لباس فرم مدارس دخترانه و پسرانه مناسب برای سایر مقاطع چند؟ + لیست قیمت

لباس فرم مدارس دخترانه و پسرانه مناسب برای سایر مقاطع چند؟ + لیست قیمت

راهنمای خریداقتصادآنلاین نوشت: به گفته ريیس اتحادیه صنف خیاطان تهران، لباس فرم برای مقاطع اول تا سوم ابتدایی با گلدوزی 421 تا 465 هزار تومان و برای مقاطع چهارم تا ششم 444 تا 490 هزار تومان و برای دوره متوسطه از 937 هزار تومان تا یک میلیون قیمت خورده است.

اکبر صدقی ريیس اتحادیه صنف خیاطان تهران در مورد قیمت تمام شده دوخت لباس فرم مدارس اظهار کرد: امسال با نشست‌هایی که انجام شد، برای تمام مناطق تهران، لباس فرم برای مقاطع اول تا سوم ابتدایی با گلدوزی 421 تا 465 هزار تومان و برای مقاطع چهارم تا ششم 444 تا 490 هزار تومان قیمت خورده است.

وی افزود: پارچه‌های استفاده شده کاملا ایرانی هستند و قیمت مواد اولیه ثابت نیست. اختلاف قیمت‌ها نیز به دلیل عدم ثبات است. اما کسی حق فروش بالاتر از 490 هزار تومان ندارد چرا که همه موارد و سود در این قیمت لحاظ شده تا هم به نفع تولیدکننده و هم مصرف کنند است.

ريیس اتحادیه صنف خیاطان تهران ضمن توصیه به خیاطان برای رعایت قیمت‌ها و عدم گران‌فروشی خاطرنشان کرد: باید قیمت‌ها در معرض دید باشد، تا اولیا در جریان قرار بگیرند.

صدقی در مورد اختلافات قیمت‌ها در بازار اظهار کرد: سال‌های قبل که کرونا بود، نظارتی وجود نداشت و برخی مدیران مدارس قراردادهایی با خیاطان بسته بودند؛ در حالی‌که قیمت باید توسط صنف اعلام شود چرا که همه چیز مورد آنالیز قرار گرفته است. لذا قیمت بالاتر باید به اولیا عودت داده شود و به سامانه 124 گزارش دهند.

وی یادآور شد: لباس دوره متوسطه بدون گلدوزی 937 هزار تومان است که با 10 درصد نوسان مواد اولیه تا یک میلیون تومان هم می‌رسد. همچنین پیراهن و شلوار کتان پسرانه دوره متوسطه 661 هزار تومان اعلام شده است.

اما آنچه در سایت های فروش آنلاین این کالا دیده می شود به شرح ذیل است :

در یکی از سایت های مطرح فروش آنلاین قیمت یک دست لباس فرم مدرسه پسرانه پیراهن و شلوار تترن مناسب دوره متوسطه مبلغ 560,000 تومان اعلام شده است این در حالیست که قیمت یک دست مانتو و شلوار مدرسه دخترانه بدون مقنعه مناسب سایر مقطع مبلغ 575,000 تومان است. حالا اگر بخواهید خودتان لباس فرم بدوزید قیمت پارچه مناسب لباس فرم مدارس متری 122 هزار تومان هم موجود است.

قبمت لباس فرم مدارس نام کالا مدل و مشخصات قیمت / تومان

لباس فرم مدرسه پسرانه پیراهن و شلوار تترون / دوره متوسطه/ ست توسی

560,000

لباس فرم مدارس پسرانه پیراهن دو رنگ تترون / دوره ابتدایی/ ست سورمه ای 450,000

لباس فرم مدارس دخترانه مانتو شلوار سرمه ای تترون/ مناسب سایر مقاطع 575,000

مقنعه مدرسه سفید و سورمه ای /دوره ابتدایی 90,000

مقنعه چانه دار جنس کرپ / مقاطع متوسطه 150,000

پارچه لباس فرم مدارس تترون

122,000(متری)

220223

local_offerبرچسب‌ها:

اخبار مرتبط

آخرین اخبار بورس و اقتصاد