کالبر «پنیر» را 23 درصد دیگر گران کرد

کالبر «پنیر» را 23 درصد دیگر گران کرد

مقدار فروش محصولات لبنیات کالبر در مهرماه برابر با 516،942 کیلوگرم بوده که نسبت به ماه گذشته 24 درصد کاهش فروش محصولات را به همراه داشت.

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت لبنیات کالبر در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به مهرماه 1400 مجموع درآمد‌های به‌دست‌آمده از فروش محصولات طی دوره یک‌ماهه را برابر با مبلغ 204 میلیارد ریال گزارش کرده و از ابتدای سال مالی تا انتهای مهرماه نیز میزان درآمد‌های تجمیعی بالغ‌بر 1،281 میلیارد ریال گزارش‌شده، همچنین میزان سرمایه این شرکت 462 میلیارد ریال اعلام‌شده و درآمدی که توانسته طی این دوره از خود برجای بگذارد از فروش محصولات در 2 بازار داخلی و صادراتی بوده است.

بیشترین درآمد شناسایی‌شده از فروش محصولات در بازار داخلی با 122 میلیارد ریال رقم خورده و مابقی این مبلغ نزدیک به 82 میلیارد ریال بوده که از فروش محصولات در بازار خارجی به‌دست‌آمده، در مهرماه سال جاری 60 درصد از کل درآمد‌ها در بازار داخلی شناسایی‌شده است.


بیشتر بخوانید: سهامداران "غالبر" با هم دیدار می‌کنند


درآمد‌های عملیاتی "غالبر" تا مهرماه 1400

بر پایه این گزارش صورت گرفته، لبنیات کالبر در مهرماه سال جاری نسبت به ماه گذشته کمتر از یک درصد کاهش درآمد را شاهد بوده و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته 80 درصد رشد را به همراه داشته، بیشترین میزان درآمدی که "غالبر" از فروش محصولات به دست آورده در بازار داخلی بوده است.

عمده‌ترین درآمد حاصل‌شده در این بخش از «پنیر» با 55 میلیارد ریال و نرخ فروش این محصول برابر با 36 هزار تومان به ثبت رسیده که نسبت به ماه گذشته 23 درصد رشد نرخ را به دنبال داشته، گران‌ترین محصول ارايه‌شده لبنیات کالبر مربوط به «خامه» بوده که در ازای هر کیلوگرم 38 هزار تومان اعلام‌شده است.


مقدار فروش محصولات لبنیات کالبر در مهرماه برابر با 516،942 کیلوگرم بوده که نسبت به ماه گذشته 24 درصد کاهش فروش محصولات را به همراه داشته و نسبت به دوره مشابه نیز با 23 درصد افت فروش مواجه بوده، همچنین بیشترین میزان فروش محصول را در مهرماه «محصول شیر» با 282،743 کیلوگرم در اختیار داشته که نرخ فروش این محصول 15 هزار تومان اعلام‌شده است.

قیمت واقعی گوشت اعلام شد کتاب «معاملات سودآور با الگوهای جدید بیل ویلیامز» به کتابخانه سازمان بورس رفت کاهش ارزآوری پتروشیمی‌ها در پی قطعی گاز بورس 396 واحد رشد کرد خبری مهم برای سهامداران صبا / صبا افزایش سرمایه می‌دهد نرخ ویزیت بازهم افزایش پیدا می‌کند؟ صف‌کشی مقابل صرافی‌ها جمع می‌شود؟ مسکن در نیمه دوم سال ارزان می‌شود؟ یک پذیره‌نویسی جدید در فرابورس / بیمه پردیس وارد بازار می‌شود کندل سیاه بزرگ و امروز، روز سرنوشت! "وتجارت" صورت سودوزیان شرکت صرافی تجارت را منتشر کرد توقف نماد "وزمین" و بازگشایی تا 2 روز آینده توقف "وحکمت" به دلیل افشای اطلاعات گروه (ب) "وسقم"،"وسخوز"،"وسرضوی"مشمول رفع گره معاملاتی صندوق سرمایه گذاری مشترک بانک خاورمیانه مجمع برگزار می کند مجمع صندوق سرمایه گذاری اختصاصی بازارگردانی دارا داریوش در هفته آینده سهامداران صندوق سرمایه گذاری طلای سرخ نو ویرا به مجمع می روند " فنفت" صورت مالی میاندوره ای شرکت تابعه خود را منتشر کرد "وایرا" صورت سود و زیان زیرمجموعه اش را منتشر کرد خودرو گران شد/ قیمت خودرو امروز 7 آذر 1400(جدول) انتشار صورت مالی 6 ماهه "گدنا" "فجام" صورت مالی حسابرسی شده منتشر کرد سیگنال مهم برجام برای بورس/ رشد شارپی سال 99 تکرار می‌شود؟ تیر خلاص دولت به طرح حذف ارز 4200تومانی؟ عربی‌ترین خودروی «بی ام و» روانه امارات می‌شود! سعید محمد: یکی از مریض‌ترین اقتصاد‌ها را داریم کم‌کاری صندوق تثبیت بازار در بازارگردانی سهام عدالت/ مخابرات و مپنا سود سهام عدالت را ندادند اعلام نرخ ارز بدون ذکر منبع ممنوع شد میرکاظمی: فقیر، فقیرتر و دارا، داراتر شد شرایط فروش و قیمت پیکاپ کلوت اعلام شد +جدول رونمایی از کیا‌ نیرو 2023/ مدل جدید چه ویژگی‌هایی دارد؟ شیايومی خودرو تولید می‌کند/ تولید 300 هزار خودروی برقی در سال 207 اتوماتیک 480میلیون تومان قیمت خورد بلیط هواپیما ارزان نشد که هیچ، گران‌تر هم شد! محمد: مترصد ایجاد بورس بین الملل در مناطق آزاد هستیم کوچ صنایع از اصفهان شروع شد؟ نقشه‌های سایپا برای تحول در بازار خودرو تراز 9 هزار واحد اولین هدف شاخص انبوه‌سازی خرید متری خانه ریسک دارد؟ / راه جدید برای تامین مالی ساخت و سازها «فروش خودرو زیر قیمت»، شگرد جدید کلاهبرداران بورس شامل حمایت دولت می‌شود؟/ توصیه مهم به سهامداران نرخ طلا و سکه در اولین روز هفته/ قیمت دلار و یورو امروز 1400/09/06 شاهکار جدید و مرموز مرسدس بنز احتمال افزایش 10 درصدی قیمت خودرو قیمت خودرو خارجی در ایران 10برابر نرخ جهانی قیمت انواع سبزیجات 44درصد گران شد نوبل اقتصاد هم می رسد به... جایگاه ویژه بورس در نقشه راه رشد غیرتورمی دولت برق گران نشده؛ به فیش‌هایتان با دقت نگاه کنید احتمال کاهش قیمت خودرو با ورود به بورس