پیش بینی طلا و بیت کوین 24 اسفند 1401 | صعود بیشتر در کدام بازار روی خواهد داد؟

پیش بینی طلا و بیت کوین 24 اسفند 1401 | صعود بیشتر در کدام بازار روی خواهد داد؟

به صورت روزانه نبض بورس وضعیت بازار‌های موازی بورس (بیت کوین، سکه، طلا و دلار) را بررسی خواهد کرد و ضمن مرور روند هفتگی این بازار‌ها به بررسی گزارش وضعیت قیمت و اخبار مهم بازار در همان روز و نیز پیش بینی بازار در روزهای آینده خواهد پرداخت.

به گزارش نبض بورس، به صورت روزانه نبض بورس وضعیت بازار‌های موازی بورس (بیت کوین، سکه، طلا و دلار) را بررسی خواهد کرد و ضمن مرور روند هفتگی این بازار‌ها به بررسی گزارش وضعیت قیمت و اخبار مهم بازار در همان روز و نیز پیش بینی بازار در روزهای آینده خواهد پرداخت.

بیت کوین

بازار بیت کوین در هفته گذشته بین محدوده‌ی 25963-20240 دلار در نوسان بود. قیمت این رمزارز امروز در محدوده‌ی 25963 دلار معامله شد و نسبت به روز گذشته 13.3 درصد افزایش داشته است.
طبق پیش‌بینی‌های یکی از تحلیلگران محبوب بازار کریپتو با نام مستعار کاپیتان فایبیک، عبور از سطح 25,000 دلاری برای آینده‌ی قیمت بیت کوین بسیار حیاتی است. یک بریک‌اوت قاطع از این سطح ممکن است حرکت صعودی قدرتمند و عظیمی را آغاز کند که شاید به افزایش بیش از 40 درصدی قیمت بیت کوین منجر شود.
با وجود این، با توجه اقدام اخیر مقامات ایالات متحده در اطمینان خاطر دادن به سپرده‌گذاران بانک‌های سیلیکون، ولی و سیلورگیت و بهبود اعتماد سرمایه‌گذاران به ایمنی وجوه سپرده‌گذاری‌شده در بانک‌ها، به نظر می‌رسد که بازار‌های مالی سنتی تا حدودی آرام‌تر شده باشند. این مسيله ممکن است به ایجاد یک کاهش جزيی در قیمت بیت کوین منجر شود، زیرا ممکن است ترس، بی‌اعتمادی، و تردید (FUD) سرمایه‌گذاران نسبت به بانک‌ها کاهش یافته و تقاضای اضافه برای خرید ارز‌های دیجیتال اندکی کاهش یابد. با این وجود، هیچ کدام از این عوامل تاثیری بر پادشاه ارز‌های دیجیتال نخواهند داشت، زیرا گاو‌ها (معامله‌گرانی که به دنبال افزایش قیمت هستند) مصمم‌اند که قیمت را بالا ببرند و در آینده یک رشد انفجاری را در قیمت آن ایجاد کنند.

قیمت سکه

قیمت سکه طرح جدید در هفته گذشته بین محدوده‌ی 26501000-21985000 تومان در نوسان بود. قیمت این سکه امروز در محدوده‌ی 26501000 تومان معامله شد و نسبت به روز گذشته 7.62 درصد افزایش داشته است.
امروز حباب تمام سکه‌ها بجز سکه امامی سبز و افزایشی بود بطوری که در زمان نوشتن این گزارش حباب سکه امامی با یک میلیون و 136 هزار تومان کاهش به 6 میلیون و 154 هزار تومان و حباب سکه بهار آزادی با یک میلیون و 264 هزار تومان افزایش به 5 میلیون و 454 هزار تومان رسید. حباب نیم سکه و ربع سکه و سکه گرمی به ترتیب 6 میلیون و 978 هزار تومان و 5 میلیون و 736 هزار تومان و در نهایت 4 میلیون و 9 هزار تومان رسیدند.

قیمت طلا

قیمت طلای 18 عیار در هفته گذشته بین محدوده‌ی 2319500-2046900 تومان در نوسان بود که امروز در محدوده‌ی 2284600 تومان معامله شد و نسبت به روز گذشته 5.3 درصد افزایش داشته است.
قیمت طلای جهانی با 0.23 درصد کاهش نسبت به روز گذشته، در لحظه‌ی نگارش این گزارش به 1907 دلار و 92 سنت رسید.
شان لوسک، یکی از مدیران والش‌تریدینگ به کیتکو نیوز گفت: «با توجه به مشکلات مالی بخش بانکی، این نگرانی وجود دارد که بانک‌ها به منظور افزایش سرمایه، شروع به فروش دارایی‌های طلای خود کنند که این امر در کوتاه‌مدت منفی خواهد بود.» وی بسته‌شدن زیر سطح 1880 دلار در هر اونس را به عنوان یک علامت منفی تلقی می‌کند.
او در این زمینه خاطرنشان کرد: «چیزی که من در اینجا به دنبال آن هستم، بسته‌شدن زیر 1880 دلار است. این امر می‌تواند در را به روی 1840 دلار باز کند و سپس ما به یک دره‌ی دوگانه در حدود سطح 1812 دلار دست خواهیم یافت. این سطوح تکنیکالی هستند که من رصد می‌کنم.»
با این حال، اگر بازار طلا بتواند به بالاترین حد روزانه‌ی خود یعنی 1913 دلار در هر اونس نزدیک شود، این افزایش، پتانسیل صعود بیشتری را خواهد داشت. لوسک بر این باور است که شانس خوبی برای دستیابی به حداقل 24 دلار در نقره و 2000 دلار در هر اونس در طلا وجود دارد. /شبکه‌ی اطلاع رسانی طلا، سکه و ارز

قیمت دلار

قیمت دلار در هفته گذشته بین محدوده‌ی 42446-40300 در نوسان بود که امروز در محدوده‌ی 40300 تومان معامله شد و نسبت به روز گذشته تغییری نداشته است.

