حسینی پور : فرمانداران و مدیران باید برای جذب سرمایه گذاران وارد میدان شوند

حسینی پور : فرمانداران و مدیران باید برای جذب سرمایه گذاران وارد میدان شوند

استاندار راهبرد اصلی شکوفایی مازندران را جذب سرمایه گذاران دانست و با توجه به فرصت های ویژه ی این استان، گفت: باید...

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری برنا از مازندران ، استاندار مازندران در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان با اشاره به اینکه نگاه، برنامه و استراتژی جدی ما تقویت بخش خصوصی است چراکه توسعه اقتصادی مازندران با تصویب و تخصیص اعتبارات دولتی امکان‌پذیر نیست، خاطرنشان کرد: مدیران کل دستگاه‌های اجرایی برای ورود بخش خصوصی در حوزه‌های مختلف سرمایه‌گذاری و اقتصادی استان برنامه‌ریزی کنند.

حسینی پور با تاکید بر این که در ارتباط با جذب بخش خصوصی برای مشارکت در طرح‌های اقتصادی و زیرساختی مازندران باید موانع پیش رو برداشته شود و در این خصوص، کارکنان مسيول ادارات بسیار نقش دارند، افزود: در استان فرصت های سرمایه گذاری زیادی در همه زمینه ها وجود دارد، لذا با اتخاذ راهبرد های خلاقانه از سوی دستگاه ها، جلوی خروج فعالان اقتصادی از استان گرفته شود.

حسینی پور با اشاره به اینکه مازندران موقعیت استراتژیک و ظرفیت های زیادی دارد و مقصد گردشگری است، گفت: شهرستان های ما نیاز به توسعه دارند، بخش خصوصی باید با اهتمام فرمانداران برای بالفعل کردن مزیت های مازندران در بخش های مختلف جذب شود. هر فرماندارحداقل ماهانه یک سرمایه گذار باید در شهرستان متبوع معرفی کند.

وی از همه سرمایه گذاران دعوت کرد برای انجام پروژه های بزرگی که در استان وجود دارد پیشقدم شوند و گفت: فعالیت اقتصادی در مازندران توجیه اقتصادی دارد و حضور 20 میلیونی گردشگران در ایام نوروز و تابستان می تواند نشان خوبی برای سرمایه گذاری در استان باشد.

نماینده عالی دولت در استان، با بیا این که بخش خصوصی نجات بخش اقتصاد استان است، اظهار کرد: روان سازی صدور مجوزها از راه های حفظ سرمایه گذاران در استان است و باید ادارات ما به محیطی برای پیشبرد و شتاب بخشیدن به روند امور سرمایه گذاری تبدیل شود.

استاندار مازندران با بیان این که، به دلیل مشکلات اقتصادی ناشی از تحریم و فشارهای خارجی اعتبارات دولتی برای اجرای طرح‌های اقتصادی و زیرساختی در استان معدود است، اضافه کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی در پیشبرد اهداف اقتصادی مازندران روی اعتبارات دولتی حساب ویژه باز نکنند و مسیر را برای ورود سرمایه‌گذاران بخش خصوصی فراهم کنند.

حسینی‌پور گفت: در ادارات باید افراد خلاق و آگاه به امر سرمایه گذاری و امور ادارای به عنوان رابط با بخش خصوصی بکار گمارده شوند.

انتهای پیام

مازیار حسینی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری غدیر شد

مازیار حسینی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری غدیر شد

مازیار حسینی، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری غدیر، از هلدینگ‌های مهم اقتصادی و چند رشته‌ای بورسی کشور وابسته به وزارت دفاع...

EghtesadOnline.com/
سرمایه گذاری 3000 میلیارد ریالی در صنعت آب و برق...

سرمایه گذاری 3000 میلیارد ریالی در صنعت آب و برق...

به گفته مدیرعامل شرکت نمایشگاه بین المللی مشهد، این مبلغ بخشی از تفاهمات انجام شده در سمینار تخصصی رویدادهای فن آورانه...

Gostaresh.news/
تحقق سود عملیاتی 215 درصدی گروه سرمایه گذاری کشاورزی کوثر

تحقق سود عملیاتی 215 درصدی گروه سرمایه گذاری کشاورزی کوثر

امروز شنبه 8 مردادماه 1401 در مجمع عمومی عادی سالیانه گروه سرمایه گذاری کشاورزی کوثر، محمدصادق واعظی از تحقق سود...

Borna.news/
قیمت عجیب ویلاهای لاکچری در شمال کشور/ کدام شهر مازندران...

قیمت عجیب ویلاهای لاکچری در شمال کشور/ کدام شهر مازندران...

مسکنجهش قیمت مسکن در سال‌های اخیر سبب شده تا قیمت ویلاهای لاکچری در شهرهای مختلف استان مازندران نیز افزایش چشمگیری یابد.

