استقرار بازرسان در وزارت نیرو به دنبال قطعی‌های برق

استقرار بازرسان در وزارت نیرو به دنبال قطعی‌های برق

ريیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: پیرو ماموریت ريیس قوه قضاییه درباره بررسی دلایل قطع برق در کشور، بازرسان سازمان بازرسی در وزارت نیرو مستقر شدند.

به گزارش تجارت‌نیوز، حسن درویشیان، ريیس سازمان بازرسی کل کشور در دیدار با رضا اردکانیان، وزیر نیرو که صبح سه‌شنبه در این سازمان برگزار شد، با اشاره به نگرانی‌ها درباره قطع سراسری برق در کشور گفت: وزارت نیرو باید افزایش مصرف را از قبل پیش‌بینی می‌کرد تا این‌طور غافلگیر نشود.

ريیس سازمان بازرسی کل کشور با تاکید بر کار کارشناسی سازمان بازرسی کل کشور گفت: نگاه سازمان بازرسی کل کشور به موضوعات کارشناسی است و به‌‌هیچ‌‌وجه پیش‌داوری نمی‌کنیم؛ اما اگر به کوتاهی برسیم و اگر سوء جریانی رخ داده باشد حتما پیگیری می‌کنیم.

درویشیان با اذعان بر اینکه تولید برق، یک موضوع فرا بخشی است، افزود: دستگاه‌های دیگر نیز در این حوزه مسيول هستند که از آن‌ها نیز توضیح خواهیم خواست. باید مشخص شود که کوتاهی شده است یا محذوراتی وجود داشته است. ازاین‌رو به دلیل حساسیت موضوع و با دستور ريیس قوه قضاییه یک برنامه بازرسی فوق‌العاده در دستور کار سازمان است و هم‌اکنون بازرسان سازمان در وزارت نیرو مستقر هستند.

رضا اردکانیان، وزیر نیرو نیز در ادامه این دیدار از جمله دلایل قطعی برق را افزایش بار مصرف شبکه به دلیل گرمای زودهنگام هوا و همچنین استخراج غیرقانونی رمز ارز‌ها عنوان کرد.

در بخش دیگر این نشست وزیر نیرو و برخی از معاونین وی به سوالات رییس سازمان بازرسی کل کشور در خصوص اقدامات وزارتخانه در برخورد با مزرعه‌های غیرقانونی رمز ارزها، شرایط استفاده از مازوت در نیروگاه‌های برق، وضعیت فعلی شبکه سراسری برق و موعد اتمام قطعی برق پاسخ دادند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

آخرین اخبار حوزه انرژی را از صفحه انرژی و کالای تجارت‌نیوز دنبال کنید.

موج جدید خاموشی در راه است

موج جدید خاموشی در راه است

معاون هماهنگی توزیع توانیر گفت: براساس پیش بینی در هفته جاری و هفته آینده، میانگین دمای هوا 1 تا 1.5 درجه گرمتر خواهد شد که همین موضوع احتمال افزایش شدید نیاز مصرف برق را به دنبال خواهد داشت.

Bartarinha.ir/
چرا وزارت نیرو عذرخواهی نکرد؟

چرا وزارت نیرو عذرخواهی نکرد؟

چندین روز است خاموشی بی برنامه و اطلاع قبلی، گریبان گیر زندگی مردم و موجب نارضایتی آنها شده اما وزارت نیرو تا این لحظه توضیحی درباره این بی نظمی نداشته و یک عذرخواهی ساده نیز از مردم نکرده است.

TejaratNews.com/
پیگیری تامین برق بیمارستان‌ها برای جلوگیری از خاموشی

پیگیری تامین برق بیمارستان‌ها برای جلوگیری از خاموشی

استاندار تهران با اشاره به شرایط خاص استان تهران، بر تامین برق بیمارستان‌ها برای دستگاه اکسیژن‌ساز در شرایط کرونا و خاموشی‌های برق تاکید کرد.

