سرگردانی 100تن فلفل پس از منع صادراتی روسیه

سرگردانی 100تن فلفل پس از منع صادراتی روسیه

مدیر جهاد کشاورزی تیران و کرون با اشاره به توقف صادرات فلفل دلمه‌ای به روسیه افزود: روزانه بیش از 100 تن فلفل دلمه‌ای رنگی صادراتی این شهرستان در بازار‌های داخلی سرگردان است.

فارس: مدیر جهاد کشاورزی تیران و کرون با اشاره به توقف صادرات فلفل دلمه‌ای به روسیه افزود: روزانه بیش از 100 تن فلفل دلمه‌ای رنگی صادراتی این شهرستان در بازار‌های داخلی سرگردان است.

 محمدحسین احمدی، مدیر جهاد کشاروزی شهرستان تیران و کرون با بیان اینکه این شهرستان قطب تولید محصولات گلخانه‌ای در استان اصفهان است، اظهار داشت: از سطح 230 هکتار گلخانه‌های نوین این شهرستان سالانه 32 هزار تن محصول با کیفیت تولید و بیش از 90 درصد آن صادر می‌شود.

وی با اشاره به توقف صادرات فلفل دلمه‌ای به روسیه افزود: روزانه بیش از 100 تن فلفل دلمه‌ای رنگی صادراتی این شهرستان در بازار‌های داخلی سرگردان است.

یک سوم قیمت تمام شده باید محصولاتمان را به فروش برسانیم

یکی از گلخانه‌داران تیران و کرونی هم با بیان اینکه قیمت تمام شده فلفل بین 15 تا 20 هزار تومان است و در حال حاضر با قیمت 5 تا 6 هزار تومان به فروش می‌رسد، گفت: فلفل دلمه‌ای رنگی یکی از این محصولات است که تحت شرایط مراقبتی خاص تولید می‌شود و با توجه به حساسیت این گیاه استفاده از کود و سموم باید بر اساس استاندارد باشد و درغیر این صورت دچار ضرر و زیان در میزان تولید خواهد شد.

وی افزود: بر این اساس تولیدات تیران و کرون یا به صورت مبارزه بیولوژیک با آفات تولید می‌شود و یا زیر نظارت جهاد کشاورزی از سموم بدون دوره کارنس استفاده می‌شود که این موضوع با اجرای آزمایشات جهاد کشاورزی مشخص است که هیچگونه ماندگاری سموم در فلفل تولید تیران و کرون مشاهده نشده است.

این کشاورز گفت: تیران و کرون به عنوان یکی از بزرگترین قطب‌های تولید فلفل دلمه‌ای رنگی با کیفیت در کشور شناخته می‌شود که این روز‌ها گلخانه داران آن با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کنند و در تامین هزینه‌های تولید، حق الزحمه کارگران، هزینه‌های سوخت و اقساط معوق بانکی در مانده‌اند.

local_offerبرچسب‌ها:
اجاره مسکن در منطقه اقدسیه تهران چقدر هزینه دارد؟ ایستگاه متروی گلشهر تعطیل می شود چرا خرما در بورس کالا نماند؟ قیمت مدل‌های پیکان، خودروی نوستالژیک بازار شهرام جزایری چگونه سر وکیلش را کلاه گذاشت! نحوه محاسبه نرخ گاز خوراک پتروشیمی‌ها در بودجه... چگونه با سیم کارت وام بگیریم؟ پیکان 13 ساله 60 میلیون تومان/خودروی نوستالژیک بازار چند؟ تقاضای نمایندگان مجلس درباره عدم واگذاری سهام... رعد و برق به فرودگاه بندرعباس آسیب زد 3 عضو هیات عامل بانک مرکزی منصوب شدند کارمند اختلاسگر بنیاد مسکن دستگیر شد + جزيیات قیمت دلار و یور در سراشیبی مهم‌ترین اتفاقات بازار رمزارزها در سال 2021 پیش بینی سکته آور از بازار مسکن! عرضه 15 هزار تن شکر سفید برای مصارف خانوار فوری/ همسان‌سازی حقوق معلمان در هیات دولت تصویب شد چتربازی ویژه علی‌عسگری را ببینید! جهش قیمت بیت‌کوین در سه ماهه اول سال 2022 محتمل است؟ 3 انتصاب جدید در بانک مرکزی حذف ارز 4200 تومانی باعث تورم می شود زمان واریزی یارانه جدید اعلام شد زمان پرداخت اقساط وام مسکن ملی مشخص شد تعرفه‌‌های‌ پزشکی 60 درصد بیشتر می شود! واکنش همتی به ادعای افزایش صادرات نفت اختصاص وام 300 میلیون تومانی برای بافت های فرسوده جزيیات پیشرفت نهضت ملی مسکن در شهر‌های جدید یارانه جدید چه زمانی واریز می شود؟ ماجرای دعوای اوجی و همتی چه بود؟/ پول نفت ایران کجاست؟ قیمت انواع یخچال دوقلو در بازار / جدول نرخ‌ها تاریخ واریز کارانه پرستاران اعلام شد بررسی طرحی جدید برای خرید کالا کدام یک از وعده‌های بورسی محقق شد؟ نسخه آرمبخش وزیر صمت برای اصناف انتقاد ريیس اتاق اصناف از تصمیمات غیرکارشناسی دولت دوازدهم بیش از 80 درصد کاهش اشتغال کشور مربوط به بنگاه‌های خرد بوده است منظور از یارانه پنهان چیست؟ بلایی که تورم سر طلا خواهد آورد بازار خودرو قفل شد/ قیمت سمند ارزان پایین آمد قیمت‌ها در بازار خودرو قفل شد خبر خوش دولت برای بانوان مجرد / خانه دار شدن... پیش بینی تازه بانک جهانی از اقتصاد ایران شافعی: از دست این دولت و مجلس درمانده‌ایم چه عاملی رشد را به بورس برمی‌گرداند؟ آخرین تغییرات قیمت سکه، طلا و ارز (26 دی) پرداخت یارانه جدید از امسال اجرایی می شود؟ ایجاد آرامش برای واحدهای صنفی با درج قیمت تولید کننده معاملات مشکوک دو پتروشیمی در بورس عرضه 15 هزار تن شکر سفید برای مصارف خانوار مذاکرات ایران و چین برای اجرای توافق 25ساله