انعقاد تفاهم نامه توسعه و تقویت زیرساخت های ترانزیتی در منطقه آزاد انزلی

انعقاد تفاهم نامه توسعه و تقویت زیرساخت های ترانزیتی در منطقه آزاد انزلی

در آخرین روز نمایشگاه مناطق آزاد در مشهد مقدس انعقاد تفاهم نامه توسعه و تقویت زیرساخت های ترانزیتی در منطقه آزاد انزلی...

به گزارش خبرگزاری برنا از گیلان ؛ در آخرین روز نمایشگاه معرفی بسته های سرمایه گذاری و توانمندی های صادراتی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور، تفاهم نامه توسعه و تقویت زیرساخت های ترانزیتی در منطقه آزاد انزلی توسط اکبر نیازی سرپرست سازمان و علی اکبر طهماسبی زاده رییس هیات مدیره شرکت سفیر هوشمند پارسیان به امضاء رسید.

براساس تفاهم نامه مزبور طرفین به منظور توسعه و تقویت زیرساخت های ترانزیت و حمل و نقل، لجستیک، احداث تیرپارک(محل توقف و پارک کامیون‌ها در راه‌های بین شهری)، ایجاد بازارگاه مجازی و سالن اختصاصی اعلام بار و همچنین توسعه گردشگری، ایجاد پلتفرم فرهنگسازی در حوزه تفکیک و دریافت زباله؛ تفاهم نامه 11 ماده و 13 بندی با طول اجرای سه ماهه و قابل تمدید تنظیم نمودند.

مهمترین تعهدات سازمان منطقه آزاد انزلی شامل همکاری در جانمایی زمین مورد نیاز، اخذ مجوزهای لازم درون سازمانی و بالادستی و شرکت سفیر هوشمند پارسیان نیز در ارتباط با سرعت در راه اندازی طرح های سرمایه گذاری تفاهم شده، برقراری استانداردها، ارايه طرح سرمایه گذاری جهت اجرای محورهای تفاهم شده و...متعهد شده است.

بنابراین گزارش تفاهم نامه مزبور در راستای عمران، آبادانی، رشد و توسعه اقتصادی، و با استناد به آيین نامه استفاده از زمین در مناطق آزاد تجاری-صنعتی و دستور العمل اجرایی آن، از سوی سازمان منطقه آزاد انزلی در دستور کار قرار گرفته است.

گفتنی است در جریان انعقاد تفاهم نامه مزبور معاون و مدیران معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان و مدیران شرکت سفیر هوشمند پارسیان منطقه آزاد انزلی حضور داشتند.

اخبار مرتبط

آخرین اخبار بورس و اقتصاد