فارس من| مطالبه مردم از خودروسازان برای تحویل خودروهای پیش فروش شده

فارس من| مطالبه مردم از خودروسازان برای تحویل خودروهای پیش فروش شده

مخاطبان خبرگزاری فارس خواستار شدند تا خودروهایی که از طریق طرح‌های پیش فروش خودروسازان و قبل از آغاز طرح یکپارچه عرضه خودرو پیش فروش شده، در اولویت تحویل به مشتریان قرار گیرند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، برخی مخاطبان خبرگزاری فارس با ثبت پویشی با عنوان «اولویت تحویل خودروهای پیش فروش شده قبل از طرح یکپارچه» خواستار شدند تا تحویل خودروهای مشتریانی که قبل از طرح یکپارچه نسبت به ثبت نام و خرید خودرو از خودروسازان اقدام کرده‌اند، در اولویت قرار گیرد.

مخاطبان خبرگزاری فارس عنوان کردند که شرکت‌های خودروساز قبل از طرح یکپارچه تعداد زیادی طرح پیش فروش داشتند که اکثر خودروسازان هنوز این خودروها را به مشتریان تحویل نداده‌اند در حالی که در طرح یکپارچه عرضه خودرو همان خودروها قرار است به صورت سه ماهه به مشتریانی که در سامانه ثبت نام کرده‌اند، تحویل داده شود.

به گزارش فارس پس از مشکلاتی که در حوزه عرضه خودرو به صورت قرعه کشی وجود داشت وزارت صمت طرحی را از اسفند ماه سال گذشته اجرایی کرد که براساس این طرح مقرر شد به تمام متقاضیانی که در سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی ثبت نام کنند بدون قرعه کشی و براساس فرآیند نوبت دهی خودرو داده می‌شود.

این طرح نیز تاکنون دو بار، یک بار در اسفند سال گذشته و یک بار در اردیبهشت امسال اجرا شده است و حتی تعدادی از مشتریانی که در مرحله اول این طرح ثبت نام کرده بودند، خودروهای خود را تحویل گرفته‌اند.

اما براساس گفته مخاطبان خبرگزاری فارس مشتریانی که قبل از اجرای این طرح‌ها در طرح‌های پیش فروش خودروسازان ثبت نام کرده هنوز خودروی خود را تحویل نگرفته‌اند، لذا از مسيولان و تصمیم‌گیران مربوطه خواسته‌اند تا شرایطی فراهم شود تا این افراد با توجه به اینکه زودتر از زمان اجرای طرح عرضه یکپارچه نسبت به ثبت نام و خرید خودرو اقدام کرده‌اند، در اولویت تحویل خودرو قرار گیرند.

پایان پیام/

اخبار مرتبط

آخرین اخبار بورس و اقتصاد