کدال نگر 20تیر1400 / افزایش سرمایه 100درصدی بنو

کدال نگر 20تیر1400 / افزایش سرمایه 100درصدی بنو

این گزارش به بررسی اطلاعیه‌های منتشرشده در سامانه کدال پرداخته و برخی از آن‌ها را تحلیل می‌کند. افزایش سرمایه «میدکو»، «ونفت» و «فولای»، اعلام زمانبندی پرداخت سود...

اقتصادآنلاین - سیده زینب رزم گیر؛ کدال‌نگر 20 تیر 1400 به بررسی برخی از اطلاعیه‌های منتشرشده در کدال پرداخته است.

افزایش سرمایه

«میدکو»: جلسه هیات مدیره شرکت مادر تخصصی توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه به منظور تصمیم‌گیری در خصوص افزایش سرمایه 33درصدی شرکت از محل مطالبات و آورده نقدی در تاریخ 29 تیرماه تشکیل خواهد شد.

«ونفت»: هیات مدیره شرکت سرمایه‌گذاری صنعت نفت پیشنهاد افزایش سرمایه 203درصدی از محل سود انباشته را به مجمع عمومی فوق العاده داد.

«پردیس»: شرکت سرمایه گذاری پردیس از صدور مجوز افزایش سرمایه 84درصدی از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی خبر داد.

«فولای»: شرکت صنایع فولاد آلیاژی یزد از صدور مجوز افزایش سرمایه 100درصدی از محل سود انباشته خبر داد.

«بنو»: شرکت بیمه تجارت نو از صدور مجوز افزایش سرمایه 100درصدی از محل سود انباشته و سایر اندوخته‌ها خبر داد.

«بکاب»: شرکت صنایع جوشکاب یزد از صدور مجوز افزایش سرمایه 90درصدی از محل سود انباشته خبر داد.

«سپیدار»: مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت سپیدار سیستم آسیا با افزایش سرمایه 250درصدی از محل سود انباشته موافقت کرد.

اطلاعیه‌ها

«پخش»: شرکت پخش البرز طی افشا اطلاعات با اهمیت گروه الف، نتایج شرکت در مناقصه یک قطعه زمین به متراژ 15398 را اعلام کرد. این شرکت در این مناقصه برنده اعلام شد.

«واحیا»: شرکت مجتمع صنایع و معادن احیاء سپاهان طی افشا اطلاعات با اهمیت گروه الف، از تحصیل 80درصد سهام شرکت احیا ریل ایرانیان خبر داد. شرایط تسویه آن نیز  به حساب فی ما بین منظور و از محل مطالبات اعلام شد. همچنین جمع مبلغ این معامله 2,840,000میلیون ریال است.

«ثرود»: شرکت سرمایه گذاری مسکن زاینده رود طی افشا اطلاعات با اهمیت گروه ب، از انعقاد قرارداد مشارکت در اخذ پروانه ساختمانی ، طراحی و ساخت پروژه تجاری و اداری به طرفیت شخص حقیقی در میدان شهید باهنر یزد خبر داد. همچنین این شرکت اعلام کرد این قرارداد هیچ گونه اثر سود و زیانی برای سال مالی جاری منتهی به 1400/06/31 نداشته و اثرات مالی آن در سال های مالی آتی و از طریق گزارشات تفسیری دوره‌ایی منتشر و به اطلاع بازار خواهد رسید .

«ونیکی»: شرکت سرمایه گذاری ملی ایران، طی افشا اطلاعات با اهمیت گروه ب، برنامه انتشار اوراق بدهی خود را اعلام کرد.

«شپنا»: شرکت پالایش نفت اصفهان پیرو اخبار منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر عدم انتشار صورت‌های مالی منتهی به 1399/12/30 اعلام کرد در صورت وقوع هرگونه رویداد با اهمیت، مراتب مطابق مفاد ماده 13 دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت های ثبت شده نزد سازمان افشا می شود.

