خوزستان در رتبه اول اعتبارات استانی کشور

خوزستان در رتبه اول اعتبارات استانی کشور

ريیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خوزستان با بیان اینکه خوزستان از نظر جمع عددی در اعتبارات استانی در رتبه اول کشور قرار دارد، گفت: مجموع ردیف‌های اعتباری خاص در نظر گرفته شده برای خوزستان در پنج بخش، یک هزار و 177 میلیارد تومان است.

ایسنا: ريیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خوزستان با بیان اینکه خوزستان از نظر جمع عددی در اعتبارات استانی در رتبه اول کشور قرار دارد، گفت: مجموع ردیف‌های اعتباری خاص در نظر گرفته شده برای خوزستان در پنج بخش، یک هزار و 177 میلیارد تومان است.

مهرداد نیکو در در نشست شورای اداری خوزستان که شامگاه سه‌شنبه (22 تیرماه) برگزار شد، اظهار کرد: بودجه 1400 کشور به دو بخش بودجه عمومی و بودجه شرکت‌ها تقسیم می‌شود که سهم بودجه عمومی، 47 درصد و سهم شرکت‌های دولتی 53 درصد است.

وی افزود: بودجه عمومی دولت در سال 1400، یک هزار و 373 هزار میلیارد تومان است. این عدد از سه منبع درآمدهای عمومی دولت از جمله درآمدهای مالیاتی و غیر مالیاتی حدود 454 هزار میلیارد تومان، درآمدهای واگذاری دارایی‌های سرمایه‌ای شامل فروش نفت و اموال دولتی حدود 395 هزار میلیارد تومان و درآمدهای واگذاری دارایی‌های مالی شامل اسناد خزانه و اوراق مشارکت حدود 427 هزار میلیارد تومان تامین می‌شود.

ريیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خوزستان گفت: هزینه‌های دولت شامل 918 هزار میلیارد تومان اعتبارات هزینه‌ای، 176 هزار میلیارد تومان اعتبارات عمرانی و باقی آن مربوط به اعتبارات تملک دارایی است.

نیکو تصریح کرد: امسال و در بودجه سال 1400، سهم اعتبارات هزینه‌ای در مصارف بودجه‌ای 72 درصد است اما سهم اعتبارات عمرانی کشور بسیار کم و حدود 14 درصد از اعتبارات است. سهم اعتبارات تملک دارایی‌های مالی نیز حدود 14 درصد است.

وی با اشاره به درآمدهای استانی پیش‌بینی شده در بودجه 1400 گفت: کل درآمدهای پیش‌بینی شده استانی کشور نسبت به سال گذشته 52.1 درصد رشد داشته است اما این عدد برای خوزستان 42.5 درصد رشد داشته و به 13 هزار و 532 میلیارد تومان رسیده است.

ريیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خوزستان تصریح کرد: رشد درآمدهای پیش‌بینی شده برای خوزستان حدود 10 درصد کمتر از میانگین کشوری است و از این رو فشار کمتری به شرکت‌های خوزستانی نسبت به کشور وارد می‌شود.

نیکو گفت: امسال برای پنج بخش در بودجه 1400، ردیف خاص خوزستان تعریف شده است. یکی از این ردیف‌های بودجه‌ای مربوط به توسعه و عمران شهرهای خرمشهر و آبادان با اعتبار 110 میلیارد تومان است. ردیف‌های بودجه‌ای دیگر شامل خارج‌سازی مغروقه‌های اروند با اعتبار 15 میلیارد تومان، زیرساخت ‌های اربعین با اعتبار 24 میلیارد تومان، اجرای فاز دوم طرح 550 هزار هکتاری مقام معظم رهبری با اعتبار 150 میلیارد تومان و طرح آب و فاضلاب شهرهای اهواز، کارون، باوی و حمیدیه با اعتبار 878 میلیارد تومان است.

وی با بیان اینکه خوزستان از نظر جمع عددی در اعتبارات استانی در رتبه اول کشور قرار دارد، افزود: مجموع ردیف‌های اعتباری خاص در نظر گرفته شده برای خوزستان در پنج بخش، یک هزار و 177 میلیارد تومان است.

local_offerبرچسب‌ها:
معاملات 3 هزار و 930 میلیارد ریالی فولاد خوزستان

معاملات 3 هزار و 930 میلیارد ریالی فولاد خوزستان

در هفته قبل فولاد خوزستان شاهد عرضه 22.000 تن تختال شرکت بودیم که با تقاضای 16.000 تنی مواجه شد.

