تحلیل تکنیکال شاخص گروه فلزات اساسی | مقاومت های مهم کجاست؟

تحلیل تکنیکال شاخص گروه فلزات اساسی | مقاومت های مهم کجاست؟

شرکت‌های گروه فلزات اساسی جزو سهام مورد اقبال سرمایه‌گذاران در سال‌های اخیر بوده اند. به همین دلیل شاخص این گروه را امروز مورد بررسی قرار می‌دهیم.

به گزارش نبض بورس، تحلیلگر: حسن روح الامین | شرکت‌های گروه فلزات اساسی جزو سهام مورد اقبال سرمایه‌گذاران در سال‌های اخیر بوده اند. به همین دلیل شاخص این گروه را امروز مورد بررسی قرار می‌دهیم.

تحلیل تکنیکال شاخص گروه فلزات اساسی

شاخص پس از اصلاح حدود 20 درصدی از اردیبهشت ماه، که نشانه اقبال سرمایه‌گذاران به این گروه با خریدهایشان است، از کانال صعودی خود خارج شد لیکن با حرکت خنثی که در پیش گرفت نشان داد این خروج به معنی ریزش آن الزاما نیست و حمایت‌های مهمی در پیش هستند که 1485293 معدل تراز 0.3 فیبوناچی دقیقا از روند حمایت نموده و حمایت بعدی آن نیز 1424491 و 1361434 معادل 0.5 فیبو در صورت شکست آن مقاومت می‌توانند عمل کنند که با توجه به شرایط بازار احتمال شکست آن‌ها بسیار کم به نظر می‌رسد.
نکته شایان توجه شکست خط روند نزولی در اندیکاتور RSI در هفته پیش است که بعضا یک تریگر ورود برای سرمایه‌گذاران محسوب می‌شود.

در تایم هفتگی این تریگر از RSI هنوز صادر نشده است همچنین خط روند نزولی نیز پابرجاست، ولی حمایت ابر کومو بسیار نزدیک در پیش است و در صورت رشد کیجونسن از مقاومت‌های پیش روی شاخص می‌باشد.

خلاصه تحلیل تکنیکال شاخص گروه فلزات اساسی

حمایت دینامیک (پویا / مورب): ابر کومو هفتگی

حمایت استاتیک (ثابت) اول: 1485293

حمایت استاتیک (ثابت) دوم: 1424491

حمایت استاتیک (ثابت) سوم: 1361434

ریسک به ریوارد: کم ریسک

مقاومت دینامیک (پویا / مورب): کانال فیبو شکسته شده، خط روند نزولی در RSI هفتگی و شاخص و کیجونسن هفتگی

مقاومت استاتیک (ثابت) اول: 1629438

مقاومت استاتیک (ثابت) دوم: 1883014

  • تحلیل تکنیکال نماد‌ها هر روز ساعت 8:30 صبح از سایت نبض بورس منتشر خواهد شد.

آخرین اخبار بورس و اقتصاد