برگزاری مراسم تکریم ومعارفه مدیرعامل ذوب آهن اصفهان

برگزاری مراسم تکریم ومعارفه مدیرعامل ذوب آهن اصفهان

مراسم تکریم ایرج رخصتی مدیرعامل سابق ومعارفه مهدی کوهی مدیرعامل جدید ذوب آهن اصفهان سه شنبه 23 اسفند ماه همزمان با سالروز افتتاح این مجتمع عظیم صنعتی با حضور ابراهیم بازیان مدیرعامل شستا، امیر حسین نادری مدیرعامل صدر تامین، حمید رضا محمدی فرماندار شهرستان لنجان و جمعی از دیگر مسيولین شهرستان و همچنین مدیران و کارکنان ذوب آهن در تالار آهن این شرکت برگزار شد.

مراسم تکریم ایرج رخصتی مدیرعامل سابق ومعارفه مهدی کوهی مدیرعامل جدید ذوب آهن اصفهان سه شنبه 23 اسفند ماه همزمان با سالروز افتتاح این مجتمع عظیم صنعتی با حضور ابراهیم بازیان مدیرعامل شستا، امیر حسین نادری مدیرعامل صدر تامین، حمید رضا محمدی فرماندار شهرستان لنجان و جمعی از دیگر مسيولین شهرستان و همچنین مدیران و کارکنان ذوب آهن در تالار آهن این شرکت برگزار شد.

مدیرعامل شستا در این مراسم گفت: ذوب آهن اصفهان در هر مقطعی از جمله دفاع مقدس و تحریم‌های ظالمانه که کشور ما به ایستادگی و مقاومت نیاز داشته است، به عنوان سرآمد مجموعه‌های صنعتی و کارگری حضوری فعال داشته و نقش خود را به خوبی ایفا کرده است.

ذوب آهن پیشگام صنایع فولاد کشور است باید سرآمد این صنایع هم باشد

بازیان اظهار کرد: این مجتمع عظیم صنعتی پیشگام صنایع فولاد کشور است، اما باید سرآمد این صنایع هم باشد و برای رسیدن به این مهم ضرورت دارد که با نگاه تحول گرا و آینده گرا چالش‌ها را شناسایی و برای حل آن‌ها برنامه ریزی کنیم.

وی افزود: لازم است در ذوب آهن، برنامه جامع تحول تهیه شود و این تحول مستلزم سرمایه گذاری است که باید با شیوه‌های نوین تامین مالی انجام شود و لازم است اعضاء هیات مدیره و مدیران با نگرشی تحول ساز در این راستا گام بردارند.

بازیان با بیان اینکه سازمان تامین اجتماعی و هلدینگ شستا به دنبال تحول در ذوب آهن اصفهان هستند، افزود: تولید نه تنها اشتغال آفرین بلکه باید اقتصادی نیز باشد تا امکان تحول در شرکت فراهم گردد و قطعا اجرای این برنامه تحول توسط هلدینگ صدر تامین نیز پیگیری می‌شود تا شاهد شکوفایی مجدد این مجتمع عظیم صنعتی با همت مدیران و تلاشگران آن باشیم.

وی با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری بر نقش کلیدی اقتصاد دانش بنیان در رشد اقتصاد کشور گفت: ذوب آهن اصفهان باید تولید دانش بنیان را مدنظر قرار دهد و روزآمدی و کارآمدی را در مدیریت خود جاری سازد که این امر مستلزم توجه ویژه به نقش نخبگان و اولویت دادن به نوآوری است.

مدیرعامل شستا ضمن تقدیر از مدیرعامل سابق ذوب آهن، از مهدی کوهی به عنوان نامی آشنا در صنعت کشور یاد کرد و گفت: ایشان در صنعت فولاد نیز شخصیتی برجسته است و با استفاده از دانش و تجارب خوبی که در بخش‌های مختلف صنعت کشور حاصل کرده می‌تواند، برنامه تحول ذوب آهن به سمت شکوفایی را به خوبی پیش ببرد.

شرایط برای اینکه یک سال طلایی رقم بخورد فراهم است

امیر حسین نادری مدیرعامل هلدینگ صدر تامین نیز در این مراسم گفت: تلاش اصلی دشمنان این کشور، ایجاد مشکلات و چالش‌های اقتصادی است که راه مقابله با آن، اقتصاد درون زا مبتنی بر تولید به ویژه در بخش‌هایی همانند صنعت فولاد است که از مزیت برخوردار هستیم.

وی افزود: ذوب آهن اصفهان از توانمندی‌های ویژه‌ای برخوردار است و می‌تواند دانش متالورژی خود را در عرصه ملی و جهانی به رخ بکشد. یک نمونه از این توانمندی، تولید محصولات جدید است که این شرکت موفق شد هر ماه یک محصول جدید تولید کند.

مدیرعامل صدر تامین گفت: ذوب آهن از نیروی انسانی متخصص برخوردار است و زیر ساخت لازم را در خصوص حامل‌های انرژی دارد و لذا شرایط برای اینکه یک سال طلایی را رقم بزند فراهم است.

