هزینه وام 480 میلیونی چقدر است؟

هزینه وام 480 میلیونی چقدر است؟

طبق جدیدترین قیمت اوراق مسکن، متاهل‌های تهرانی برای این اوراق و اخذ وام 480 میلیون تومانی باید 79 میلیون و 296 هزار تومان پرداخت کنند.

به گزارش تجارت‌نیوز، بررسی آخرین وضعیت قیمت اوراق مسکن نشان می‌دهد که هر برگ اوراق تسهیلات مسکن در فروردین و اردیبهشت سال گذشته 81 هزار و 800 و هر برگ از این اوراق در خرداد سال گذشته نیز 82 هزار و 100 تومان قیمت دارند.

هر برگ از اوراق تسهیلات مسکن بانک مسکن در تیر و شهریورماه سال گذشته با قیمت 81 هزار و 800 و در مردادماه نیز با قیمت 82 هزار و 300 تومان داد و ستد می‌شود.

همچنین این اوراق در ماه مهر سال 1399 معادل 82 هزار و 300 و در ماه‌های آبان و آذر همان سال نیز 81 هزار و 900 تومان قیمت دارند.

اوراق تسهیلات مسکن در دی‌ و بهمن و اسفند سال گذشته با قیمت 82 هزار تومان معامله می‌شود.

قیمت اوراق مسکن از فروردین تا مهر سال جاری

همچنین این اوراق در فروردین و اردیبهشت و خرداد سال 1400 به ترتیب با قیمت 82 هزار و 100 تومان، 82 هزار تومان در خردادماه سال جاری نیز با قیمت 78 هزار و 600 تومان معامله می‌شود.

قیمت این اوراق در تیر ماه با قیمت 82 هزار و 100 تومان و در مرداد و شهریورماه نیز با قیمت 82 هزار و 200 تومان معامله می شود.

اوراق تسهیلات مسکن در مهرماه 82 هزار و 600 تومان قیمت دارد که این گزارش بر اساس قیمت مهر ماه نوشته شده است.

قیمت اوراق برای مجردها و متاهل‌های تهرانی

بر این اساس، مجردهای ساکن تهران می‌توانند تا 280 میلیون تومان تسهیلات دریافت کنند که شامل 200 میلیون تومان تسهیلات خرید مسکن و 80 میلیون تومان وام جعاله می‌شود.

لذا برای دریافت 200 میلیون تومان تسهیلات باید 400 برگه تسهیلات مسکن خریداری کنند که هزینه این تعداد اوراق با تسه 82 هزار و 600 تومانی، 33 میلیون و 40هزار تومان می‌شود.

همچنین با در نظر گرفتن 80 میلیون تومان وام جعاله که برای آن باید 160 ورق به مبلغ 13 میلیون و 216 هزار تومان خریداری کنند، مجموع هزینه خرید اوراق به 44 میلیون و 256 هزار تومان می‌رسد.

زوج‌های تهرانی نیز برهمین اساس می‌توانند تا سقف 480 میلیون تومان شامل 200 میلیون تومان تسهیلات خرید مسکن برای هر نفر و 80 میلیون توان وام جعاله دریافت کنند؛ بنابراین زوجین باید 800 برگه تسهیلات مسکن خریداری کنند که هزینه آن 66 میلیون و 80 هزار تومان می‌شود که همراه با هزینه 13 میلیون و216 هزار تومانی وام جعاله که برای آن باید 160 ورق تسهیلات مسکن خریداری کنند، در مجموع باید 79 میلیون و 296هزار تومان پرداخت کنند.

قیمت اوراق در سایر استان‌ها

سقف این تسهیلات برای مراکز استان و شهرهای با جمعیت بیش از 200 هزار نفر برای مجردها به 160 و برای زوجین به 320 میلیون تومان رسیده است که با توجه به اینکه مجردها باید 320 و متاهل های ساکن این شهرها نیز باید 640 برگه تسهیلات مسکن خریداری کنند، مجردها باید 26 میلیون و 432 هزار تومان و متاهل‌ها نیز باید 52 میلیون و 864 هزار تومان پرداخت کنند.

این وام برای مجردهای سایر مناطق شهری به 120 و برای زوجین این مناطق نیز به 240 میلیون تومان رسیده است.

بنابراین مجردها باید با پرداخت 9 میلیون و 912 هزار تومان و متاهل ها نیز با پرداخت 19 میلیون و 824 هزار تومان نسبت به اخذ این وام اقدام کنند.

منبع: ایسنا

آخرین اخبار حوزه بانک را در صفحه بانک و بیمه تجارت‌نیوز بخوانید.

هزینه عجیب دریافت وام مسکن

هزینه عجیب دریافت وام مسکن

هر برگه تسهیلات مسکن با عبور از مرز 80 هزار تومان، به گرانی هزینه دریافت وام خرید مسکن دامن زد.

