اعطای نشان عالی مدیر سال به مدیر فولاد حامیران

اعطای نشان عالی مدیر سال به مدیر فولاد حامیران

در هشتمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال1402، مدیر عامل شرکت حامی آلیاژ آسیا (فولاد حامیران) تندیس و نشان عالی مدیر سال را دریافت کرد.

اخبار شرکت‌ها؛ روابط عمومی شرکت فولاد حامیران اعلام کرد: هشتمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال، در مورخ 8 آذرماه 1402، با رویکرد تجلیل از مدیران ارزش آفرین و تاثیر گذار در صنعت و اقتصاد کشور با حضور جمعی از مقامات کشوری و لشکری از جمله علی آقا محمدی، ريیس گروه اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری و جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مرکز همایش‌های بین المللی صداوسیما برگزار شد.

در این نشست سخنرانان مطالبی را در خصوص نقش مدیران در اقتصاد کشور، راهبری و مدیریت سازمان‌های اقتصادی، بررسی راهکارهای لازم در خصوص مهار تورم و رشد تولید، روش‌های نوین مدیریت در حوزه اقتصاد، بررسی فرصت‌ها و چالش‌های توسعه مدیریت در چشم‌انداز آینده اقتصاد جامعه ارايه کردند.

در این اجلاس بر‌اساس ارزیابی‌های صورت گرفته ضمن تقدیر از جناب آقای مهندس میری مدیر عامل شرکت فولاد حامیران بخاطر تلاشهای صادقانه ایشان در کمک به صنعت و تولید و ایجاد اشتغال و فعالیتهای دانش بنیان، نشان عالی مدیر برتر سال کشور به ایشان و مجموعه فولاد حامیران تقدیم شد.

پایان پیام/

اخبار مرتبط

آخرین اخبار بورس و اقتصاد