آغاز هفته چه شرکت‌هایی مجمع برگزار می‌کنند؟

آغاز هفته چه شرکت‌هایی مجمع برگزار می‌کنند؟

شرکت‌هایی که آغاز هفته آینده به مجمع عمومی عادی سالیانه و مجمع عمومی فوق‌العاده‎ می‌روند در خصوص (تطابق اساسنامه شرکت با نمونه اساسنامه سازمان بورس، انتخاب اعضای هیيتمدیره، افزایش سرمایه) تصمیم‌گیری می‌کنند.

بورس نیوز:

شرکت‌هایی که در سی و یکمین روز از تیرماه سال 1401 به مجمع عمومی می‌روند شامل شرکت‌های تهیه و تولید خاک نسوز استقلال آباده، کود شیمیايی اوره لردگان، بین المللی سرمایه گذاری توسعه تجارت هیرمند، گسترش صنایع و خدمات کشاورزی، بازرسی فنی و کنترل خوردگی تکین کو، بازرگانی صنعتی آینده سازان بهشت پارس و آذریت می‌شود.

شرکت‌هایی که از آن‌ها نام برده شد مجمع عمومی عادی سالیانه و مجمع عمومی فوق‌العاده‌‎ خود را برگزار خواهند کرد و در خصوص (تطابق اساسنامه شرکت با نمونه اساسنامه سازمان بورس، انتخاب اعضای هیيت‌مدیره، افزایش سرمایه) تصمیم‌گیری می‌کنند.

شرکت‌ها در این تاریخ گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.

تهیه و تولید خاک نسوز استقلال آباده

شرکت مخابرات ایران در تاریخ 31 تیرماه به مجمع عمومی عادی سالیانه و فوق العاده خواهد رفت و ساعت برگزاری آن نیز 8:30 و 9 صبح به اطلاع سهامداران رسیده است.

از کلیه سهامداران، وکیل یا قايم‌مقام قانونی صاحب‌سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت شد تا در این مجمع حضور پیدا کنند.

"کباده" در آخرین صورت مالی خود که مربوط به دوره منتهی به پایان اسفندماه 1400 است، میزان سود خالص خود را 66 میلیارد تومان به ثبت رساند و بر اساس این صورت مالی حسابرسی شده، در ازای هر سهم 1،514 ریال سود حاصل کرد.

مجموع درآمد عملیاتی که این شرکت طی یک سال اخیر به ثبت رساند برابر با 168 میلیارد تومان بود، مجموع درآمد‌هایی که طی این دوره شناسایی شد نسبت به دوره مشابه 66 درصد افزایش پیدا کرد.

"کباده" از میزان سود خالصی که به ازای هر سهم در مجمع عمومی عادی سال مالی گذشته اعلام کرد 100 درصد آن را به سهامداران خود پرداخت کرد.

کود شیمیايی اوره لردگان

شرکت کود شیمیايی اوره لردگان در آخرین صورت مالی خود که مربوط به دوره منتهی به پایان اسفندماه 1400 است، میزان زیان خالص خود را بالغ‌بر 191 میلیارد تومان به ثبت رساند و بر اساس این صورت مالی، در ازای هر سهم 213 ریال زیان شناسایی کرد.

"شلرد" طی این دوره سالیانه درآمدی از خود به ثبت نرساند، مجمع عمومی عادی سالانه این شرکت ساعت 10 صبح روز 31 تیرماه برگزار میشود.

از کلیه سهامداران، وکیل یا قايممقام قانونی صاحبسهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت گردیده تا در این مجمع حضور پیدا کنند.

"شلرد" از میزان زیان خالصی که به ازای هر سهم در مجمع عمومی عادی سال مالی گذشته اعلام کرد هیچ‌گونه پرداختی به سهامداران خود نداشت.

بین المللی سرمایه گذاری توسعه تجارت هیرمند

شرکت بین المللی سرمایه گذاری توسعه تجارت هیرمند در آخرین صورت مالی حسابرسی شده خود میزان سود خالصی که ارايه کرد برابر 20 میلیارد تومان بود و در ازای هر سهم 340 ریال سود شناسایی کرد.

"بهیر" در این دوره مالی به درآمد عملیاتی ثبت‌شده بالغ‌بر 27 میلیارد تومانی دست یافت که نسبت به دوره مشابه سال گذشته 8 درصد کاهش یافته است.

"بهیر" در تاریخ 31 تیرماه سال 1401 مجمع عمومی عادی سالیانه خود را ساعت 10 برگزار میکند.

میزان سود خالص اعلام شده در مجمع عمومی سالیانه "بهیر" در سال مالی گذشته برابر با 442 ریال سود در ازای هر سهم بود و 44 ریال سود نقدی به سهامداران پرداخت کرد.

گسترش صنایع و خدمات کشاورزی

شرکت گسترش صنایع و خدمات کشاورزی در تاریخ 31 تیرماه مجمع عمومی عادی سالیانه خود را ساعت 10 برگزار خواهد کرد.

از کلیه سهامداران، وکیل یا قايم‌مقام قانونی صاحب‌سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت شد تا در این مجمع حضور پیدا کنند.

گسترش صنایع و خدمات کشاورزی در آخرین صورت مالی خود که مربوط به دوره منتهی به پایان اسفندماه 1400 است، میزان سود خالص خود را بالغبر 4 میلیارد تومان به ثبت رساند و بر اساس این صورت مالی، در ازای هر سهم 210 ریال سود شناسایی کرد.