TejaratNews.com/
گیشا ارزان‌تر است یا مرزداران؟ / قیمت خرید مسکن در منطقه دو تهران

گیشا ارزان‌تر است یا مرزداران؟ / قیمت خرید مسکن در منطقه دو تهران

با توجه به قیمت مسکن در تهران و نیازمندی‌های دیوار، فهرستی از متوسط قیمت خرید مسکن در برخی از محلات منطقه دوم شهرداری به دست آمده است.

TejaratNews.com/
وام 200 میلیون تومانی با سود 5 درصد/ 3 نوع وام مسکن برای روستاییان

وام 200 میلیون تومانی با سود 5 درصد/ 3 نوع وام مسکن برای روستاییان

براساس جدیدترین اظهارات مسيولین، تعداد وام‌هایی که برای مسکن به روستاییان پرداخت می‌شود به سه عدد رسید. ساکنان روستا می‌توانند در سه سطح 100، 200 و 250 میلیون تومانی وام مسکن بگیرند.

TejaratNews.com/
قیمت خرید مسکن در اطراف تهران / پردیس ارزان‌تر است یا بومهن؟

قیمت خرید مسکن در اطراف تهران / پردیس ارزان‌تر است یا بومهن؟

بر اساس داده‌های موجود از بازار مسکن در شهرهای اطراف تهران و قیمت خرید آپارتمان، فهرستی از متوسط قیمت خرید مسکن در برخی از محلات اطراف تهران به دست آمده است.

TejaratNews.com/
وام مسکن چند؟

وام مسکن چند؟

بررسی آخرین قیمت‌های تسهیلات مسکن از کاهش قیمت این اوراق نسبت به حدود یک ماه قبل حکایت دارد. به طوریکه که متاهل‌های ساکن پایتخت برای اخذ این اوراق باید بیش از 75 میلیون تومان پرداخت کنند.

TejaratNews.com/
2 نوع وام مسکن برای روستایی‌ها/ اقساط 700 هزار تومانی برای ساکنان روستا!

2 نوع وام مسکن برای روستایی‌ها/ اقساط 700 هزار تومانی برای ساکنان ...

روستاییانی که قصد خرید خانه یا ساخت آن را دارند، می‌توانند از دو گزینه وام مسکن روستایی استفاده کنند، یکی طرح دولت برای ساخت چهار میلیون واحد و دیگری وام 100 میلیونی مسکن روستایی است.

TejaratNews.com/
کدام بانک ها وام مسکن حمایتی می‌دهند؟

کدام بانک ها وام مسکن حمایتی می‌دهند؟

قرار است 360 هزار میلیارد تومان بودجه وام مسکن حمایتی از طریق 27 بانک و موسسه اعتباری به متقاضیان داده شود که بانک مسکن با سهمیه 63 هزار میلیارد تومانی بیشترین سهم را دارد.

TejaratNews.com/
جزيیات کامل وام مسکن حمایتی/ زمان بازپرداخت وام مسکن مشخص شد

جزيیات کامل وام مسکن حمایتی/ زمان بازپرداخت وام مسکن مشخص شد

جزيیات کامل وام مسکن مشخص شد و طبق گفته معاون وزیر راه اقساط این وام 20 ساله در نظر گرفته شده؛ بنابراین اقساط این وام بین چهار تا هفت میلیون تومان است.

TejaratNews.com/
رقم وام مسکن اعلام شد

رقم وام مسکن اعلام شد

معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی از تصویب رقم تسهیلات 450 میلیون تومانی طرح نهضت ملی مسکن در شورای پول و اعتبار خبر داد.

TejaratNews.com/
وام مسکن به جیب کدام نهاد می‌‌رود؟

وام مسکن به جیب کدام نهاد می‌‌رود؟

در حال حاضر وام انفرادی مسکن در تهران به 100 میلیون تومان رسیده و تقریبا تمام 100 میلیون تومان وام مسکن تهرانی‌ها به جیب شهرداری می‌رود!

TejaratNews.com/
چگونه می‌ توان چند وام مسکن گرفت؟

چگونه می‌ توان چند وام مسکن گرفت؟

در حال حاضر سقف وام مسکن 480 میلیون تومان برای تهرانی‌ها است اما آیا می‌توان هم‌زمان دو یا چند وام مسکن دریافت کرد؟

TejaratNews.com/
مردم وام مسکن را نخواستند

مردم وام مسکن را نخواستند

وام‌های جدید مسکن مطابق پیش‌بینی کارشناسی، با «استقبال سرد» در تهران روبه‌رو شد. بررسی نبض معاملات خرید آپارتمان در مناطق 22گانه نشان می‌دهد خریدها در جنوب شهر طی مهرماه با رکود سنگین‌تر از مناطق بالا...

