اختصاص 1000 میلیارد ریال تسهیلات بانک توسعه...

اختصاص 1000 میلیارد ریال تسهیلات بانک توسعه...

مدیرعامل بانک توسعه تعاون در سفر به استان گیلان ضمن بازدید طرح درمانی مرکز دیالیز درمان‌گران آریایی کاسپین از اختصاص...

به گزارش روابط عمومی بانک توسعه تعاون گیلان، محمد شیخ حسینی مدیرعامل بانک توسعه تعاون در این بازدید ضمن معرفی خدمات بانک اظهار داشت: توجه به شعار سال (مهار تورم،رشد تولید) بسیار مهم است و بانک توسعه تعاون با شناسایی موانع موجود در رشد تولید و رفع موانع آن به واحدهای تعاونی و تولیدی اشتغال محور کمک شایانی خواهد کرد.

وی افزود: بانک توسعه تعاون به همین منظور با شناسایی تعاونی‌ها و تولیدی‌های اشتغال‌زا و براساس توانمندی‌های موجود در جهت تامین منابع مالی این واحدها اقدام می نماید.

مدیرعامل بانک توسعه تعاون بیان کرد: این بانک آماده ارايه هرگونه خدمات به تعاونی‌ها برای تولید بیشتر یا به کارگیری جوانان جهت ایجاد اشتغال جدید است.

شیخ حسینی تصریح نمود: بانک توسعه تعاون جوان‌ترین بانک در شبکه بانکی کشور است و‌ چشم انداز بانک حمایت فراگیر از بخش تعاون و بنگاه اقتصادی کوچک و متوسط است .

شیخ حسینی با اشاره به توانمندی‌های بالای حوزه سلامت در استان اظهار کرد: برنامه‌ها با هدف تداوم روند ارايه خدمات مطلوب و متمایز به تعاونی‌های حوزه سلامت قابل تصور است و خدمات درمانی منجر به ایجاد اشتغال و رفاه و رضایتمندی مردم می شود.

این مقام بانکی پرداخت 1000 میلیارد ریال تسهیلات از محل تفاهم نامه سه جانبه بانک با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و صندوق ضمانت خبر داد و گفت : با احداث طرح توسعه این مرکز شاهد اشتغال در حوزه پزشکی و‌ همچنین‌ کمک‌ به سلامت مردم خواهد بود.

در ادامه خسروی مدیرعامل تعاونی درمان‌گران آریایی کاسپین اظهار کرد: این مجموعه دارای یک مرکز دیالیز برای درمان بیماران کلیویی در استان است که قصد ساخت مجموعه 100 تخت خوابی دارد که بانک توسعه تعاون با مشارکت در این طرح می‌تواند کمک‌های شایانی به حوزه سلامت و تعاون در استان نماید.

 

اخبار مرتبط

آخرین اخبار بورس و اقتصاد