شرایط نگران کننده تامین آب در گلستان/ پروژه‌های آب شیرین کن متوقف است جزییات مصوبه تعیین ساعات آغاز به کار ادارات و مشاغل... ورود سرمایه‌گذاران چینی به بندر عباس/ فعلا تجارت ایران و عربستان با شناورهای کوچک برقرار می‌شود هر عدد از این تخم مرغ‌ها 3.5میلیون قیمت دارد! قیمت طلا در چند قدمی رکورد تاریخی؟/ سناریوی احتمالی... قیمت طلا در چند قدمی رکورد تاریخی؟ زمان ثبت‌نام مجدد متقاضیان خودروهای داخلی قیمت دلار از عهد قاجار تا سلسله پهلوی چگونه می‌توان خودرو ایرانی را نجات داد؟ فردا نخستین روز فعالیت بورس در سال 1402 آغاز ثبت نام جاماندگان در سامانه یکپارچه فروش خودرو از دوشنبه واکنش خانه کارگر به مصوبه مزد 1402 شورایعالی کار / روال قانونی برای ابطال مصوبه مزد 1402 را آغاز می ... برای جاماندگان ثبت‌نام خودروهای داخلی فردا سامانه بازگشایی می‌شود فایل‌های فروش در ارزان‌ترین منطقه تهران هم غیر قابل دسترسی شدند فردا نخستین روز فعالیت بورس در سال 1402 فردا نخستین روز فعالیت بورس در سال 1402 مصرف 120 میلیون لیتر بنزین در سومین روز از تعطیلات سیب و پرتقال تنظیم بازاری در تهران تا پایان فروردین توزیع می شود تیونینگ این خودرو، هوش از سر می‌پراند! تیونینگ این خودرو 3 هزار اسب بخاری، هوش از سر می‌پراند!/ عکس رشد تولید مستلزم جلوگیری از سوداگری‌/ "مالیات بر عایدی سرمایه" هر چه زودتر قانون شود ثبت مصرف بیش از 120 میلیون لیتر بنزین در سومین روز از بهار 1402 برای جاماندگان ثبت‌نام خودروهای داخلی فردا سامانه بازگشایی می‌شود استعلام وضعیت چک‌های برگشتی صادرکننده چک از طریق پیامک 10 خبر مهم برای اولین روز معاملاتی سال 1402 | افزایش سرمایه یک نماد پالایشی اخبار مهم کدال جمعه 4 فروردین 1402 | خبری مهم برای سهامداران فملی جاماندگان یارانه دولت چگونه ثبت نام کنند؟ قیمت جدید قند و شکر اعلام شد چرا افزایش نرخ بهره فدرال رزرو به رغم سیستم مالی متزلزل صحیح بود؟ / خبری از قوانینی که قرار بود سیاس... با این روند تعطیلی نانوایی ها دور از انتظار نیست جاماندگان یارانه دولت چگونه ثبت نام کنند؟ راستی‌آزمایی آمار اشتغال دولت؛ واقعا یک میلیون شغل ایجاد شد؟ / حاج‌اسماعیلی : دولت اسناد و مدارک ارا... در بحبوحه ورشکستگی سیلیکون ولی فدرال رزرو بار دیگر نرخ بهره را افزایش داد / تاثیر آن بر بازار سهام چ... جاماندگان یارانه دولت چگونه ثبت نام کنند؟ به دنبال واردات مستقیم گاز از ترکمنستان هستیم/ سوآپ ادامه دارد اونس جهانی در مرز 2 هزار دلار تولد فاجعه‌ای دیگر در پدیده شاندیز طلا صعودی و دلار ریزشی شد واریز یارانه نقدی برای جاماندگان | یارانه نقدی جدید دو برابر شد افزایش 50 درصدی اشتغال مستقیم صنایع غذایی کدام خودروها در بازار افزایش قیمت داشتند؟ همتی: دولتی که پای خود را بیش از گلیمش دراز کند، بنزین بر آتش تورم می ریزد توان تولید برق 286 نیروگاه ارتقا پیدا کرد نسخه همتی برای عبور دولت از تورم مصرف 120 میلیون لیتر بنزین در سوم فروردین بیانیه مهم خانه کارگر درباره حداقل حقوق 1402 افزایش قیمت بیت‌کوین و اتریوم/از آخرین وضعیت ارزهای دیجیتال با خبر شوید مصرف 120 میلیون لیتر بنزین در سومین روز از سال جدید هشدار ريیس شبکه انرژی آلمان از احتمال کمبود گاز افزایش قیمت کوییک، ساینا و تیبا در بازار + نمودار