آخرین افزایش سرمایه‌ها در بازار سهام

آخرین افزایش سرمایه‌ها در بازار سهام

شرکت تولیدی فولاد سپید فراب کویر براساس تصمیمات مجمع عمومی فوق‌العاده تاریخ دهم فروردین سال جاری و صورتجلسه هیات‌مدیره سوم مرداد سال جاری، افزایش سرمایه خود را در مرجع ثبت شرکت‌ها به ثبت رساند.

به گزارش تجارت‌نیوز، اولین افزایش سرمایه به مبلغ 720 میلیارد تومان است که معادل 200 درصد می‌شود. سرمایه فعلی شرکت 360 میلیارد تومان است که با احتساب افزایش سرمایه به هزار و 80 میلیارد تومان می‌رسد.

گفتنی است این افزایش سرمایه از محل مطالبات و آورده نقدی سهامداران است. در حال حاضر ارزش بازاری نماد «کویر» 24 هزار میلیارد تومان برآورد می‌شود.

«خفولا» در آخرین مرحله افزایش سرمایه

شرکت خدمات فنی فولاد یزد که با نماد «خفولا» در بازار پایه زرد فرابورس معامله می‌شود، در آخرین مراحل افزایش سرمایه قرار دارد و آگهی افزایش سرمایه خود را در مرجع ثبت شرکت‌ها به ثبت رسانده است.

این نماد که در روز گذشته به سقف قیمتی روزانه رسید، سرمایه خود را قرار است به 110 میلیارد تومان برساند. مراحل افزایش سرمایه این شرکت از اسفند 97 آغاز شده است و بعد از دوسال در روز گذشته به ثبت رسید. این افزایش سرمایه به مبلغ 50 میلیارد تومان است که معادل 83 درصد می‌شود.

افزایش سرمایه شرکت خدمات فنی فولاد یزد به دو بخش تقسیم می‌شود که 16 میلیارد و 500 تومان از محل سود انباشته است و 33 میلیارد و 500 نیز از محل مازاد تجدید ارزیابی است.

«بنو» به ایستگاه پایانی رسید

شرکت بیمه تجارت نو که با نماد «بنو» در بین فعالان بازار شناخته شده است با عنایت به مجوز افزایش سرمایه در تاریخ آبان 99 و تصمیمات مجمع فوق‌العاده در آذر سال جاری افزایش سرمایه شرکت در مرجع ثبت شرکت‌ها به ثبت رسید.

این افزایش سرمایه قرار است از دو محل سود انباشته و از محل اندوخته باشد. در حال حاضر سرمایه شرکت 157 میلیارد تومان است که با احتساب افزایش سرمایه 91 درصدی که مبلغ 143 میلیارد تومان می‌شود، سرمایه شرکت به 300 میلیارد تومان می‌رسد. قرار بر این است که 118 میلیارد تومان از محل سود انباشته باشد و 25 میلیارد تومان از محل اندوخته باشد. این شرکت 10 هزار میلیارد تومانی در بازار دوم فرابورس معامله می‌شود.

پیشنهاد هیات‌مدیره «کنور» به مجمع عمومی فوق‌العاده

هیات‌مدیره شرکت توسعه معدنی و صنعتی صبا نور افزایش سرمایه برای شرکت را در روز گذشته به مجمع فوق‌العاده پیشنهاد داد. پیشنهاد هیات‌‌مدیره افزایش سرمایه 516 درصدی از محل آورده نقدی سهامداران است.

سرمایه فعلی شرکت در حال حاضر 293 میلیارد تومان است که با احتساب افزایش سرمایه هزار و 517 میلیارد تومانی پیشنهاد شده، سرمایه شرکت به هزار و 810 میلیارد تومان می‌رسد. با توجه به قیمت پایانی امروز سهم به مبلغ 4 هزار و 830 تومان و افزایش سرمایه 516 درصدی، قیمت تيوریک سهم (قیمت بعد از انجام افزایش سرمایه، بدون افت یا رشد) به مبلغ 817 تومان می‌رسد.بدیهی است انجام افزایش سرمایه یادشده منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق‌العاده است.

تایید حسابرس برای افزایش سرمایه «تیپیکو»

هیات‌مدیره شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین در تاریخ مهر 95 افزایش سرمایه را به مجمع فوق‌العاده پیشنهاد داد.

