ترفیع امام صادقی ها در دولت ادامه دارد، آن هم با حفظ سمت!‌ / تورم در ثبت قله‌های جدید رکوردشکنی می‌کند، دولت در انتصابات غیرتخصصی!

ترفیع امام صادقی ها در دولت ادامه دارد، آن هم با حفظ سمت!‌ / تورم در ثبت قله‌های جدید رکوردشکنی می‌کند، دولت در انتصابات غیرتخصصی!

در شرایطی که کشور در یکی از تورمی‌ترین دوره‌های خود قرار دارد، انتصابات غیرتخصصی در تیم اقتصادی دولت همچنان ادامه دارد.

به گزارش اقتصادآنلاین؛ امروز محمدهادی سبحانیان، رییس کل سازمان امور مالیاتی کشور، در حکمی «مهدی موحدی بکنظر» را به عنوان سخنگوی این سازمان منصوب کرد.

در حکم موحدی بکنظر که هم اکنون ریاست مرکز آموزش، پژوهش و برنامه ریزی سازمان امور مالیاتی کشور را بر عهده دارد، آمده است: «نظر به تعهد، تخصص، دانش و توانمندی ‌های ارزنده جنابعالی به موجب این حکم با حفظ سمت قبلی به عنوان «سخنگوی سازمان امور مالیاتی کشور» منصوب می شوید.»

با این حال مشخص نیست موحدی بکنظر که بدون هیچ سابقه مشخص و روشنی در یکی از ارکان سازمان مالیاتی منصوب شده بود، چه تخصص، دانش و توانمندی داشته که منجر به انتصاب وی به سمت سخنگویی این سازمان مهم آن هم با حفظ سمت شده است.

در شرایطی که در ماه‌های اخیر، عملکرد ضعیف تیم اقتصادی دولت باعث رکوردشکنی پیاپی تورم شده، اما تیم اقتصادی دولت و بدنه وزارت اقتصاد همچنان مشغول انتصاب یک طیف مشخص و فارغ التحصیلان دانشگاه امام صادق در پستهای حساس و کلیدی سازمانهای مختلف هستند.

این در شرایطی است که سازمان امور مالیاتی به عنوان یکی از دستگاه های اقتصادی کلیدی دولت، نقش بسیار مهمی در تحقق درآمدهای دولت و کاهش کسری بودجه و به تبع آن کنترل تورم دارد.

یقینا با این نوع انتصابات عجیب و غریب و عدم توجه به تخصص در پستهای مختلف، نمی توانیم انتظار نتیجه اقتصادی بهتر از این از تیم اقتصادی موجود داشته باشیم.

اقتصادآنلاین پیشتر گوشه‌هایی از اظهارات خارج از علم اقتصاد وی را گردآوری کرده و گزارشی از سوابق و اظهارات اقتصادی عجیب موحدی بکنظر منتشر کرده بود که از اینجا می‌توانید بخوانید.

فوری / آزادسازی پول‌های بلوکه شده در مرحله نهایی اجاره مسکن در میدان انقلاب چقدر آب می خورد؟ +جدول احتکارکنندگان اراضی مسکونی تنها 6 ماه فرصت دارند/ افزایش 100 درصدی وام ودیعه بافت فرسوده / هزینه ساخ... کمپینگ رفتن هم سخت شد / چادر مسافرتی 96 میلیون نا... افتتاح 5000 واحد در بافت فرسوده/ افزایش 80 درصدی صدور پروانه در بافت‌ها تعیین تکلیف جدید دولت برای سود سهام عدالت جدید | واریز سود سهام عدالت آغاز شد؟ اندونزی صادرات ال‌ان‌جی را محدود می‌کند قیمت این خودرو 100 میلیون کاهش یافت + جدول پشت پرده سقوط قیمت دلار قبل از تعطیلات 93 هزار واحد بازآفرینی در تهران است ماموریت غیرممکن درباره خانه‏‏‌های خالی امکان دسترسی سریع به 6.7 میلیارد دلار از منابع ایران در صندوق بین‌المللی پول خبر خوب رییس بانک مرکزی / 6.7 میلیارد دلار از منابع ایران در صندوق بین المللی در دسترس قرار می گیرد وام نو سازی افزایش یابد وضعیت قیمت و بازار برخی کالاهای اساسی اورژانسی است قیمت سنگ آهن وارداتی چین کاهش یافت هرگونه افزایش قیمت نان ممنوع است طرح وام قرض‌الحسنه "آفتاب" بانک سینا رونمایی شد بیش از 47 هزار تن میلگرد در بورس کالا به فروش رسید بهره برداری از 5 هزار واحد مسکونی در بافت فرسوده بهبود شاخص‌های اقتصادی ایران باوجود تشدید تحریم‌های غیرقانونی آمریکا گواهینامه CARES در ذوب آهن اصفهان تمدید شد قیمت خودرو در بازار آزاد -11 خرداماه 1402+جدول تولید گروه صنعتی ایران خودرو از مرز 100 هزار دستگاه عبور کرد تقویت برند فولاد هرمزگان در دنیا با اجرای طرح‌های توسعه‌ای واردات خودروهای کارکرده روی دور تند افتاد/ می‌توانیم به این زودی منتظر واردات باشیم؟ قیمت خودرو سکته کرد | قیمت پراید در بازار امروز چند؟ خبرهای خوب اقتصادی در راه است بهبود شاخص‌های اقتصادی ایران به رغم تشدید تحریم‌های غیرقانونی آمریکا/ تقویت بانکداری بین‌الملل بهبود شاخص‌های اقتصادی ایران به رغم تشدید تحریم‌های غیرقانونی آمریکا / تقویت بانکداری بین‌الملل برای... دولت کند و گران مسکن می‌سازد/ 600 هزار واحد مسکونی در تهران باید نوسازی شود عملیات اجرایی مجتمع پتروشیمی سروش انرژی پایدار... ریزش قیمت سکه در بازار/ چگونه قیمت سکه 4 میلیون تومان... دلیل کاهش قیمت اتریوم مشخص شد فوری؛ از شنبه یارانه این افراد افزایش می یابد سود غول نفتی روسیه 45 درصد رشد کرد روسیه عامل رشد 225 درصدی انتقال پنهانی نفت در دریا قیمت سکه رفاه پایین‌تر از سکه امامی/ ترمز ریزش قیمت دلار کشیده می شود؟ تایر‌های درآمدزایی مجتمع صنایع لاستیک یزد در راه صادرات اجاره خانه در شهرک اکباتان چند؟ / اجاره سوییت 43 متری ماهی 16 میلیون تومان دلار یک کانال سقوط کرد/ پیش‌بینی از قیمت ارز در بازار دلار از بازار جمع شد؟/ ارز جایگزین معرفی شد قیمت دلار با سر زمین خورد | قیمت دلار در بازار امروز چند؟ ماموریت غیرممکن درباره خانه‏‏‌های خالی سیر تاریخی نگاه به آب؛ از سدسازی تا پروژه‌هایی کاغذی از جزيیات ذخیره سازی گاز ایران تا تکذیب چندباره افزایش قیمت بنزین سرمایه گذاری با برنامه در بازار سودآور است/ آغاز شیب ملایم صعودی از نیمه دوم خرداد ایمیدرو به تمام تعهدات خود عمل کرد اپلیکیشن‌های اندرویدی حامل جاسوس افزار 421 میلیون دفعه دانلود شدند پشت پرده سقوط قیمت دلار قبل از تعطیلات/ اتفاق بزرگ در راه است؟