پذیره‌نویسی سهام در دست انتشار بیمه پردیس

پذیره‌نویسی سهام در دست انتشار بیمه پردیس

نشست خبری «یک دیدار، یک عرضه» ویژه پذیره‌نویسی سهام در دست انتشار شرکت بیمه پردیس (سهامی عام) صبح امروز با حضور نماینده هیيت موسس شرکت بیمه پردیس در فرابورس برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) و به نقل از فرابورس ایران، جعفرخامسی، نماینده هیيت موسس شرکت بیمه پردیس در این نشست خبری با اعلام اینکه پذیره‌نویسی بیمه پردیس از یکشنبه‌ 28 آذرماه آغاز خواهد شد، گفت: سرمایه اولیه این شرکت 300 میلیارد تومان است که 72 درصد آن توسط موسسان تامین شده و باقی آن پذیره‌نویسی خواهد شد.

نماینده هیيت موسس بیمه پردیس در تشریح مزیت‌های این مجموعه گفت: سهامداری کاملا خصوصی و حقیقی، توسعه شبکه فروش، چابکی و بهره‌وری با تاکید بر امکانات نرم‌افزاری را می‌توان از مهمترین مزیت‌های این شرکت دانست.

وی با تاکید بر اینکه ذی‌نفعان اصلی تمامی شرکت‌های بیمه به طورمستقیم شامل سهامداران، شبکه فروش، بیمه گذاران و بیمه شده‌ها هستند، گفت: مهمترین مزیت بیمه پردیس وضعیت سهامداری این شرکت است که کاملا خصوصی و از افراد حقیقی است.

خامسی تیم کاملا متخصص در صنعت بیمه را از دیگر مزیت‌های این مجموعه دانست و گفت: نکته پر اهمیت بعدی زیرساخت‌ها و امکانات نرم افزاری است که برای صنعت بیمه و بیمه‌گران دغدغه مهمی محسوب می‌شود چراکه این موضوع در چابکی و فعالیت بهره‌ور شرکت‌های بیمه موثر است.

به گفته وی، در بیمه پردیس به اتکای هیيت موسس متخصص، فضایی فراهم شده تا از دانش فنی کارشناسان زبده برای توسعه زیرساخت‌ها و ماژول‌های بیمه‌گری استفاده شود و این موضوع امکان زیادی به بیمه پردیس برای اجرای بهینه برنامه‌ها و فعالیت‌ها داده ‌است.

ایجاد کانال‌های نوین فروش

نماینده هیيت موسس این شرکت بیمه از دیگر مزیت‌های مهم و جدی پردیس را کانال‌های نوین عرضه خدمات بیمه‌ای اعلام کرد و افزود: این مجموعه در فرایند فروش مسیرها و کانال‌های جدیدی ایجاد کرده که برای صنعت بیمه نوآوری است و باعث ایجاد ارزش افزوده در کل صنعت می‌شود.

وی چابکی این مجموعه را از دیگر ویژگی‌های مهم آن دانست و گفت: راهبرد اولیه و اساسی بیمه پردیس تمرکز بر خرده‌فروشی به خصوص بیمه‌های مربوط به خانواده است.

خامسی ادامه داد: یکی از برنامه‌های اصلی این مجموعه بیمه‌ای با اتکا به زیرساخت‌های توسعه‌یافته، کانال‌های فروش و تجربه بالا، تمرکز بر حوزه بیمه‌های مربوط به خانواده و خرده‌فروشی است.

وی با اشاره به اینکه تمرکز بر بیمه‌گری دیجیتال نیز از دیگر برنامه‌های مهم این مجموعه است، اظهار داشت: موضوع دیگر توسعه کانال‌های فروش با سبکی متفاوت و نوین با اتکا به زیرساخت‌های نرم‌افزاری و بحث بیمه‌گری دیجیتال است.