TejaratNews.com/
وام 850 میلیون تومانی خرید مسکن/ مشمولان چه کسانی هستند؟

وام 850 میلیون تومانی خرید مسکن/ مشمولان چه کسانی هستند؟

به گزارش تجارت‌نیوز، طبق گفته سخنگوی شورای نگهبان «طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت» پس از رفع ایرادات و ابهامات شورای نگهبان از سوی مجلس محترم، مغایر شرع و قانون اساسی شناخته نشد. در واقع این طرح ن...

TejaratNews.com/
جدیدترین رقم وام مسکن / اجرای طرح جهش مسکن در 900 شهر

جدیدترین رقم وام مسکن / اجرای طرح جهش مسکن در 900 شهر

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه هنوز افزایش پرداخت تسهیلات در حوزه مسکن به 450 میلیون تومان قطعی نشده، گفت: طرح جهش تولید مسکن در بیش از 900 شهر کشور اجرایی شده و خانواده‌های فاقد سرپناه از مزایای مس...

TejaratNews.com/
نرخ سود وام مسکن به 21٫5 درصد رسید

نرخ سود وام مسکن به 21٫5 درصد رسید

نرخ سود وام مسکن در آخرین روز از آخرین هفته مهر ماه به سطح 21.5 درصد افزایش پیدا کرد.

TejaratNews.com/
ورود بزرگترین کلاهبردار کشور از مسکو به تهران پایان هفته‌ای پرنوسان در بورس احتمال ریزش شاخص کل تا 1 میلیون و 310 هزار واحد/ دو دیدگاه برای سرمایه‌گذاری حرکت خلاف جهت قیمت سکه و طلا /دلار پیشروی کرد جزيیات دستگیری کلاهبردار 12هزار میلیارد تومانی پرداخت وام 10 میلیون تومانی به سرپرستان مبتلا به کرونا رشد قیمت یورو و دلار در صرافی‌های بانکی خبر‌های جدید خودرویی از زبان ريیس سازمان بورس پیام پنهان بودجه درباره مذاکرات هسته‌ای/ دولت به لغو تحریم‌ها خوش‌بین است؟ قیمت سکه در بازار امروز جزيیات تخصیص و پرداخت حقوق با روش جدید تازه‌ترین قیمت گوشت در میادین میوه و تره‌بار ادامه سودآوری شرکت‌های بورسی تا پایان سال عرضه اولیه‌های جذاب زیادی در راه‌ است قیمت احتمالی نفت و دلار در بودجه 1401 کاهش 7 دلاری قیمت طلا/تورم آمریکا فعلا ادامه دارد "همکاران سیستم" در تدارک ورود به بازار لوازم خانگی و خرده فروشی آخرین وضعیت قیمتی کالا‌های اساسی در بازار تصمیمات جدید برای حذف قیمت‌گذاری خودرو فروش ویژه خودروهای جدید بهمن در هفته آینده کاهش قیمت طلا به دنبال واکنش بانک مرکزی آمریکا روند سودآوری شرکت‌های تحت پوشش بورس تا پایان سال ادامه دارد وام 10میلیونی برای سرپرستان خانوار مبتلا به کرونا ارزش سهام عدالت 2 درصد کاهش یافت ارزش سبد سهام عدالت آب رفت/ سهام عدالت 532 هزار تومانی چند شد؟ با 17میلیون تومان چه خودرویی می‌توان خرید؟ خبرهای خوب بورسی؛ از حذف قیمت‌گذاری دستوری تا عرضه اولیه‌های جذاب ‌ تجارت در مرز ایران و افغانستان عادی شد طرح ویژه فروش 2 خودرو فردا موتور افت بیش از 3 درصدی شاخص کل/ ریزش‌های متوالی بورس به پایان می‌رسد؟ قیمت دلار در صرافی‌های بانکی تهران، بیست و نهمین شهر گران دنیا شد! یارانه معیشتی آذرماه واریز شد نرخ ارز صرافی ملی امروز پنجشنبه 11 آذرماه انتشار صورت مالی میاندوره ای "مادیرا" توقف پذیرش محموله تجاری در مرز میلک "ساراب" صورت مالی تلفیقی 6 ماهه منتشر کرد "قنیشا" صورت مالی 12 ماهه حسابرسی شده منتشر کرد شرایط ثبت‌نام در مسکن دولتی آسان شد نرخ رسمی 29 ارز افزایش یافت قیمت خودرو در بازار امروز گمرک: تجار فعلا به مرز میلک کالا ارسال نکنند "لکما" در مناقصه خرید رک BBU حاضر شد "شسم" مجوز تولید محصول جدید گرفت مسکن در تهران گران‌تر از مسکو و استانبول یارانه معیشتی آذرماه واریز شد تعیین دبیر کل اوپک تا ماه آینده رکود نامیمون و سکوت بزرگ بورس‌باز‌ها هشدار وزیز نفت درباره بنزین/ پشت پرده کمبود بنزین در ایران چیست؟ پیشنهاد پرداخت وام 450 میلیون تومانی به هر واحد مسکن ملی