«شتران»: شرکت پالایش نفت تهران پیرو گزارش منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر عدم ارايه صورت‌های مالی حسابرسی شده دوره یکساله اعلام کرد در صورت وقوع هرگونه رویداد با اهمیت، مراتب مطابق مفاد ماده 13 دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت های ثبت شده نزد سازمان افشا می شود.

«ددام»: شرکت داروسازی زاگرس فارمد پارس طی افشا اطلاعات با اهمیت گروه ب، از تمدید مجدد مهلت استفاده از مجوز افزایش سرمایه خبر داد.

«وسالت»: بانک قرض الحسنه رسالت زمانبندی پرداخت سود سال 1399 را اعلام کرد. به این ترتیب سود اشخاص حقیقی از 1اسفند 1400 الی 14 اسفند و سود اشخاص حقوقی از 15اسفند 1400 الی 25اسفند پرداخت خواهد شد.

«گدنا»: تهیه توزیع غذای دنا آفرین فدک زمانبندی پرداخت سود سال 1399 را اعلام کرد. به این ترتیب سود اشخاص حقیقی از 1 اسفند 1400 الی 29 اسفند پرداخت خواهد شد.

«کحافظ»: کاشی و سرامیک حافظ زمانبندی پرداخت سود سال 1399 را اعلام کرد. به این ترتیب سود اشخاص حقیقی از 1مهر 1400 الی 30 آذر و سود اشخاص حقوقی از 1 مهر 1400 پرداخت خواهد شد.

«قشیر»: شرکت قند شیروان قوچان و بجنورد زمانبندی پرداخت سود سال 1399 را اعلام کرد. به این ترتیب سود اشخاص حقیقی دارای یک سهم الی 500هزار سهم از 1 دی 1400 الی 15 دی و سود اشخاص حقیقی دارای بیش از 500هزار سهم از 15 دی 1400 تا 30 دی پرداخت خواهد شد.

«شاوان»: پالایش نفت لاوان زمانبندی پرداخت سود سال 1399 را اعلام کرد. به این ترتیب سود اشخاص حقیقی سجامی در تاریخ 21 مهر ماه، سود اشخاص حقیقی غیر سجامی و دارندگان مطالبات سنواتی از تاریخ 1آبان تا آخر سال 1400 پرداخت خواهد شد.

«کویر»: شرکت تولیدی فولاد سپید فراب کویر زمانبندی پرداخت سود سال 1399 را اعلام کرد. به این ترتیب سود اشخاص حقیقی سجامی از تاریخ 15 الی 30 بهمن ماه واریز خواهد شد. اشخاص حقیقی غیر سجامی نیز در همان بازه با ارسال  نامه رسمی درخواست سود اقدام کنند.

«هرمز»: فولاد هرمزگان جنوب زمانبندی پرداخت سود سال 1399 را اعلام کرد. به این ترتیب سود اشخاص حقیقی سجامی در تاریخ 27مهر ماه 1400 واریز خواهد شد. همچنین سود اشخاص حقیقی غیرسجامی از 5آذر الی 2اسفند پرداخت خواهد شد.

اطلاعیه دعوت به مجامع

«تپکو»: شرکت تولید تجهیزات سنگین هپکو سهامدارن را در تاریخ 31تیر ماه به مجمع عمومی عادی سالیانه دعوت کرد. در این جلسه به استماع گزارش هیات‌ مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به 1399/12/30، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیر‌الانتشار، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیات مدیره پرداخته خواهد شد.

«قشیر»: شرکت تولیدی قند شیروان، قوچان و بجنورد سهامداران را در تاریخ 31تیر به مجمع عمومی عادی سالیانه دعوت کرد. در این جلسه به استماع گزارش هیات‌ مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به 1399/12/30، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیر‌الانتشار و تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیات مدیره پرداخته خواهد شد.

«اوان»: شرکت مبین وان کیش سهامداران را در تاریخ 29 تیر به مجمع عمومی عادی سالیانه دعوت کرد. در این جلسه به استماع گزارش هیات‌ مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به 1399/12/30، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیر‌الانتشار، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیات مدیره و تعیین پاداش هیات مدیره پرداخته خواهد شد.

