تاجگردون با بیمه سرمد چه کرد؟ | عزل یک روز قبل تر از رونمایی حقوق نجومی

تاجگردون با بیمه سرمد چه کرد؟ | عزل یک روز قبل تر از رونمایی حقوق نجومی

روز گذشته بود که از حقوق های نجومی دریافتی غلامرضا تاجگردون در بیمه سرمد رونمایی شد. این در حالی بود که سیدمحمد یمنی مدیرعامل جدید بیمه سرمد به خبرنگار نبض بورس گفت که یک روز قبل از این رونمایی، وی از سمت خود عزل شده بود. ماجرای این حقوق های نجومی چه بود و تاجگردون با بیمه سرمد چه کرد؟

بعد از گذشت 5 سال از رونمایی از حقوق‌های نجومی در صنعت بیمه و داستان‌هایی که بعد از آن پیش آمد و اصطلاح حقوق نجومی وارد سپهر اقتصاد و سیاست ایران شد، روز گذشته دوباره حقوق‌های نجومی یک مدیرعامل صنعت بیمه همه را شوکه کرد.

به گزارش نبض بورس، یکی از خبرگزاری‌های روز گذشته حقوق‌های نجومی غلامرضا تاجگردون مدیرعامل حالا عزل شده بیمه سرمد را بر روی خروجی خود قرار داد. حقوق‌هایی که برای دو ماه ابتدایی سال جاری پرداخت شده بود و برای این شرکت بیمه‌ای دردسر‌هایی را به وجود آورد.

فیش‌های حقوقی منتشر شده غلامرضا تاجگردون نشان می‌داد که وی در فروردین و اردیبهشت ماه سال جاری به ترتیب خالص دریافتی 73.5 میلیون تومان و 85.2 میلیون تومان داشته است.

 
 
عزل یک روز قبل از رونمایی از حقوق های نجومی

با توجه به اهمیت موضوع خبرنگار نبض بورس برای بررسی این موضوع گفتگویی را با سیدمحمد یمنی سخنگو و مدیرعامل جدید شرکت بیمه سرمد ترتیب داد. وی در این گفتگو اظهار داشت: هیات مدیره بیمه سرمد یک روز قبل (18 خرداد 1400) از رونمایی از حقوق‌های نجومی، آقای تاجگردون را به چند دلیل، از این سمت عزل کرده بود.

 
 
تاجگردون سه ماه قبل سکان هدایت بیمه سرمد را در دست گرفت

یمنی ادامه داد: ایشان به پیشنهاد یکی از دوستان جهت مدیرعاملی بیمه سرمد وارد این شرکت شد و علیرغم آنکه انتقاداتی پیرامون سیاسی بودن وی و نه اقتصادی بودنشان مطرح بود، به هر حال سه ماه پیش سکان مدیرعاملی بیمه سرمد را در اختیار گرفتند.

سخنگو و مدیرعامل جدید بیمه سرمد افزود: در این مدت سه ماهه متاسفانه عملکرد وی زیر 50 درصد بود و برخی اتفاقات که در ادامه عرض خواهم کرد، هیات مدیره را مجاب نمود تا وی را از این سمت عزل کند.

تاجگردون برای دریافت حقوق نجومی هیات مدیره را دور زد!

یمنی اظهار داشت: متاسفانه فیش‌های حقوقی نجومی که منتشر شد باید در ابتدا توسط هیات مدیره جهت پرداخت تایید می‌شد، اما این اتفاق نیفتاد و در یک روند غیرقانونی این حقوق‌ها توسط خود آقای تاجگردون تایید و پرداخت شده بود. جالب است بدانید که در بیمه سرمد هیات مدیره موظف بیشتر از 30 میلیون تومان حقوق نمی‌گیرد.

استخدام های غیرمجاز در بیمه سرمد | پسر تاجگردون در بیمه سرمد چه می کرد؟

وی ادامه داد: یکی دیگر از کار‌هایی که تاجگردون در دوران مدیریت سه ماهه خود انجام داد، به کارگیری پسرش که سن بالایی هم نداشت در یکی از زیرمجموعه‌های بیمه سرمد و پرداخت ماهانه 12 میلیون تومان حقوق به وی بود. همچنین ایشان بدون اطلاع هیات جذب، 17 نفر را از یکی از شهرستان‌های حوزه خود در بیمه سرمد به کارگیری کردند. ایشان آشنایی کافی را با صنعت بیمه نداشتند و به جای آن که شرکت به یک حوزه اقتصادی تبدیل شود با توجه به گرایش وی به سیاست، به یک حوزه سیاسی تبدیل شده بود.

یمنی با اشاره به اینکه در مدت مدیریت سه ماهه تاجگردون بر بیمه سرمد شاهد کاهش شدید نقدینگی بودیم، گفت: امیدواریم که بتوانیم بیمه سرمد را به جایگاه اصلی خود باز گردانیم و خدمات خوبی را به بیمه گذاران اعطا کنیم و رضایت مشتریان خود را جلب نماییم.

پذیرش "وسرمد" در فرابورس

پذیرش "وسرمد" در فرابورس

شرکت بیمه سرمد در بازار دوم فرابورس پذیرش شد.

BourseNews.ir/
در روز قرمز بیمه‌ای ها، وسرمد سبز بسته شد!

در روز قرمز بیمه‌ای ها، وسرمد سبز بسته شد!