KhabarOnline.ir/
تاسیس صندوق مشترک سرمایه گذاری عربستان و مصر

تاسیس صندوق مشترک سرمایه گذاری عربستان و مصر

ایلنا: صندوق سرمایه‌گذاری عربستان از تاسیس «شرکت سرمایه‌گذاری عربستان و مصر» برای اجرای پروژه‌های گسترده در مصر خبر داد.

Ilna.ir/
خبر خوش یک مقام مسيول به صنعتگران مازندران

خبر خوش یک مقام مسيول به صنعتگران مازندران

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران گفت: با حفر چاه نیمه عمیق بمنظور تامین آب واحدهای تولیدی آب بر در شهرک صنعتی...

Gostaresh.news/
تولید «ری‌را» با نگاه به ساخت داخل/ ضرورت توسعه صنعت قطعه‌سازی در استان مازندران

تولید «ری‌را» با نگاه به ساخت داخل/ ضرورت توسعه صنعت قطعه‌سازی در ...

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در بازدید از خطوط تولید سایت خودروسازی خزر، از تولید محصول جدید «ری‌را» در این سایت...

Borna.news/
گاز پروم از شرکت های بزرگ دنیا برای سرمایه گذاری در کشور است

گاز پروم از شرکت های بزرگ دنیا برای سرمایه گذاری در کشور است

محمدعلی خطیبی گفت:«شرکت گاز پروم یکی از شرکت های بزرگ دنیا است که در زمینه گاز تجربه زیادی دارند و در فعالیت‌های نفتی نیز وارد می شوند و حوزه های کاری آن ها نیز تجارت، صادرات واردات و ورود به حوزه های...

Borna.news/
تولید 232 میلیارد متر مکعب گاز در سال گذشته/ نیاز به 4 میلیارد دلار سرمایه گذاری برای هوشمندساری

تولید 232 میلیارد متر مکعب گاز در سال گذشته/ نیاز به 4 میلیارد دلا...

ایلنا: مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران اظهار داشت: قیمت گاز در اروپا مترمکعبی بالای 2 دلار است و حتی در زمان‌هایی به بالای 4 دلار نیز رسید در حالی که قیمت گاز در ایران...

Ilna.ir/
اولویت سرمایه گذاری دولت احیای واحدهای تعطیل و نیمه تعطیل است

اولویت سرمایه گذاری دولت احیای واحدهای تعطیل و نیمه تعطیل است

نماینده معاون اول ريیس‌جمهور در نهضت احیاء گفت: 4.5 درصد از رشد اقتصادی 8 درصدی پیش‌بینی شده دولت از محل سرمایه‌گذاری محقق می‌شود که اولویت در احیای واحدهای تعطیل و نیمه تعطیل است.

MehrNews.com/
عقب ماندگی تاریخی و 10 ساله اخیر در سرمایه گذاری های اقتصادی و تولیدی را باید سریعا جبران کنیم

عقب ماندگی تاریخی و 10 ساله اخیر در سرمایه گذاری های اقتصادی و تول...

معاون نظارت و حسابرسی دفتر مقام معظم رهبری از رفتارهای مصرف گرایی بخشی از اقشار جامعه گلایه کرد و خواستار جبران سریع...

Borna.news/
هدف گذاری 400 هزار میلیارد تومانی شستا در توسعه سرمایه گذاری

هدف گذاری 400 هزار میلیارد تومانی شستا در توسعه سرمایه گذاری

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از برنامه ریزی 400 هزار میلیارد تومانی برای توسعه سرمایه گذاری شستا در سالجاری خبر داد.

Borna.news/
بهترین صندوق ها برای سرمایه گذاری کدامند؟ + فیلم

بهترین صندوق ها برای سرمایه گذاری کدامند؟ + فیلم

بسیاری از سهامداران در شرایط حال حاضر بازار سرمایه ترجیح می دهند که سرمایه خود را به سمت صندوق ها سوق دهند. از همین رو مخاطبان سایت نبض بورس این پرسش را مطرح کردند که چگونه بهترین صندوق را برای سرمایه...

NabzeBourse.com/
حمایت تمام قد استاندار مازندران از سرمایه گذاری در جویبار

حمایت تمام قد استاندار مازندران از سرمایه گذاری در جویبار

استاندار مازندران در کارگروه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان ،گفت: یکی از اهداف سفرهای شهرستانی ،رفع موانع...

Borna.news/
فقر سرمایه گذاری در حوزه کشاورزی

فقر سرمایه گذاری در حوزه کشاورزی

ایلنا: ساداتی نژاد عدم سرمایه گذاری در حوزه کشاورزی را حلقه مفقوده در این بخش خواند و گفت: زمانی که در نوار ساحلی حرکت می کنیم مشاهده ظرفیت ها در حوزه پرورش ماهیان...