با توجه به گزارش توجیهی شرکت درخصوص افزایش سرمایه در تاریخ 16 اسفند حسابرس افزایش سرمایه 153 درصدی «تیپیکو» را تایید کرد. سرمایه فعلی شرکت 435 میلیارد تومان است که با احتساب افزایش سرمایه 665 میلیارد تومانی سرمایه شرکت به هزار و 100 میلیارد تومان می‌رسد. منبع تامین افزایش سرمایه از محل آورده نقدی سهامداران و سایر اندوخته‌ها و سلب حق تقدم است. ارزش روز پرتفوی بورسی شرکت 24 هزار و 833 میلیارد تومان است. مهم‌ترین شرکت‌های بورسی آن عبارتند از: هلدینگ داروپخش، کلرپارس، پارس دارو و تولید مواد اولیه داروپخش. NAV هر سهم تیپیکو 6 هزار و 185 تومان و نسبت P/ NAV روز شرکت 65 درصد است.

منبع: دنیای اقتصاد

اخبار بیشتر را در صفحه بورس تجارت‌نیوز بخوانید.

افزایش سرمایه 200 درصدی نماد گدنا

افزایش سرمایه 200 درصدی نماد گدنا

نماد گدنا از زمان شروع ریزش بورس روند خوبی را طی کرده و بازدهی مثبت بسیار چشمگیری داشته و امروز نیز افزایش سرمایه 200 درصدی این نمادها به تصویب هیات مدیره رسیده است.

TejaratNews.com/

رشد 5 برابری عرضه اولیه‌ ها/ صدور مجوز 250 افزایش سرمایه در سال 99

افزایش سرمایه رانفور به کجا رسید؟ ارزش زمین‌های رانفور چقدر است؟

افزایش سرمایه رانفور به کجا رسید؟ ارزش زمین‌های رانفور چقدر است؟

مجمع عمومی فوق­ العاده شرکت خدمات انفورماتیک با حضور سهامداران، نماینده سازمان بورس، نماینده موسسه حسابداری و بازرس قانونی و ناظرین به ریاست آقای ناصری در تاریخ 17 فروردین 1400 برگزار گردید. گزارش نبض...

NabzeBourse.ir/
افزایش سرمایه زگلدشت به کجا رسید؟

افزایش سرمایه زگلدشت به کجا رسید؟

مجمع عمومی فوق ­العاده شرکت کشت ودام گلدشت نمونه اصفهان با حضور سهامداران، ریاست آقای بابلیان به صورت حضوری و آنلاین برگزار گردید. گزارش جامع و کامل نبض بورس از این مجمع را بخوانید.

NabzeBourse.ir/
کدال‌نگر27اسفند99/ افزایش سرمایه بانک دی به تصویب مجمع رسید

کدال‌نگر27اسفند99/ افزایش سرمایه بانک دی به تصویب مجمع رسید

این گزارش به بررسی اطلاعیه‌های منتشرشده در سامانه کدال پرداخته و برخی از آن‌ها را تحلیل می‌کند. سازمان بورس مجوز افزایش سرمایه 190 درصدی بانک پاسارگاد، افزایش...

EghtesadOnline.com/
افزایش سرمایه 250 شرکت بورسی در سال قبل

افزایش سرمایه 250 شرکت بورسی در سال قبل

مدیر نظارت بر بازار اولیه سازمان بورس از صدور مجوز افزایش سرمایه برای 250 شرکت بورسی و فرابورسی در سال 99 خبر داد.

FarsNews.ir/

توقف چند نماد برای افزایش سرمایه

چرا افزایش سرمایه ذوب آهن لغو شد؟

اقدام به فروش 6 واحد آپارتمان ادرای در "بنو"

اقدام به فروش 6 واحد آپارتمان ادرای در "بنو"

شرکت بیمه تجارت نو از فروش 6 واحد آپارتمان ادرای خبر داد.

BourseNews.ir/
اخبار جدید از افزایش سرمایه نمادهای بورسی

اخبار جدید از افزایش سرمایه نمادهای بورسی

بر اساس اطلاعیه‌های منتشر شده در سامانه کدال، افزایش سرمایه برخی از نمادها در انتظار افزایش سرمایه هستند.