روز چهارشنبه 17 دی 99 در حالی که بیشتر نماد‌های بیمه‌ای قرمز بسته شدند، چهار نماد از جمله وسرمد در ناحیه سبز به کار خود پایان دادند.

NabzeBourse.ir/
پیش بینی روند وسرمد در روزهای آینده بورس

پیش بینی روند وسرمد در روزهای آینده بورس

بیمه سرمد با نماد وسرمد در روز چهارشنبه 10 دی 99 معاملات خود را در صف فروش شروع کرد و در مدت کوتاهی به صف خرید رسید، اما با افزایش فشار عرضه در کل بازار معاملات این نماد هم به بازه منفی منتقل شد. روند...

NabzeBourse.ir/
افزایش سرمایه وسرمد از سود انباشته

افزایش سرمایه وسرمد از سود انباشته

شرکت بیمه سرمد(وسرمد) که در بازار زرد پایه فرابورس از آمادگی برای انجام افزایش سرمایه شد تا 40 میلیارد تومان به سرمایه اسمی از محل سود انباشته افزوده شود.

NabzeBourse.ir/
این هم از مناقصه "وسرمد"

این هم از مناقصه "وسرمد"

شرکت بیمه سرمد در مناقصه برنده شد.

BourseNews.ir/
طبق منویات مقام معظم رهبری با سیاه نمایی‌ها مقابله می‌کنیم آغاز ثبت‌نام وام ودیعه مسکن، از ساعت 12 ظهر امروز افزایش سرمایه یک بانک | وزمین از شمولیت ماده 141 قانون تجارت خارج می‌شود؟ افزایش سرمایه 234 درصدی بانک دی معاملات بورس پس از انتخابات ریاست جمهوری به کدام سو می‌رود؟ نوکیا 110، 4G و 105، 4G معرفی شدند تمدید و آغاز بازارگردانی 2 شرکت بورسی قیمت خودرو پس از انتخابات کاهش می‌یابد خبر خوب برای سهامداران «شبندر» تحلیل بورس 26 خرداد / دخالت دولت شفافیت در بازار را بر هم می‌زند جزيیات پرداخت وام ودیعه مسکن و افزایش اجاره + جدول کیفیت خودروی شاهین فقط آماری نیست شاخص کل با افت 1190 واحدی مواجه است "قلرست" شکر را گران کرد "ساروم" ساختمان دفتر تهران را فروخت سرمایه گذاری خارجی 1,300,000 یورویی در "دروز" "تماوند" به بازار دوم فرابورس رفت تقسیم سود 1005 ریالی در مجمع "لخانه" دولت آینده و اعتماد از دست رفته سهامداران وضعیت قیمت مسکن بعد از انتخابات ممانعت از انحصار در بورس/ سرمایه‌گذاری مردم باید سود بدهد نه هزینه! نرخ رسمی 28 ارز کاهش یافت رانت حرف اول را در بورس نباید بزند! / اصلاح ایرادات بازارثانویه ارايه راه‌حل برای برون رفت از مشکلات بورس/ اهمیت شکل‌گیری "شورای ثبات" با اضلاع بورس، بیمه و بانک بازار اولیه اصالت دارد نه بازار ثانویه! / سوداگری که با غلبه بازارثانویه رواج گرفت شرایط جدید ثبت‌نام در طرح‌های پیش‌فروش خودرو اعلام شد افت 269 واحدی شاخص کل بورس قیمت ارز‌های دیجیتالی در 26 خرداد/ افت 0.4 درصدی قیمت بیت کوین پیش‌بینی قیمت مسکن بعد از انتخابات اولین خبر از عرضه اولیه ومدیر / ثبت سفارش کی آغاز می شود؟ اولین جزییات از شروع بورس امروز 26 خرداد افت 92 درصدی تولید خودرو / هشدار برای گرانی خودرو بازی سیاسی نامزدها در زمین بورس در دقایق ابتدایی بازار شاخص قرمزپوش است "چکارن" صورت مالی تلفیقی را منتشر کرد کارگران خوزستانی یکسال حقوق نگرفتند!/چالش‌های عجیب آب در اهواز این هم از گزارش فعالیت یک ماهه "سهرمز" بورس امروز چهارشنبه 26 خرداد 1400 | تابلو بورس تهران امروز چگونه بود؟ مجمع "سپهر" بازار برگزار می شود انتشار صورت‌های مالی میاندوره‌ای 9 ماهه صندوق سرمایه گذاری اوج ملت انتشار صورت مالی شرکت صنایع زنگان پارت قطعه سرمایه توسط "بسویچ" چند سيوال درباره افزایش سرمایه پتروشیمی گچساران "سپید" صورت‌های مالی تلفیقی 12 ماهه را منتشر کرد آخرین وضعیت پرواز‌های خارجی انتشار صورت مالی تلفیقی حسابرسی نشده "کساوه" "اروند" صورت سود و زیان 12 ماهه را منتشر کرد "بکام"صورت‌های مالی تلفیقی 12 ماهه را منتشر کرد عرضه‌هایی با هدف نمایش "کت تن کیست!" انتشار گزارش فعالیت ماهانه یک ماهه منتهی به 1399/12/30 "نوری" بازار امروز 26 خرداد با چه خبرهایی شروع به کار می‌کند؟

در حال بارگیری...