درآمد عملیاتی که "تکشا" طی این دوره سالیانه به ثبت رساند برابر با 81 میلیارد تومان اعلام شد که نسبت به سال مالی گذشته 16 درصد کاهش پیدا کرد.

بازرسی فنی و کنترل خوردگی تکین کو

شرکت بازرسی فنی و کنترل خوردگی تکین کو در آخرین صورت مالی خود که مربوط به دوره منتهی به پایان اسفندماه 1400 است، میزان سود خالص خود را طی این دوره سالانه 25 میلیارد تومان به ثبت رساند و بر اساس این صورت مالی در ازای هر سهم 1،266 ریال سود در ازای هر سهم به دست آورد.

"رتکو" طی این دوره مالی به درآمد عملیاتی 111 میلیارد تومانی رسید که نسبت به سال مالی گذشته شاهد رشد درآمد 27 درصدی بود.

تصمیماتی که "رتکو" در مجمع عمومی سال مالی گذشته گرفت، در ازای هر سهم 2،571 ریال زیان شناسایی کرد و سود نقدی به سهامداران خود پرداخت نکرد.

پایان مطلب

سیگنال برجام به بورس/ اصرار بر کاهش نرخ سودبانکی برای اصلاح بورس منطقی است؟ پرواز تهران – چین: 175 میلیون تومان؛ چرا؟ بانک‌های تجاری چقدر وام قرض‌الحسنه داده اند؟ / کارنامه تسهیلات زیر ذره بین آمار بازار از مشاغل خدماتی اشباع شده است سهم کمتر از یک درصدی فرش و صنایع دستی از صادرات غیرنفتی معافیت قصابی ها از مالیات اعلام قیمت دام در ایام‌ تاسوعا و عاشورا هزینه وام مسکن باز هم کاهش یافت/ متاهل ها چه قدر برای وام باید بپردازند؟ مناطق محبوب خریداران مسکن در تهران ‌فارس من| مطالبه مردمی برای برخورد با عاملان گرانی لوازم خانگی سفر وزیر ارتباطات به قزاقستان فارس من| مطالبه پرداخت وام بدون ضامن/ وزارت اقتصاد:16 همت وام بدون ضامن پرداخت شد تامین مصالح نهضت ملی مسکن با تشکیل زنجیره تامین بین دو وزارتخانه‌ کاهش 28.7 درصدی تردد درمحورهای برون‌شهری نقش تعمیر نیروگاه‌ها در جلوگیری از خاموشی‌/هزینه سنگین دولت برای تعمیر واحدهای تولید برق خبر جدید در مورد یارانه دارو/یارانه دارو کجا میرود؟ رشد 22 درصدی صادرات 4 ماهه در مقایسه با امکانات کشور مطلوب نیست ممنوعیت افتتاح حساب گروهی برای کارکنان شرکت‌ها در ماه های آینده، بعید است تورمی چون خرداد داشته باشیم / تورم احتمالا بین 30 تا 40درصد قوانین حوزه دانش بنیان تسهیل شود/ افزایش 80 الی 150 هزار بشکه ای تولید با احیای چاه های کم بازده این مناطق تهران برای خریداران مسکن محبوبتر است + جدول فارس من| مطالبه واگذاری سهام عدالت به متولدان قبل از 1400 درآمد نجومی مشاوران املاک متاورسی در ایران آخرین قیمت گل سرسبد سایپا در بازار + جدول قیمت طلا و سکه امروز 17 مرداد 1401 حاصل فعالیت دولت ريیسی برای بورس چه بود؟ خبر جدید درباره یارانه نقدی و ارز دارو خبر خوش برای متقاضیان وام مسکن | روند کاهشی هزینه وام مسکن ادامه دارد خودداری دو شرکت از پذیرش نمایندگان سهام عدالت دوربرگردان قانون جهش مسکن بخاطر یک بهانه/ پرونده متقاضیان مسکن در وزارت راه کجاست؟ افتتاح حساب گروهی برای کارکنان شرکت‌ها ممنوع شد اولین کشتی باری به آب های اوکراین رسید شوکی که نذری‌های محرم را از رونق انداخت عرضه کنندگان گوشت قرمز از پرداخت مالیات معاف شدند تعیین تکلیف دولت برای کارت نان به کجا رسید؟ | چه کسانی یارانه نان دریافت می کنند؟ درآمد نجومی مشاوران املاک متاورسی در ایران/... تحریم‌ها مانع پرداخت بدهی برقی افغانستان شدند تاکسی خودران بایدو مجوز گرفت چرا غرب از تحریم‌ها علیه نفت روسیه عقب‌نشینی کرد؟ هزینه وام مسکن باز هم کاهش یافت قیمت نفت برنت به 95 دلار رسید قیمت نفت برنت به 95 دلار رسید بدهی خارجی در دولت سیزدهم کاهش یافت/ دیگر خبری از استقراض‌های پی‌درپی و چاپ پول نیست کدام اینترنت طرفدار بیشتری دارد؟ روند کاهشی هزینه وام مسکن ادامه دارد خاندوزی: تلاش دولت بر این است که کارها معطل نماند یک بام و دو هوای دولت در تنظیم بازار کالاهای اساسی/ جریمه عجیب و سنگین برای تولید کنندگان رب تردد در شمال کشور روان است دردسرهای بی پایان قیر تهاتری/ اصلاح قانون به سود فساد قیر رایگان؟ وزش باد شدید، رگبار و رعد و برق در شمال کشور