«وملل»: شرکت اعتباری ملل سهامداران را در تاریخ 31تیرماه به مجمع عمومی عادی سالیانه دعوت کرد. در این جلسه به استماع گزارش هیات‌ مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به 1399/12/30، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیر‌الانتشار، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیات مدیره و تعیین پاداش هیات مدیره پرداخته خواهد شد.

«فولای»: شرکت صنایع فولاد آلیاژی یزد سهامداران را در تاریخ 31تیرماه در خصوص افزایش سرمایه به مجمع عمومی فوق العاده دعوت کرد.

«وپخش»: شرکت هلدینگ داروپخش سهامداران را در تاریخ 20تیرماه به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه و تطابق اساسنامه شرکت با نمونه اساسنامه سازمان بورس دعوت کرد.

«حفاری»: شرکت حفاری شمال سهامداران را در تاریخ 31تیرماه به مجمع عمومی عادی سالیانه دعوت کرد. در این جلسه به استماع گزارش هیات‌ مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به 1399/12/30، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیر‌الانتشار، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیات مدیره و تعیین پاداش هیات مدیره پرداخته خواهد شد.

«ورازی»: شرکت بیمه رازی سهامداران را در تاریخ 23تیرماه به مجمع عمومی عادی سالیانه دعوت کرد. در این جلسه به استماع گزارش هیات‌ مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به 1399/12/30، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیر‌الانتشار، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیات مدیره و تعیین پاداش هیات مدیره پرداخته خواهد شد.

«پاکشو»: شرکت گروه صنعتی پاکشو سهامداران را در تاریخ 31تیرماه به مجمع عمومی عادی سالیانه دعوت کرد. در این جلسه به استماع گزارش هیات‌ مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به 1399/12/30، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیر‌الانتشار، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیات مدیره و تعیین پاداش هیات مدیره پرداخته خواهد شد.

«وگردش»: بانک گردشگری سهامداران را در تاریخ 31تیرماه به مجمع عمومی عادی سالیانه دعوت کرد. در این جلسه به استماع گزارش هیات‌ مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به 1399/12/30، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیر‌الانتشار، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیات مدیره و تعیین پاداش هیات مدیره پرداخته خواهد شد.

«فایرا»: شرکت آلومینیوم ایران سهامداران را در تاریخ 31تیرماه به مجمع عمومی عادی سالیانه دعوت کرد. در این جلسه به استماع گزارش هیات‌ مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به 1399/12/30، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیر‌الانتشار، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیات مدیره و تعیین پاداش هیات مدیره پرداخته خواهد شد.

«قزوین»: شرکت کارخانجات قند قزوین سهامداران را در تاریخ 31تیرماه به مجمع عمومی عادی سالیانه دعوت کرد. در این جلسه به استماع گزارش هیات‌ مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به 1399/12/30، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیر‌الانتشار، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیات مدیره و تعیین پاداش هیات مدیره پرداخته خواهد شد.

گزارش‌های دوره‌ای

«فولای»: شرکت صنایع فولاد آلیاژی یزد گزارش فعالیت ماهانه یک ماهه منتهی به 1400/03/31 خود را منتشر کرد. طبق این گزارش فروش خرداد این شرکت 643,594میلیون ریال ثبت شده است.

کدال نگر 24تیر1400 / تولید سیمان باقران متوقف شد

کدال نگر 24تیر1400 / تولید سیمان باقران متوقف شد

این گزارش به بررسی اطلاعیه‌های منتشرشده در سامانه کدال پرداخته و برخی از آن‌ها را تحلیل می‌کند. نرخ‌های فروش حپارسا بالا رفت. میدکو از تاریخ 22 تیر ماه و آریا از...

EghtesadOnline.com/
کدال نگر 99/12/4

کدال نگر 99/12/4

این گزارش به بررسی اطلاعیه‌های منتشرشده در سامانه کدال پرداخته و برخی از آن‌ها را تحلیل می‌کند.