BourseNews.ir/

عدم ثبت تقاضا برای محصول تختال فولاد خوزستان

ادامه روند تقاضای ضعیف محصول تختال فولاد خوزستان

ادامه روند تقاضای ضعیف محصول تختال فولاد خوزستان

کاهش محسوس تقاضای محصول تختال فولادی

BourseNews.ir/
کاهش 70 درصدی حجم سد کرخه/ تهدید تامین آب شرب در خوزستان

کاهش 70 درصدی حجم سد کرخه/ تهدید تامین آب شرب در خوزستان

مدیر برنامه‌ریزی مخازن سدها و رودخانه‌های سازمان آب و برق خوزستان با بیان اینکه حجم مفید سد کرخه در مقایسه با شرایط نرمال، 70 درصد کاهش داشته است، گفت: با کاهش خروجی سد کرخه، ایستگاه‌های پمپاژ برداشت ...

TejaratNews.com/
استان فراموش شده/ اصلاح‌طلبان و اصولگراها کاری برای خوزستان نکردند

استان فراموش شده/ اصلاح‌طلبان و اصولگراها کاری برای خوزستان نکردند

دولت‌ها در عدم رسیدگی به رفع مشکلات و تنگناهای روستاها و شهرهای خوزستان از نظر حل مشکل فاضلاب و آبرسانی و ده‌ها مشکل دیگر، در عمل و نتیجه، و پس از چهل سال، عملکردی یکسان داشته‌اند. «آب را برده‌اند و م...

TejaratNews.com/
نگاهی به عملکرد ماهانه فولاد خوزستان / کسب درآمد سه هزار و 940میلیارد تومانی برای فخوز

نگاهی به عملکرد ماهانه فولاد خوزستان / کسب درآمد سه هزار و 940میلی...

فخوز در اردیبهشت ماه رکورد فروش ماهانه خود را به مبلغ سه هزار و 940میلیارد تومان به ثبت رساند. فروش این ماه 16درصد بیشتر از فروردین و 54 درصد بیشتر از میانگین فروش...

EghtesadOnline.com/

عملکرد ماهانه فخوز زیر ذره بین / کسب درآمد سه هزار و 570میلیارد تومانی برای فولاد خوزستان

1150میلیارد تومان برای خوزستان پرداخت شد

1150میلیارد تومان برای خوزستان پرداخت شد

1150 میلیارد تومانی که سازمان برنامه و بودجه از تخصیص آن برای رفع مشکلات خورستان خبر داده بود، امروز پرداخت شده است.

Bartarinha.ir/
ممنوعیت پوشیدن کت در ادارات خوزستان

ممنوعیت پوشیدن کت در ادارات خوزستان

شرکت سهامی برق منطقه‌ای خوزستان در راستای کاهش مصرف برق در ادارات این استان پیشنهاد کرد پوشیدن کت برای تمام مدیران و کارکنان از اول خرداد لغایت پایان شهریور ممنوع باشد.

TejaratNews.com/
خوزستان گرفتار سیلاب فاضلاب و تشنگی/ حتی 200 میلیون تومان اعتبار ندادند!

خوزستان گرفتار سیلاب فاضلاب و تشنگی/ حتی 200 میلیون تومان اعتبار ن...

جلگه خوزستان که روزگاری پرآب‌ترین استان ایران به شمار می‌آمد و یک سوم رودهای ایران به آن سرازیر می‌شود حالا با مدیریت ناکارآمد منابع آب به وضیعتی رسیده است که زمستان‌ها مردم این استان گرفتار سیلاب فاض...

TejaratNews.com/
تحلیل بنیادی "سیمان فارس و خوزستان" را اینجا بخوانید

تحلیل بنیادی "سیمان فارس و خوزستان" را اینجا بخوانید

تحلیل بنیادی "سیمان فارس و خوزستان" را اینجا بخوانید

BourseNews.ir/
آب خوزستان به کویت صادر می‌شود؟

آب خوزستان به کویت صادر می‌شود؟

با بحرانی شدن وضعیت آب در خوزستان شایعه فروش آب خوزستان به کویت دوباره داغ شده است اما آیا آب خوزستان واقعا به کویت صادر می‌شود؟

TejaratNews.com/
آمار بارش‌ها هم محرمانه شد! / مشکل خوزستان قابل حل است؟

آمار بارش‌ها هم محرمانه شد! / مشکل خوزستان قابل حل است؟

این هشتمین روزی است که مردم خوزستان از وضعیت بد آب در استان گله دارند. آرش آذرانفر، کارشناس آب و فارغ‌التحصیل دانشگاه شریف در رشته مهندسی آب که 20 سال در صنعت آب کشور سابقه دارد می‌گوید: اگر دسترسی به...