خامسی برنامه‌ریزی برای کاهش هزینه‌های عملیاتی و اداری را مورد توجه قرارداد و گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌ها تا حد امکان عملیات این مجموعه برون‌سپاری می‌شود؛ چرا که برای ذی‌نفعان، سهامداران و شبکه‌های فروش صنعت بیمه همیشه صورت‌های سود و زیان اهمیت دارد.

local_offerبرچسب‌ها:
مبلغ یارانه جدید مشخص شد + زمان پرداخت بازار سهام سقوط کرد/ فرار 36 هزار میلیارد تومان سرمایه از بورس در دوره رییسی نوبت به انتصاب همسران در دولت رسید! گوشی‌های لاکچری بازار را بشناسید/ جدول قیمت بورس فردا شنبه 9 بهمن چه خواهد شد؟ رشد آرام قیمت سکه و طلا در یک هفته اخیر کاهش ابهامات بازار سرمایه/ دو سناریوی مهم پیش روی بورس پیش‌بینی جدید نایب رییس اتحادیه طلا از قیمت خبر مهم درباره آزادسازی پول‌های بلوکه شده ایران رقم خالص دریافتی کارمندان در سال آینده دو نیمه متفاوت بازار طلا و سکه بنیاد مستضعفان 30 میلیارد تومان برای جزیره‌نشینان محروم لارک اختصاص داد قطعی برق و گاز زمستانی سرد پیش‌روی تولیدکنندگان قرار می‌دهد؟ تولید خودرو انگلیس به کمترین میزان 65 سال گذشته رسید سرعت بخشیدن به روند پاسخگویی به مردم در میز ارتباطات مردمی وزارت اقتصاد در گیلان اعتماد با توییت و ابوالمشاغل‌ها به بورس برمی‌گردد؟ رشد 36 درصدی خروج پول از بورس/ کاهش ورود نقدینگی حقیقی‌ها به صندوق‌ها شاخص کل بورس نوسانی خواهد بود قیمت رهن و اجاره خانه در کوی فراز + جدول دارندگان کارتخوان بخوانند/ جزيیات تازه درباره غیرفعال‌سازی دستگاه های کارتخوان برف و کولاک، تردد برون شهری را 12 درصد کاهش داد استارت نهضت ملی مسکن با یک پنجم ظرفیت طلا 13 دلار ارزان شد صادرات نفت‌خام ایران از گوی شناور لاوان ادامه دارد حقوق سال آینده بازنشستگان اعلام شد آخرین وضعیت واردات مدل‌های پرتقاضای موبایل اولتیماتوم شاپرک به دارندگان کارتخوان ادامه صادرات نفت‌خام ایران از گوی شناور لاوان هشدار برای صاحبان صنایع/سهمیه‌بندی برق صنایع تایید شد روند کاهشی قیمت دلار ادامه دار خواهد بود؟ آسیب‌دیدگی خط لوله پالایشگاه ستاره خلیج فارس برطرف شد 65 درصد مردم تحت پوشش سه صندوق بیمه‌ای/ در ازای هر بازنشسته 4.4 بیمه‌پرداز وجود دارد چند هزار مودی مالیاتی 100 درصد فرار مالیاتی داشته‌اند خبر مهم برای صاحبان کارتخوان ها پیش‌بینی از وضعیت قیمت‌ها در بازار طلا و سکه هزینه خانوارها بالا رفت؛ منبع آمار تورم وزیر اقتصاد کجاست؟/ خاندوزی: دولت شتاب تورم را کم کرد خبر مهم درباره میزان عیدی بازنشستگان منبع آمار تورم "وزیر" کجاست؟ مشترکان اینترنت ثابت به 10.8 میلیون رسیدند ممنوعیت واردات مدل‌های پرتقاضای موبایل ادامه دارد بالش های مخدر به انگلیس نرسید گشایش در تنوع بخشی به روش های رفع تعهد ارزی پرداخت سود سال 99 سهام عدالت تا پایان 1400 جریمه 2.25 میلیون دلاری آمازون اعتماد با تيوری، تويیت و ابوالمشاغل‌ها به بورس برمی‌گردد؟ اولتیماتوم شاپرک به دارندگان کارتخوان 4 خبر خوش وزیر اقتصاد به مردم در نماز جمعه | کاهش ملموس تورم در راه است 213 هزار میلیارد تومان بودجه عمومی صرف صندوق‌های بازنشستگی می‌شود قیمت خانه در این مناطق تهران کاهشی شد ترمز قیمت مسکن در شمال تهران کشیده شد