تحول و تولید پایدار و دانش بنیان، اولویت‌های اصلی ذوب آهن هستند

مهدی کوهی مدیرعامل ذوب آهن اصفهان در این مراسم، تامین پایدار مواد اولیه برای دستیابی به تولید سه میلیون و 600 هزار تن را از جمله اولویت‌های اصلی برنامه‌های ذوب آهن دانست و گفت: با معادنی که اخیرا در اختیار ذوب آهن قرار گرفت و همچنین با حمایت وزارتخانه‌های صمت و کار، تعاون و رفاه اجتماعی که امیدوارم منجر به احیای سهمیه یک میلیون و 700 هزار تنی مواد آهن دار شود و بخش مهمی از مواد اولیه مورد نیاز تامین می‌شود. ضمن اینکه برای تامین زغال سنگ نیز برنامه ما استفاده حداکثری از تولیدات داخل است.

وی افزود: ایجاد تحول در ذوب آهن اصفهان به عنوان ماموریت اصلی دنبال می‌شود و در این راستا، تولید به عنوان اولویت اصلی و خط قرمز مدیرعامل خواهد بود چرا که با تولید، امکان سودآوری، سرمایه گذاری و همچنین رفاه بیشتر کارکنان حاصل می‌شود.

مدیرعامل ذوب آهن در خصوص برنامه‌های این شرکت برای افزایش تولید کمی و کیفی اظهار کرد: پروژه LF 1 و LF 3، پروژه پلنت اکسیژن و پروژه تصفیه خانه پساب که در حال انجام می‌باشد و لازم است با پایان این پروژه‌ها در سال آینده زمینه افزایش تولید در شرکت فراهم گردد.

کوهی با اشاره به اهمیت خودتامین شدن حامل‌های انرژی در صنایع گفت: ذوب آهن اصفهان خوشبختانه امکان تولید 180 مگاوات برق در سال را دارد که تلاش می‌کنیم به ظرفیت تولید اسمی برسد و برای تامین آب نیز برنامه‌های خوبی در حال اجراست و به طور کلی خود تامین شدن شرکت در بخش انرژی در پروژه‌های مختلف دنبال می‌شود تا در تولید پایدار خللی ایجاد نگردد.

مدیرعامل ذوب آهن حرکت این شرکت از تولید محصولات سنتی به سمت تولید محصولات خاص را بسیار مهم دانست و گفت: تولید محصولات با ارزش افزوده بالا از جمله انواع ریل، بال پهن‌ها و قطعات مورد نیاز قطار و ... می‌تواند شرکت را به جایگاه واقعی خود در صنعت فولاد کشور برساند.

وی افزود: ذوب آهن اصفهان هم اکنون قادر به ساخت 85 درصد تجهیزات مکانیکی مورد نیاز خود است که بیانگر جایگاه فعالیت‌های دانش بنیان در این شرکت است. در این خصوص تلاش می‌کنیم با سازندگان مطرح کشور تعامل و همکاری داشته باشیم تا از طریق هم افزایی، بتوانیم دستاورد‌های مهم تری حاصل کنیم.

مدیرعامل ذوب آهن اظهار کرد: در خصوص سرمایه‌های انسانی، از طریق خود اظهاری تلاش می‌کنیم از همه ظرفیت‌های موجود شرکت بهره بگیریم تا بتوانیم جانشن پروری مناسبی برای جایگزینی پیشکسوتان داشته باشیم.

کوهی در ادامه بر ضرورت فعالیت‌های زیست محیطی و تعامل با سازمان حفاظت از محیط زیست در راستای تعهد به مردم منطقه، انجام پروژه‌های مروبط به پدافند غیرعامل که امنیت و تولید پایدار را تضمین می‌کند، هوشمند سازی بخش IT و استفاده از شیوه‌های نوین تامین مالی برای پیشبرد برنامه‌های شرکت تاکید کرد و گفت: همه ما مسيولین و دست اندرکاران باید احترام به جامعه کارگری را سرلوحه کار خود قرار دهیم و همانظور که حضرت امام خمینی (ره) بر دستان کارگر بوسه می‌زند ما نیز وظیفه داریم این قشر زحمت کش را تکریم کنیم.

ذوب آهن به سمت معدن دار شدن حرکت کرده است

ایرج رخصتی، مدیرعامل سابق ذوب آهن اصفهان نیز گفت: این مجتمع عظیم صنعتی، به سمت معدن دار شدن حرکت کرده است و با حمایت هلدینگ‌های شستا، صدرتامین و هیات مدیره موفق شدیم دستاورد‌های خوبی در این زمینه حاصل کنیم.
وی ضمن قدردانی از تمام تلاشگران این شرکت گفت: همدلی و همراهی همکاران می‌تواند ذوب آهن اصفهان را به اهداف خود برساند و امیدوارم با مدیریت خوب آقای کوهی که از زمان حضور در هیات مدیره و همچنین هم اکنون به عنوان مدیرعامل، اقدامات شایسته‌ای را انجام داده اند، این شرکت بتواند به جایگاه واقعی خود دست یابد.

