نحوه فروش نقدی فورس، توسط عاملیت‌ها اعلام شد

نحوه فروش نقدی فورس، توسط عاملیت‌ها اعلام شد

شرکت بهمن دیزل دو محصول فورس 6 تن و8.5 تن را نقدی می‌فروشد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از گروه بهمن، این طرح فروش به صورت آنلاین از ساعت 10 صبح یکشنبه مورخ 22 مرداد تا ساعت 16 سه‌شنبه 31 مرداد از طریق درگاه عاملیت‌ها انجام می‌شود. این کامیون‌ها مدل 1402 با موعد تحویل مهر سال جاری است. فرآیند خرید این محصولات تنها از طریق درگاه bahmancustomer.iranecar.com انجام می‌شود.

در این طرح قیمت مصوب کامیون فورس 6 تن (کابین خوابدار) بدون کاربری حدود یک میلیارد و 574 میلیون تومان اعلام و همچنین قیمت مصوب کامیون فورس; 8.5 تن بدون کاربری حدود یک میلیارد و 580 میلیون تومان اعلام شده است.

در این طرح فروش، متقاضیان پس از ثبت‌نام در سایت فروش اینترنتی و واریز وجه قرارداد، ظرف 3 روز کاری از زمان ثبت‌نام نسبت به تحویل مدارک خود مطابق دستورالعمل شرکت به عاملیت محل ثبت‌نام فرصت دارند که در صورت عدم رعایت شرایط مذکور، به هر علتی که باشد، به منزله فسخ قرارداد بوده و شرکت از ترتیب اثر دادن به آن خودداری خواهد نمود. همچنین تنها وجوه پرداختی از طریق درگاه اعلام شده در وجه شرکت بهمن دیزل معتبر است.

به همین ترتیب در صورت تاخیر احتمالی در تحویل خودرو، جریمه تاخیر به صورت روزشمار محاسبه و ظرف 7 روز کاری قابل پرداخت است البته پرداخت این جریمه تنها به پرونده‌هایی که ارسال مدارک خریدار و پرداختی‌های آن برابر شرایط این بخشنامه تعلق می‌‎گیرد.

کامیون فورس چه ویژگی‌هایی دارد؟

فورس با یک موتور چهار سیلندر خطی سوپاپ بالا از شرکت CUMMINS با تزریق مستقیم و از گیربکس دستی 6 دنده بهره می‌برد. فورس از ترمز جلو وعقب کاسه‌ای-پنوماتیک استفاده می‌کند؛ اما فناوری کنترلگرهای الکترونیکی تعادل، در محیط‌های لغزنده عمکلرد خوبی به این کامیون داده است.

کابین به روز از دیگر ویژگی‌های مثبت آن است که او را نسبت به سایر رقبای خود در داخل کشور پیشتاز می‌کند. تجهیز فورس به مولتی مدیا (رادیو، رهیاب، بلوتوث، USB, SD) همینطور قرارگیری ابزارهای کنترلگر مولتی مدیا بر روی غربیلک فرمان، کابین این کامیون را مدرن کرده است.

همچنین افزون بر مولتی مدیا، کامیون فورس6تن بهمن دیزل به نحوی طراحی شده که برای راننده علاوه بر محیط کار، شرایط استراحت را نیز فراهم کرده است. از همین رو صندلی‌های این کامیون به نحوی طراحی شده که قابلیت تبدیل به تخت استراحتی راحت را برای کاربر دارد.

اخبار مرتبط

آخرین اخبار بورس و اقتصاد