نامه گلایه‌آمیز اتحادیه واردکنندگان نهاده‌های دامی به معاون اول

نامه گلایه‌آمیز اتحادیه واردکنندگان نهاده‌های دامی به معاون اول

دبیر اتحادیه واردکنندگان نهاده های دامی در نامه ای به معاون اول ريیس جمهور خواستار ابطال مصوبه افزایش 400 درصدی هزینه های انبارداری و استرداد مازاد وجوه دریافتی شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمد مهدی نهاوندی، دبیر و عضو هیات مدیره اتحادیه واردکنندگان نهاده‌های دام و طیور در نامه‌ای به محمد مخبر، معاون اول ريیس جمهور و ريیس ستاد تنظیم بازار کشور نوشت:

پیرو نامه شماره 020/191950 مورخ 1402‌/08/28 قايم مقام وزیر جهاد کشاورزی (تصویر پیوست) در خصوص غیر کارشناسی بودن و برخی از عوارض افزایش سرسام‌آور و 400 درصدی تعرفه انبارداری آن هم برای دومین بار در سال مهار تورم، متاسفانه با وجود وعده‌های متعدد مبنی بر معافیت کالاهای اساسی از این تصمیم تورم‌زا تا این تاریخ هیچ گونه اقدام عملی صورت نپذیرفته که دلیل دیگری بر تعارض بین شعارهای دولت با اقدامات اجرایی دستگاه است. متاسفانه وضعیت موجود شايبه اولویت درآمدزایی (حتی از سفره مردم) بر خدمت رسانی را در دولت مردمی تقویت می‌نماید.
در بخش دیگری از این نامه آمده است:

استدعا دارد اجازه ندهید که رکورد افزایش قیمت در سالی که از طرف مقام معظم رهبری سال مهار تورم نامگذاری شده است به دست دولت شکسته شود و با توجه به اعتقاد دولت به لزوم رعایت حقوق فعالان اقتصادی، دستور دهید نسبت به ابطال این مصوبه و استرداد مازاد وجوه دریافتی اقدام عاجل مبذول شود.

متن نامه‌ها از اینجا قابل مشاهده است.

اخبار مرتبط

آخرین اخبار بورس و اقتصاد