TejaratNews.com/
نیروگاه‌های برق آبی متهم خاموشی تهران هستند؟

نیروگاه‌های برق آبی متهم خاموشی تهران هستند؟

مدیر دفتر بهره‌برداری از تاسیسات‌ آبی و برق آبی شرکت آب منطقه‌ای تهران گفت: 11 واحد نیروگاه برق آبی در تهران وجود دارد که در مجموع حدود سه درصد تولید برق آبی کشور را به دوش می کشند و اکنون به دلیل کاه...

TejaratNews.com/
آیا تابستان امسال خاموشی در پیش داریم؟

آیا تابستان امسال خاموشی در پیش داریم؟

مدیرعامل توانیر گفت: ما برای حفظ شرایط موجود نیازمند یاری همه مردم هستیم و اگر مصرف برق مدیریت شود، دچار قطعی برق نمی‌شویم.

TejaratNews.com/
آغاز خاموشی برنامه‌ریزی شده در 2 استان از امروز

آغاز خاموشی برنامه‌ریزی شده در 2 استان از امروز

در دو استان البرز و خراسان رضوی، جداول خاموشی های برنامه ریزی شده از امروز منتشر و در اختیار مردم قرار گرفت و انتشار و اعلام جداول خاموشی های برنامه ریزی شده در بقیه استان ها به ویژه تهران، در انتظار ...

TejaratNews.com/

توضیح توانیر در مورد جدول‌های خاموشی‌ برق

برنامه زمانبندی احتمالی اعمال خاموشی برق

برنامه زمانبندی احتمالی اعمال خاموشی برق

شرکت توزیع نیروی برق استان تهران، برنامه زمانبندی احتمالی اعمال خاموشی برق در شهرستان‌های این استان را در روز یکشنبه 9 خرداد اعلام کرد.

TejaratNews.com/

زمانبندی احتمالی قطع برق در پایتخت + جدول خاموشی

زمانبندی قطع برق + جدول خاموشی

زمانبندی قطع برق + جدول خاموشی

با توجه به افزایش دما در کشور به خصوص در تهران، شرکت توانیر جدول زمان‌بندی خاموشی‌های احتمالی برق پایتخت را از ساعت 10 تا 12 امروز منتشر کرد.

TejaratNews.com/
وضعیت برق یک هفته پس از خاموشی ماینر‌ها

وضعیت برق یک هفته پس از خاموشی ماینر‌ها

برق مزارع قانونی استخراج رمزارز پس از دستور ريیس‌جمهور از فیدر اصلی قطع شده اما چه اتفاقی برای آنها در یک هفته گذشته افتاده است؟

Bartarinha.ir/
کاهش محدودیت‌های خاموشی/ پیش‌بینی افزایش مصرف در هفته آینده

کاهش محدودیت‌های خاموشی/ پیش‌بینی افزایش مصرف در هفته آینده

سخنگوی صنعت برق گفت: امروز میزان محدودیت‌های تامین برق به حداقل رسیده اما پیش‌بینی می‌شود که هفته آینده میزان مصرف برق افزایش یابد بنابراین نیازمند همکاری مشترکان هستیم.

TejaratNews.com/
گزارش یک خاموشی از پیش اعلام‌نشده

گزارش یک خاموشی از پیش اعلام‌نشده

شهروندان 3 استان خراسان رضوی، اصفهان و البرز جدول قطع برق را به چشم خود دیده‌اند

Bartarinha.ir/
خاموشی ماینر‌های مجاز تا پایان تابستان/ احتمال توقف صادارت برق

خاموشی ماینر‌های مجاز تا پایان تابستان/ احتمال توقف صادارت برق

وزیر نیرو با اشاره به اینکه ماینر‌های مجاز تا پایان فصل گرما خاموش شدند، گفت: ما صادرات برق را به میزان زیادی کاهش دادیم حتی ممکن است بر اساس قراردادها، صادرات را به صفر برسانیم.

