جزيیات پرداخت وام ازدواج و فرزندآوری

جزيیات پرداخت وام ازدواج و فرزندآوری

ريیس گروه تسهیلات قرض الحسنه اداره اعتبارات اعلام کرد: از ابتدای امسال تا 23 اردیبهشت ماه، 44 هزار فقره تسهیلات فرزندآوری به مبلغ 25 هزار و 833 میلیارد ریال به متقضیان پرداخت شده است.

به گزارش خبرگزاری برنا، مریم باشی زاده ريیس گروه تسهیلات قرض الحسنه اداره اعتبارات بانک مرکزی، با اشاره به برخی اخبار منتشر شده در زمینه اختلال در وبسایت تسیهلات قرض الحسنه ازدواج و فرزند آوری گفت:‌ این وبسایت بر بستر اینترنت فعال است و گاها به دلیل تراکم مراجعات به وبسایت با کندی مواجه می‌شود.

وی تاکید کرد: خوشبختانه با پیگیری‌های صورت گرفته از بخش پشتیبانی وبسایت، این مشکل نیز مرتفع شده است و متقاضیان گرامی می‌توانند جهت ثبت‌نام برای دریافت این تسهیلات اقدام کنند.

ريیس گروه تسهیلات قرض الحسنه اداره اعتبارات بانک مرکزی خاطرنشان کرد:‌بر اساس اطلاعات دریافتی از سامانه تسهیلات قرض الحسنه ازدواج از ابتدای سال جاری تا تاریخ 23 اردیبهشت ماه 1402 تعداد 216 هزار و 500 نفر متقاضی برای دریافت این تسهیلات ثبت نام کرده‌اند که از این تعداد، 35 هزار و 950 فقره تسهیلات ازدواج به مبلغ 70 هزار میلیارد ریال پرداخت شده است.

همچنین، از ابتدای امسال تا 23 اردیبهشت ماه، 44 هزار فقره تسهیلات فرزندآوری به مبلغ 25 هزار و 833 میلیارد ریال به متقضیان پرداخت شده است.

اخبار مرتبط

آخرین اخبار بورس و اقتصاد