TejaratNews.com/
چرا نوسانات دلار محدود شده است؟ / واکنش‌ مردم به « نرخ کارشناسی دلار» کرونا کدام پرواز‌های خارجی را ممنوع می‌کند؟ افت نرخ فروش محصولات پتروشیمی مارون در بورس کالا جزيیات بسته جدید سیاست ارزی بانک مرکزی افزایش 80 درصدی قیمت روغن مایع و 146 درصدی قیمت روغن جامد باقیمانده سود سهام عدالت تا چند روز آینده پرداخت می شود دولت یا بانک مرکزی؛ بزرگ‌ترین بدهکار کیست؟ قیمت روز خودرو را اینجا دنبال کنید رشد 6 درصدی نرخ پلی اتیلن سنگین پتروشیمی امیرکبیر عدم تغییر چشمگیر در عملکرد پتروشیمی خراسان در بورس کالا افزایش 400 تنی میزان فروش آرتوزایلین پتروشیمی برزویه بورس در هفته‌ای که گذشت/ تزریق 24 هزار میلیارد تومانی هم تاثیری روی بازار نداشت بازدهی سالیانه 77 درصدی صندوق "سهامی ثروت آفرین تمدن " جوجه یک روزه کمیاب و گران شد/ هشدار درباره افزایش دوباره قیمت مرغ جزيیات پرداخت باقیمانده سود سهام عدالت آخرین وضعیت قیمت و واردات روغن 3 اقدام تاثیرگذار در خروج معاملات بورس از رکود بازدهی 86.6 درصدی سالانه صندوق "بذر امیدآفرین" عرضه صکوک اجاره 10 هزار میلیارد ریالی صبا تامین سقوط نفت به 40 دلار تا 10 سال آینده بازار سرمایه نقش کلیدی در تحقق شعار سال دارد سلامت و معیشت مردم، رفع تحریم‌ها و افتتاح طرح‌های ملی 4 هدف اصلی در 100روز پایانی دولت است محصولات معدنی وارد روند واقعی‌سازی قیمت شده‌اند امکان تنظیم بهینه بازار با تحلیل داده‌های شفاف بورس کالا ارزش 370 میلیارد ریالی صندوق "مشترک گنجینه مهر" زنگنه: 21.5 میلیون تن از تعهد افزایش ظرفیت تولید پتروشیمی محقق شد یک هفته با بورس کالا پلاستیک دوباره گران شد ارزش صندوق بانک گردشگری از 101 هزار میلیارد ریال فراتر رفت معاملات بورس در روزهای پایانی فروردین ماه مثبت می‌شود؟ قیمت دلار و یورو اعلام شد/ نرخ ارز صرافی ملی امروز 1400/1/27 بازدهی یک‌ساله صندوق‌ها به کمتر از 92 درصد رسید قرارداد ترکمانچای فروشگاه‌های زنجیره‌ای با تولیدکنندگان ایرانی ها حدود 1600 خانه در ترکیه خریدند ارزش صندوق‌های مختلط به 24 هزار میلیارد ریال رسید ولخرجی دولت با دلارهای بلوکه / «به جای طلبمان واکسن بدهند» آیا با دستمزد 4 میلیون تومانی می‌توان زندگی کرد؟ ایرانی‌ها بیشترین خریدار خانه در ترکیه هستند ادامه روند تقاضای ضعیف محصول تختال فولاد خوزستان آثار مالیات خانه‌های خالی بر بازار مسکن نقدینگی در کشور به وضعیت انفجار رسید/ هدایت نقدینگی باید از روز اول دولت آینده آغاز شود یک هفته با صنایع بورسی رودخانه‌ای در ولز، پر از شیر شد چرا یارانه رمضان کم واریز شد؟ حذف تعدادی از موانع توسعه در بازار سرمایه قیمت خودرو امروز 26 فروردین 1400 اقدام غیرمنتظره هیوندای در معرفی کانسپت جدید احتمال حذف محدودیت خرید سهام از سوی کارگزاری‌ها و پرسنل آنها هدایت نقدینگی به بخش تولید و تامین مواد اولیه از مسیر بورس خرمای رطب 11.5 هزار تومانی چگونه 35 هزار تومان به مردم فروخته می‌شود؟

در حال بارگیری...