پیاده‌سازی ماشین‌حساب‌های اختیارمعامله در سایت TSETMC

پیاده‌سازی ماشین‌حساب‌های اختیارمعامله در سایت TSETMC

وحید مطهری‌نیا، مدیر عملیات بازار ابزارهای نوین مالی بورس تهران گفت: در راستای توسعه بازار ابزارهای مشتقه، ماشین حساب‌های بازار اختیارمعامله با همکاری شرکت مدیریت فناوری بورس تهران در صفحه هر نماد در سایت TSETMC پیاده‌سازی شده و از امروز مورخ 23 اسفند، در اختیار فعالان بازار قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه ایران (سنا) به نقل از بورس تهران، وحید مطهری‌نیا مدیر عملیات بازار ابزارهای نوین مالی بورس تهران از انجام اصلاحاتی در سایت TSETMC خبر داد و افزود: در راستای توسعه بازار ابزارهای مشتقه، ماشین حساب‌های بازار اختیارمعامله با همکاری شرکت مدیریت فناوری بورس تهران در صفحه هر نماد در سایت TSETMC پیاده‌سازی شده و از روز جاری در اختیار فعالان بازار قرار گرفت.

مطهری‌نیا تصریح کرد: این مدیریت همواره در تلاش است اقدامات توسعه‌ای با هدف رشد بازار مشتقه را به انجام رسانده و بستر و امکانات لازم را جهت ایجاد فضای مناسب سرمایه‌گذاری در این بازار فراهم کند.

وی افزود: طراحی و پیاده‌سازی ماشین‌حساب‌های بازار اختیارمعامله در سایت TSETMC نیز یکی دیگر از اقداماتی است که با همکاری شرکت مدیریت فناوری بورس تهران به بهره‌برداری رسیده است.

مدیر عملیات بازار ابزارهای نوین مالی بورس تهران خاطرنشان کرد: طراحی و ایجاد دیده‌بان مختص بازار اختیارمعامله در سایت TSETMC که دارای فیلدهای تخصصی این بازار همچون موقعیت‌های باز و اندازه قرارداد و سایر موارد مربوطه است، در دستور کار این مدیریت بوده که در سال آینده با همکاری شرکت مدیریت فناوری بورس تهران پیاده‌سازی خواهد شد.

وی در پایان گفت: بدین ترتیب، امکان فیلترنویسی‌ و دریافت و پردازش اطلاعات کامل بازار اختیارمعامله توسط معامله‌گران و فعالان این بازار میسر خواهد شد.

local_offerبرچسب‌ها:
سیگنال نرخ دلار به بازار مسکن/ چگونه قیمت ملک 100 درصد... مخالفت دولت با اختصاص سهام عدالت به جاماندگان تغییر چیدمان سفره ندارها در 1401 ادامه روند کاهش و توقف تولید نفت در اقلیم کردستان عراق خریداران سکه بخوانند / حباب سکه افزایشی شد! شرایط دریافت وام فرزند دوم در سال 1402 نیمه جنون دلار / پیش شرط نزولی شدن قیمت دلار در 1402 مسافران هوایی در صورت گرانفروشی یا تاخیر می‌توانند شکایت کنند اطلاعیه سازمان امور مالیاتی در خصوص الزام اتصال به سامانه مودیان سهام عدالت میلیونی در انتظار این افراد فارس من| برای لغو مصوبه شورای عالی کار به دیوان عدالت شکایت می کنیم/ سفره کارگر کوچک نشود جابه‌جایی 40 میلیون وسیله نقلیه در تعطیلات نوروز امسال نرخ بیکاری در 1402 به کدام سمت می‌رود؟ سخنگوی سازمان هواپیمایی: احتمال تاخیر در برخی از پروازها وجود دارد ترافیک در محورهای شمالی همچنان سنگین است شرایط دریافت وام فرزند دوم اعلام شد دولت به وعده مهار تورم عمل کند/ چرا نمایندگان کارگری مصوبه حداقل مزد را امضا کردند جزيیات جدید از خودروهای وارداتی شاهکار جدید رنو را ببینید + تصاویر شرایط دریافت وام فرزندآوری در 1402 + جزيیات سیاست‌های کلی اصل 44 تجلی نگاه رهبر انقلاب به نقش دولت در اقتصاد شرایط دریافت وام فرزند دوم در سال 1402 آخرین خبرها از انتقال سهام عدالت متوفیان به وراث سه میلیون خانه در کشور نیازمند نوسازی است جزيیات جدید از خودروهای وارداتی / متقاضیان بخوانند مصرف بنزین از 110 میلیون لیتر عبور کرد نرخ بیکاری در 1402 کمتر می‌شود یا بیشتر؟ | مهمترین دلیل کاهش نرخ بیکاری در سال‌های اخیر سرمایه گذاری 8 میلیارد دلاری در چابهار سالانه 500 میلیون بشکه نفت خام در کشور هدر می رود!/ 50 درصد از اتلاف انرژی در کشور قابل بهینه‌سازی ا... ابرتورم در راه است؟ نرخ بیکاری در 1402 به کدام سمت می‌رود؟ مصرف بنزین از 110 میلیون لیتر عبور کرد مسافران هوایی می‌توانند شکایت کنند 3 ریشه‌ تورم مزمن در اقتصاد ایران بازگشت بیت کوین به کانال 29000 دلار پس از یک سال تردد از محور چالوس و آزاد راه تهران- شمال ممنوع است قیمت دلار کولاک کرد | پیش بینی وحشتناک از قیمت دلار در روزهای آینده تفویض اختیار بخشودگی جرايم مالیاتی تا پایان اردیبهشت 1402 تمدید شد کاهش 25 درصدی بدهی خارجی کشور در دی ماه 1401 وزیر کار و تعاون: ادعای ایجاد 1 میلیون شغل درست است مصرف آب و برق مشترکان با حذف یارانه پرمصرف‌ها کاهش یافت چند توصیه به کشاورزان و باغداران برای مقابله با سرمازدگی وزیر کار: ادعای ایجاد 1 میلیون شغل درست است کاهش ناگهانی قیمت مرغ در بازار امروز | قیمت مرغ کیلویی چند؟ ابرتورم در راه است؟ / قاسمی: دولت به شدت مشغول چاپ پول است مصرف بنزین در 9 فروردین به 112 میلیون لیتر رسید/ رشد 3.5 درصدی مصرف قیمت جدید روغن نباتی و مایع چند؟ + جدول جزيیات برنامه بهینه‌سازی مصرف سوخت در 1402/ آغاز تعویض 4.5 میلیون بخاری فرسوده چگونه روغن زیتون اصل را از تقلبی تشخیص دهیم؟ الزام اشخاص حقوقی در پیوستن به سامانه مودیان مالیاتی