فولاد مبارکه عرضه‌های پرقدرت خود را آورد

فولاد مبارکه عرضه‌های پرقدرت خود را آورد

این فولادسازی در هفته منتهی به 26 آذرماه با سبدی شامل از «ورق گالوانیزه»، «ورق گالوانیزه لوازم خانگی»، «ورق سرد خودرو»، «ورق سرد لوازم خانگی» و «تختال SM» گام در رینگ معاملات بازار نقره‌ای گذاشت و 2 هزار و 311 میلیارد تومانی درآمد را در دفاتر فروش خود به ثبت رساند.

به گزارش گروه کالایی بورس‌نیوز، فولادمبارکه باردیگر برخی محصولات پرفروش و درآمدزای خود را به سبد کالایی عرضه شده در بورس کالا اضافه کرد اما؛ نتوانست رکورد درآمدزایی که به صورت نوسانی طی هفته گذشته را که تجربه کرده اینبار نیز به نمایش بگذارد.

این فولادسازی در هفته منتهی به 26 آذرماه با سبدی شامل از «ورق گالوانیزه»، «ورق گالوانیزه لوازم خانگی»، «ورق سرد خودرو»، «ورق سرد لوازم خانگی» و «تختال SM» گام در رینگ معاملات بازار نقره‌ای گذاشت و 2 هزار و 311 میلیارد تومانی درآمد را در دفاتر فروش خود به ثبت رساند.

ورق سرد خودرو

با نگاهی به جزيیات فروش این شرکت فولادی می‌توان دریافت که فولادساز اصفهانی با ورق سرد خودرو گام به رینگ معاملات بازارسرمایه گذاشت و بیش از یک هزار و 28 میلیارد تومان درآمدزایی را هم کسب کرد.

این کالای فولاد مبارکه با 45 هزار تن عرضه به بورس کالا آمد اما؛ حجم سفارش‌های این شرکت از 43 هزار و 700 تن فراتر نرفت و همین میزان منتهی به معاملات شد.

ورق تختال

نکته جالب در سبد کالایی این فولادساز آنجاست که این کالا در هفته گذشته بدون مشتری بود و در این هفته دومین کالای پرطرفدار این فولادساز لقب گرفت.

ورق تختال با عرضه 52 هزار و 860 تن گام به رینگ معاملات بازارسرمایه گذاشت و همین میزان را منتج به معامله کرد تا رقمی بالغ بر 777 میلیارد و 787 میلیون تومان عاید شرکت شود.

ورق سرد لوازم خانگی

از سوی دیگر ورق سرد لوازم خانگی با عرضه 12 هزار و 500 تنی به رینگ معاملات آمد و حجم سفارش یک هزارتنی بیش از عرضه‌ها را هم ثبت کرد و در نهایت توانست که تمام عرضه‌ها را به فروش ختم کند.
درآمدزایی فولاد مبارکه اصفهان در این بخش نیز به 300 میلیارد و 12 میلیون تومان رسید.

ورق گالوانیزه

دیگر محصول حاضر در سبدکالایی این فولادساز، ورق گالوانیزه بود که عرضه 4 هزار و 450 تنی به رینگ معاملات آمد و درآمدزایی فولاد مبارکه اصفهان در این بخش نیز به 118 میلیارد و 178 میلیون تومان رسید.

ورق گالوانیزه لوازم خانگی

در پایان محصولات این فولاد ساز می‌توان به ورق گالوانیزه لوازم خانگی اشاره داشت که عرضه 3 هزار تنی را داشت که 87 میلیارد و 235 میلیون تومان حاصل فروش تمام عرضه‌های این بخش فولاد مبارکه بود.

فشار گرانی باعث خواهد شد بورس از یاد مردم برود! روغن در بازار کمیاب شد؟ واکنش اتاق ایران به شايبه‌های درآمدی این نهاد تجارت مشکوک یار غار عبدالناصر همتی با انگلیسی‌ها و حامیان اسرايیل +سند شرایط صادرات مجدد فلفل دلمه به روسیه مدیر عامل بانک تجارت:پرداخت وام به حقوق بگیران شاغل از شعب، تا سقف 100 میلیون تومان حقوق کارکنان خودروسازی‌ها چقدر است؟ سهامداران بخوانند/تصمیم رییس بورس برای پرداخت شود سهامداران خوش به حال این سهامداران شد پیشنهاد ویژه برای تیم اقتصادی دولت ريیسی سود سهام عدالت 99 کی پرداخت می شود؟ اگر در قرعه کشی برنده نمی شوید بخوانید گران‌ترین موبایل‌های بازار کدامند؟ / جدول نرخ‌ها هفته ای سرنوشت ساز برای سرمایه گذاران طلا پرداخت تسهیلات به حقوق بگیران شاغل از شعب، تا سقف یک میلیارد ریال بر اساس اعتبارسنجی سیگنال سازمان برنامه و بودجه برای بازار سرمایه خبر جدید از پرداخت سود سهامداران کدام بانک‌ ها وام بدون ضامن می ‌دهند؟ راهکارهای تويیتری برای بورس خونین قرعه‌کشی عرضه 6 محصول سایپا در دو طرح پیش فروش برگزار شد کچاد؛ ارزنده و سودساز | هیجان فروش حقیقی دامن کچاد را هم گرفت پرداخت سود سنوات گذشته سهامداران از طریق سجام انجام می‌شود عوارض صادراتی کالاهای نفتی با حضور کارشناسان بررسی شود این 2 خودرو دوباره گران شدند | جدول قیمت خودروهای داخلی در بازار 9 میلیون قطعه محصولات ایران خودرو ردیابی می‌شوند زمینه‌سازی ریزش بورس با تصمیمات همتی کمیاب‌ترین مرسدس بنز دنیا در ایران نامه مهم عشقی به مجلس پیش بینی کارشناسان از روند نرخ رمزارزها /بیت کوین تا... باید از ظرفیت زنان در سطح کارشناسی و مدیریتی استفاده شود/حضور بانوان در دخانیات افتخار است واکنش تند دو نماینده مجلس به مواضع ريیس اتاق... قرعه‌کشی عرضه 6 محصول سایپا در دو طرح پیش فروش برگزار شد مجمع دالبر | آیا ثبت افزایش سرمایه به مجمع عمومی عادی شرکت می‌رسد؟ اتصال 1000 روستا به شبکه پایدار و اینترنت لوکس‌سواران منتظر پیامک باشند شرایط استثنایی دریافت وام اعلام شد وضعیت عجیب 750 کامیون که در یک مرز، زمین گیر شده اند معاملات مشکوک دو پترو پالایشی در بورس هزینه رهن و اجاره خانه در دزاشیب +جدول منابع هدفمندی یارانه ها در بودجه مشخص شد جهش قیمت خودروهای پژو و رانا در بازار کارکنان بخش خصوصی هم مشمول دریافت وام بدون ضامن شدند کاهش قیمت خودروهای داخلی | قیمت‌گذاران بازار عقب‌نشینی کردند اعلام برندگان قرعه‌کشی دو طرح پیش فروش و مشارکت در تولید 6 محصول سایپا آخرین وضعیت جاده‌‌های کشور/ 34 محور به دلیل کاهش ایمنی مسدود است اقدام مشترک دولت و مجلس برای هدفگذاری خودروسازی مدیرعامل منطقه آزاد چابهار بازداشت شد کار مشترک مجلس و دولت برای صنعت خودرو جهش قیمت خودروهای پژو و رانا در بازار/ جدول قیمت‌ها 4 شرکت بورسی افزایش سرمایه دادند