افتتاح فاز دو پالایشگاه آبادان با حضور رییس جمهوری زمان پرداخت حقوق فرهنگیان مشخص شد تشریح دلیل تاخیر در واریز حقوق فرهنگیان از زبان مدیر سازمان برنامه/ منتظر واریز حقوق تا ساعت 14 امرو... جرقه‌ «افول سرمایه اجتماعی» با مرگ مهسا امینی اوجی: فرآوری هر بشکه نفت در پالایشگاه آبادان 12 دلار سود دارد فرزین: بزودی شاهد بهبود عملکرد بازار ارز نیمایی و مبادله‌ای خواهیم بود/ با توافقات اخیر وضعیت ارزی ب... عرضه 257 میلیون دلار به صورت حواله زمان شارژ سهمیه بنزین فروردین عبور ارزش معاملات از هزار هزار میلیارد تومان و مبادله بیش از 117 میلیون تن کالا در بستر بورس کالا فاز 2 پالایشگاه آبادان؛ پروژه‌ای با رکوردهای بی‌نظیر/ سرمایه گذاری 1.2 میلیارد دلاری برای یکی از بزر... نماینده کارگران: از مصوبه مزدی راضی نیستیم! سرمایه گذاری کلان مرسدس بنز در صنعت خودرو های الکترونیک رشد 8.3 درصدی اشتغال بخش معدن تاملی بر یک آرزوی دیرینه؛ پنجره‌ای که منجر به هوشمندی دولت شد اقامت در مشهد فقط با 35 هزار تومان! افزایش 16 درصدی اعزام و پذیرش مسافر در پروازهای داخلی اجزيیات کامل افزایش حداقل حقوق کارگران در سال 1402مطلع شوید ؛ پایه سنوات چقدر شد؟ آیفون به این 9 دلیل از جذابیت افتاد 60 لیتر سهمیه بنزین فروردین‌ماه امشب شارژ می‌شود لغو 4 پرواز شرکت ماهان در مسیر تهران - دمشق و بالعکس جهش قیمت خودرو در بازار/ آخرین قیمت پژو، تیبا، ساینا... ريیس‌جمهوری وارد آبادان شد مقایسه حقوق 1401 و 1402 در یک نگاه + جدول 60 لیتر سهمیه بنزین فروردین‌ماه امشب شارژ می‌شود 29 اسفند روز ملی شدن نفت ایران برای ملت ایران/ تشریح اجزای فراموش شده ملی شدن صنعت نفت سهمیه بنزین فروردین بدون تغییر واریز می شود جزییات افزایش حداقل دستمزد کارگران از زبان وزیر کار جزيیات دستمزد سال 1402 کارگران/ مزد خود را چگونه محاسبه کنیم؟ ترافیک رایگان 4 پیام رسان داخلی و دو نرم افزار تصویری در ایام نوروز ظرفیت نیروگاهی کشور به 91 هزار مگاوات رسید/ ورود هفت هزار مگاوات نیروگاه جدید به مدار تولید سامانه 131 آماده دریافت گزارش‌های مردمی برای حفاظت اراضی کشاورزی قیمت این هفت سین 50 میلیون آب می خورد! + عکس ترافیک رایگان 4 پیام‌رسان‌ داخلی و 2 نرم‌افزار ارتباط تصویری در ایام نوروز سخنان نماینده کارگران پس از تعیین حداقل دستمزد در سال 1402 + فیلم حداقل حقوق دریافتی کارگران تعیین شد کاهش پروازهای نوروزی در مسیرهای خارجی/ زلزله ترکیه و نرخ دلار باعث کاهش شدند نحوه عرضه کالا و خدمات زیر ذره بین/ تلفن 1517 پاسخگوی شکایات است افزایش 16 درصدی اعزام و پذیرش مسافر در پروازهای داخلی ماراتن تهران-آنکارا برای تسخیر جایگاه هاب انرژی منطقه/گاز ایران به اروپا می‌رود؟ بالاخره میزان افزایش دستمزد کارگران اعلام شد/ 27 درصد مصوب شد! حادثه تلخ برای مردم ایران بعد از 1402 اتفاق افتاد عراق به توافق عرضه نفت اوپک‌پلاس متعهد است اشتغال 130 هزار نفر در معادن/ تعداد شاغلان 8.3 درصد افزایش یافت قیمت انواع کوییک در بازار/ کوییک R پلاس اتوماتیک چند؟ سهمیه بنزین فروردین‌‌ چه زمانی شارژ می‌شود کدام بانک بیشترین وام فرزندآوری را داده است؟ سخنان عجیب نماینده کارگران درباره دستمزدها جزيیات دریافتی کارگران در سال 1402 جادوی ایرانی مرسدس‌بنز را به این شکل درآورد/ عکس با ماشین شخصی سفر کنیم یا تور؟