اخبار منفی با هدف نوسان گیری تامین مالی 4 ناشر از طریق افزایش سرمایه حرکت سهم ها منوط به مهر تایید کدال سیگنال‌های منفی تقویت شد / دلار محدوده مقاومت را می‌شکند؟ تولید تلویزیون کاهش یافت بازار مسکن این جهش سنگین را تجربه کرد سورپرایز در بازار خودرو / قیمت‌ها برگشت/ قیمت جدید پراید چقدر شد؟ آخرین قیمت خودرو؛ راناپلاس 270میلیون تومان شد امروز 171 میلیون دلار در سامانه نیما معامله شد زمان ثبت‌نام خانه اولی‌ها در طرح جهش مسکن / قیمت هر واحد چقدر تمام می‌شود؟ ثبت‌نام خانه اولی‌ها در طرح جهش مسکن

در حال بارگیری...