Ilna.ir/
دستورالعمل محاسبه قیمت نفت و میعانات گازی و فرآورده های نفتی پالایشی ها مشخص شد غول‌های زغال سنگ در بحران انرژی پول پارو کردند خبر خوش درباره حقوق بازنشستگان | حقوق این گروه از بازنشستگان افزایش یافت ارسال پیامک شماره اقتصادی جدید برای مودیان مالیاتی قیمت فروش نفت ایران برای ماه سپتامبر اعلام شد وزیر امور اقتصاد و دارایی: نگاه و تلاش استاندار مازندران برای توسعه اقتصادی و تولید جای قدردانی دارد جدیدترین گزارش از قیمت گوشت | هر کیلو گوشت گوسفندی چند؟ ورود کشتی‌های کروز به ترکیه 40 برابر افزایش یافت قرارداد جدید اختیار معامله سکه، از چهارشنبه آماده معامله است زمزمه بازگشت روس ها به خطوط ریلی ایران /آنها گران کار می‌کنند حکمرانی اقتصادی برای کنترل تورم و دستیابی به رشد چطور عمل می کند؟ قیمت مرغ پر کشید | هر کیلو مرغ تازه چند؟ 9 میلیون و 400 هزار کارتخوان غیرفعال شد 305 هکتار زمین در بستر رودخانه‌های استان تهران... وضعیت مغشوش بازار کار؛ کار هست اما بیکاران مشغول استراحتند ورود 145 کشتی گندم، برنج و روغن خام به بنادر کشور از ابتدای سال تاکنون شرایط جدید دریافت مزایای بازنشستگی ریزش 3 هزار واحدی کل شاخص بورس امروز 23 مرداد 1401/ روند بورس نزولی شد خودروسازان پیش از تعهد به فروش از استاندارد اجازه نگرفتند/ برندهای کم‌فروش شناسایی شدند/ تغییر لیبل‌... روسیه گاز بیشتری به مجارستان می‌فروشد سهم بازار سرمایه از تامین مالی اقتصاد کمتر از 10درصد است بازنشستگان بخوانند/ شرایط جدید دریافت مزایای بازنشستگی واکنش استاندارد به اظهارات پلیس درباره کیفیت خودرو/ توقف قطعی تولید 5 خودرو زمان ثبت سفارش خودرو در بورس کالا ابلاغ شد سقوط قیمت‌ها در بازار خودرو؛ جدیدترین قیمت‌ها | این خودرو 60 میلیون تومان ارزان شد | خریداران مصرف ک... ورود متخصصان به نهاد سیاست‌گذاری پولی با تصویب طرح قانون بانک مرکزی قیمت دلار نزولی شد | قیمت دلار چند؟ تولید 300 هزار خودروی کامل/ 12 هزار خودرو کف پارکینگ مانده است منفعت هیچ گروهی در بورس، بر دیگری ارجح نیست رشد بازار سرمایه به توسعه اقتصاد کشور منجر خواهد شد بیش از 6.5 میلیون نفر سودهای سنواتی خود را دریافت کردند احداث 3 شهرک صنعتی خصوصی در استان یزد بازنشستگانی که کمتر از 10 سال حق بیمه دارند، حقوق دریافت می کنند دستگاه‌های دولتی 7 هزار هکتار زمین مسکونی مازاد دارند معوقات حقوق بازنشستگان پرداخت می شود | بازنشستگان پولدار شدند ضرورت پیش بینی پذیری اقتصاد و اصلاح زیرساخت های معاملاتی برای بازار سرمایه 22 بانک تسهیلاتی به طرح نهضت ملی مسکن پرداخت نکردند عملکرد "شپدیس" چگونه بود ارسال پیامک شماره اقتصادی جدید برای مودیان مالیاتی رشد صادرات کالا از ایران به مقصد اروپا+ اینفوگرافی جزيیات صنعتی سازی 50 هزار واحد نهضت ملی مسکن اثر نمادهای انرژی بر سرخ پوشی بازار بورس رتبه بسیار پایین ایران در رعایت حقوق سهامداران خرد/ دولت باید زیان قیمت‌گذاری دستوری در بازار سرمایه... ورود 145 کشتی گندم، برنج و روغن خام به بنادر کشور دریافت مستمری فرد بیمه شده بازنشسته با سابقه کمتر از 10 سال کاهش هروزه قیمت مرغ در بازار | قیمت مرغ کیلویی چند؟ تعلل در قیمت گذاری رشد قیمت تن ماهی را انفجاری کرد قیمت انواع مرغ +جدول جان باختن 52 نفر و تخریب هزاران خانه در سیل 3 ماهه اخیر سودان خبر فوری از افزایش حقوق بازنشستگان | واریزی جدید برای بازنشستگان امشب؟