TejaratNews.com/
معامله خانه‌های هزار میلیاردی با بیت‌کوین مرتفع‌ترین هتل لوکس جهان گشایش یافت پیش‌بینی بورس هفته دوم تیر / اعتماد به بازار چگونه برمی‌گردد؟ دلیل تجمع کارگران صنعت نفت چیست؟ / وزارت نفت چه می‌گوید؟ قیمت لحظه‌ای دلار و یورو در بازار + قیمت انواع سکه | رشد نسبی اسکناس آمریکایی در آخرین روز هفته خبری برای سهامداران «خاهن» / مجمع این شرکت کی برگزار می‌شود؟ روند هفتگی سهام عدالت در پایان هفته اول تیر ماه حمایت قوه قضايیه از واحد‌های صنعتی و تولیدی مقصر جدید گرانی ارز / چه چیزی مردم را به صف خرید دلار کشاند؟ خبرنگاران نقش مهمی در توسعه و اعتلای کشور دارند در مجمع عمومی "ساراب" چه گذشت؟ افتتاح واحد شیرین‌سازی پتروشیمی بوعلی سینا بازدهی هفتگی بورس بیشتر از 5 درصد شد / آیا روند صعودی بورس ادامه دارد؟ ورق بورس در هفته پایانی خردادماه برگشت فصل نوین "ذوب‌" و "ونوین" در تامین سرمایه پروژه‌های توسعه پیش‌فروش گروه صنعتی ایران‌خودرو با حذف دو محدودیت دیدار سهامداران "فلوله" در چهاردهم ماه جاری "های وب" در مجمع 90 ریال تقسیم کرد آینده قیمت بیت کوین | ارزش ارز‌های دیجیتال امروز پنجشنبه 3 تیر1400 قیمت دلار و یورو اعلام شد/ نرخ ارز صرافی ملی امروز 1400/4/3 یورو دیجیتالی در راه است؟ تحلیل گزارش ماهانه یک نماد عرضه اولیه | عملکرد چخزر در بهار 1400 چگونه بود؟ جهش 65 درصدی ارزش معاملات بورس در مازندران روزهای خوش بورسی ها بالاخره بورس سبز شد / دلار چند برابر سکه و ارز رشد کرد؟ محبوب‌ترین ارز‌های دیجیتال در ژوين 2021 ضرورت اصلاح نظام قیمت گذاری خودرو "خبازرس" در مناقصه با موضوع خدمات بازرسی شرکت کرد "دهدشت" و ترکیب جدیدی از هیات مدیره طرح نذر آب چیست؟ ارزش بازار مایکروسافت به 2تریلیون دلار رسید 10 درصد از سهام "وسینا" روی میز مزایده داچیا داستر 2022 معرفی شد تقسیم سود 450 ریالی در مجمع "هرمز" "حرهشا" قرارداد حمل و توزیع منعقد کرد آخرین قیمت دلار پیش از امروز 3 تیر / پیش‌بینی‌ها از بازار دلار چگونه است؟ قیمت امروز سورن پلاس چقدر است؟ آیا بیت‌کوین می‌تواند پول ملی شود؟ با 100 میلیون صاحب خودرو ملی شوید! قیمت مسکن در غرب و مرکز تهران "غالبر" صورت سودوزیان شرکت آرپی نصر خمین را منتشر کرد رمز‌ارز، کپسول قرمز یا کپسول آبی فروش طلا برای تامین اجاره خانه! چرا بورس این روزها سبز است؟ 2 میلیون و 750 هزار نفر سهامدار لطیف شدند درآمد بورس از اجاره تالار حافظ چقدر است؟ انتشار اوراق حقوقی‌ ها برای خرید سهام به 4 هزار میلیارد تومان رسید تحلیل بیت کوین برای روزهای آینده/ مردم گول رشد امروز را نخورند سیمان مشمول قیمت گذاری و نظام سهمیه بندی نیست واردات خودروهای خارجی با سوخت الکل!

در حال بارگیری...