خبر‌های مهم برای بورس فردا 6 خرداد ماه | جزییات دو عرضه اولیه جدید

خبر‌های مهم برای بورس فردا 6 خرداد ماه | جزییات دو عرضه اولیه جدید

خبرهای مهمی امروز در فضای رسانه ها منتشر شد که قطعا هر یک می توانند بر روی روند بورس فردا تاثیرگذار باشند. توصیه می شود قبل از معاملات فردا این ده خبر را بخوانید.

به گزارش نبض بورس، امروز اخبار زیادی پیرامون مسايل اقتصادی، سیاسی و البته بورسی منتشر شد که قطعا می‌توانستند بر روی روند بورس فردا به هر حال تاثیرگذار باشند، اما به نظر این ده خبر تاثیر بیشتری بر روی روند بورس فردا داشته باشند؛ بنابراین توصیه می‌شود که قبل از معاملات فردا این ده خبر را بخوانید.

1- علی شریعتی عضو اتاق ایران و عراق از موفقیت مذاکرات بانکی در یکی از کشور‌های همسایه و گشایش ارزی قریب‌الوقوع خبر داد.
2- با توجه به افشای اطلاعات مرتبط بانک آینده با ارزش گذاری مجتمع تجاری ایرانمال مصوبات مربوطه اخذ شده و نماد طی هفته آینده بازگشایی می‌شود.
3- مجوز افزایش سرمایه 222% ورفاه از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی صادر شد.
4- تلویزیون عمان اعلام کرد که هیثم بن طارق آل سعید، سلطان عمان قرار است یک‌شنبه آینده طی یک سفر دو روزه به ایران سفر کند.
5- برگزاری جلسات معارفه سهام شرکت سرمایه‌گذاری الماس حکمت ایرانیان با نماد معاملاتی والماس نشست اول: شنبه 6 خرداد / ساعت 10:30 و نشست دوم: یک‌شنبه 7 خرداد / ساعت: 10:30،
6- هیات مدیره شرکت صنعت غذایی کورش با نماد غکورش افزایش سرمایه 100 درصدی این شرکت از محل سود انباشته را به تصویب رساند.
7- روز شنبه مورخ 1402/03/06 سهام شرکت بهار رز عالیس چناران برای اولین بار پس از پذیرش در بازار دوم فرابورس ایران در نماد معاملاتی (عالیس 1) به روش ترکیبی عرضه می‌گردد.
8- مبادلات تجاری ایران و اتحادیه اروپا در سه ماهه نخست سال جاری میلادی به مرز 1.2 میلیارد یورو رسید
9- بر اساس اطلاعیه شرکت فرابورس ایران، پذیره نویسی اوراق مرابحه شرکت هواپیمایی کارون از روز شنبه مورخ 1402.03.04 آغاز و به مدت 3 روز کاری ادامه خواهد داشت.
10- شسپا باز شپنا خرید، درصد مالکیت قبلی 2.61 درصد و مجموع درصد مالکیت ناشر در شرکت خریداری شده 3.51 درصد

  • ده خبر مهم بورس فردا هر روز راس ساعت 17 منتشر خواهد شد.

آخرین اخبار بورس و اقتصاد