رشد 2127 واحدی شاخص کل بورس در پایان معاملات روز سه شنبه

رشد 2127 واحدی شاخص کل بورس در پایان معاملات روز سه شنبه

شاخص کل بورس در پایان معاملات امروز با رشد بیش از 2000 هزار واحدی مواجه شد.

به گزارش خبرنگار مهر، شاخص کل در پایان معاملات امروز با رشد بیش از 2000 واحدی مواجه شد. ارزش معاملات خرد عدد 811 میلیارد تومان را به ثبت رسانده است که نسبت به میانگین هفتگی، 74% و نسبت به میانگین ماهانه 79% کاهش داشته است.

در یک هفته گذشته برآیند معاملات در بازار سهام، خروج نقدینگی حقیقی (فروش حقیقی به حقوقی) به ارزش 379 میلیارد تومان را نشان می‌دهد. امروز نیز روند خروج نقدینگی حقیقی با ثبت رقم 19 میلیارد تومان همچنان ادامه دارد. این درحالی است که در یک هفته گذشته از شدت خروج نسبت به میانگین ماهانه کاسته شده است.

برآیند معاملات صندوق‌های درآمد ثابت نیز در یک هفته گذشته حاکی از 32 میلیارد تومان ورود نقدینگی حقیقی به این صندوق‌ها است. اما امروز برای چهارمین روز متوالی 175 میلیارد تومان نقدینگی حقیقی از صندوق‌های درآمد ثابت خارج شده است. در یک هفته گذشته شیب خروج از این صندوق‌ها هم نسبت به میانگین ماهانه در حال افزایش است.

ارزش صف‌های خرید 307 میلیارد تومان است که نسبت به میانگین هفتگی 9 میلیارد تومان افزایش داشته است. این در حالی است که ارزش صف‌های فروش هم با افزایش 22 میلیارد تومانی نسبت به میانگین هفتگی، در محدوده 282 میلیارد تومان قرار دارد.

اخبار مرتبط

آخرین اخبار بورس و اقتصاد