TejaratNews.com/
سهم خوزستان از اقتصاد ایران

سهم خوزستان از اقتصاد ایران

باور کنیم نجات خوزستان از بحران نه به دستور ویژه نیاز دارد نه به اقدام فوری! آنچه امروز در خوزستان می‌گذرد آیینه تمام نمایی از یک الگوی ناقص توسعه است که به مدد تزریق دلارهای نفتی ایجاد شده و حالا که ...

Bartarinha.ir/
قیمت سکه در بازار امروز سهام عدالت نیم میلیونی در نزدیکی 12 میلیون تومانی بورس در هفته دوم مرداد چگونه گذشت؟ / شاخص کل یک پله رشد کرد روی خوش بورس به سهامداران در هفته دوم مردادماه سیمان 40 هزار تومانی کجاست؟ سهام فملی | سیگنال خرید در فملی صادر شد؟ سودسازی مستمر بانک اقتصاد نوین/ تراز 4 ماهه این بانک به هزار میلیارد تومان نزدیک شد "سیستم" آماده پرداخت سود می شود قیمت دلار و یورو اعلام شد/ نرخ ارز صرافی ملی امروز 1400/5/14 از مجمع گشان چه خبر؟ | تصمیم گیری برای افزایش سرمایه در سه ماه آینده تکرار یک اتفاق مثبت در بازار بورس سکه چه واکنشی به تحلیف ريیس‌جمهور نشان می‌دهد؟ "قجام" تعداد 700 هزار سهم "قیستو" را فروخت پتروشیمی شیراز و رشد سودسازی بیش از 50درصدی برای هر سهم زمان افزایش سرمایه "درهآور" تا نیمه شهریورماه تمدید شد افزایش نرخ موتور‌های "خموتور" به میزان 32 درصد "دلقما" نرخ 8 قلم دارو را گران کرد برگزاری مزایده "وآتی"برای تسویه مطالبات مسکن ارزان می‌شود؟ چراغ سبز بورس منطقه‌ای مازندران به سرمایه‌گذاران اعلام نرخنامه تعمیرکاران خودرو در سال 1400 + جدول "گندله" گران‌ترین محصول "کگهر" در تیرماه کشنده‌های سیبا موتور به بزرگترین شرکت توزیع کننده گاز مایع کشور کلیدسپاری شد "دتماد" پروژه طراحی و اصلاح GMP را افتتاح کرد کاهش نسبی مصرف برنج در دو ماه اخیر پرورش اندام‌ کاران بورس در حوالی تابلو آیا کشاورزان ایران را خشکاندند؟/ چرا شمال ایران هلند نشد؟ آمار واردات قطعات آسانسور به کشور حراج ویژه خودرو ملی! / آغاز ثبت‌نام یارانه خودرو از امروز پیش‌بینی قیمت دلار امروز 14 مرداد + آخرین قیمت دلار قیمت خودرو امروز 14 مرداد / افزایش قیمت خودرو دلایل رشد شاخص طی روز‌های اخیر قیمت پیشنهادی آپارتمان‌های 100متر به بالا عقب‌نشینی آمازون از امحای کالاهای مرجوعی کف بازار خبری از سیمان 40هزار تومانی نیست مصرف اکسیژن در پیک پنجم کرونا 4 برابر شد کاهش قیمت مسکن در کرج / کدام مناطق بیش‌ترین کاهش قیمت را داشتند؟ سهام عدالت امروز 13 مرداد چقدر شد؟ عرضه اولیه یک نماد تا پایان مرداد | سیمانی هایی که از این عرضه اولیه نفع می برند، کدامند؟ قیمت سکه گرمی به 2200000 تومان رسید / قیمت دلار و یورو امروز 1400/5/13 بیستمین فروش فوق‌العاده ایران‌خودرو از فردا واردات گوشی ممنوع نیست، گران نکنید! پیش‌بینی قیمت طلا فردا 14 مرداد / بازار طلا درگیر هیجانات آغاز پرداخت پول به تولیدکنندگان محتوا در یوتیوب لبنان دارو و سوخت از ایران وارد می‌کند مدعی شفافیت، تو زرد از آب درآمد تحلیل تحولات بازار ایران با تاکید بر کرونا و تحریم پیش‌بینی کارشناسان بورس از بازار تا پایان سال/ بازدهی 50 درصدی بورس امکان پذیر است؟ عرضه خودرو به بازار محدود شد فعالیت مجدد گوگل در عرصه تبلیغات ارزهای دیجیتالی

در حال بارگیری...