EghtesadOnline.com/
کدال نگر 99/12/3

کدال نگر 99/12/3

این گزارش به بررسی اطلاعیه‌های منتشرشده در سامانه کدال پرداخته و برخی از آن‌ها را تحلیل می‌کند.

EghtesadOnline.com/
کدال نگر 30دی 1399

کدال نگر 30دی 1399

امیر مهدی زاده، مجری برنامه کدال‌نگر، به مرور اطلاعیه‌های منتشر شده در سامانه کدال می‌پردازد و برخی از آن‌ها را بررسی و تفسیر می‌کند.

EghtesadOnline.com/
کدال نگر 29دی 1399

کدال نگر 29دی 1399

امیر مهدی زاده، مجری برنامه کدال‌نگر، به مرور اطلاعیه‌های منتشر شده در سامانه کدال می‌پردازد و برخی از آن‌ها را بررسی و تفسیر می‌کند.

EghtesadOnline.com/
کدال نگر 23دی 1399

کدال نگر 23دی 1399

امیر مهدی زاده، مجری برنامه کدال‌نگر، به مرور اطلاعیه‌های منتشر شده در سامانه کدال می‌پردازد و برخی از آن‌ها را بررسی و تفسیر می‌کند.

EghtesadOnline.com/
کدال نگر 16دی 1399

کدال نگر 16دی 1399

امیر مهدی زاده، مجری برنامه کدال‌نگر، به مرور اطلاعیه‌های منتشر شده در سامانه کدال می‌پردازد و برخی از آن‌ها را بررسی و تفسیر می‌کند.

EghtesadOnline.com/
خارج‌شدن کشتی به گل نشسته ایران در آستراخان 112 هزار سهامدار تیرماه در سامانه سجام احراز هویت شدند زنگنه: تلاش کردیم بابک زنجانی درست نشود موج مهاجرت کشاورزان ایرانی به عمان/ هورالعظیم مصنوعی خشک شد قیمت انواع مرغ و تخم‌مرغ در 11 مرداد 1400 + فهرست قیمت‌ها توزیع سرم تزریقی در داروخانه‌های شهری ممنوع شد سهام عدالت امروز 11 مرداد چقدر شد؟ قیمت گوشت در 11 مرداد 1400 + فهرست قیمت چه خبر از بزرگان بورس؟ | چرا فرمان در اختیار خودرویی ها بود؟ کشتی باری ایران در آستراخان به گل نشست سهام شاراک | روند قیمتی این نماد در روزهای آینده بورس چگونه خواهد بود؟ پتک آماده سنا برای فرود بر صنعت رمزارزها خبر جدید برای متقاضیان وام ودیعه مسکن / تکلیف نیمه دوم سال چیست؟ اخبار بورس فردا | افزایش سرمایه بیش از 4000 درصدی یک نماد قیمت لحظه‌ای دلار و یورو در بازار + قیمت انواع سکه | عقب گرد دلار با کاهش تقاضا در فضای تغییر دولت /... وضعیت اقتصادی، مردم را هنرمند کرد! اجاره و خرید مسکن در کدام مناطق تهران ارزان شد؟ قیمت اجاره و خرید مسکن در شیراز با 300 تا 650میلیون چه خودرویی می‌توان خرید؟ محبوبیت شاهین از زبان شاهین‌سوار‌ها 7 سامانه‌ای که سهامداران عدالت باید با آن آشنا باشند احراز هویت 112 هزار سهامدار در تیرماه در سامانه سجام شناسایی 3 دستگاه ماینر در یک منزل مسکونی پیش‌بینی کارشناسان از گروه‌های پیش‌رو بورسی/ پتروشیمی‌ها رشد می‌کنند؟ "شپلی" در مجمع سودی تقسیم نکرد کاهش بسیار اندک ارزش سهام عدالت افزایش ارزش بازار جهانی ارز‌های دیجیتالی قیمت اتریوم درحال کاهش است اقدام به کلاهبرداری در حوزه ارزهای دیجیتالی زمزمه ورود سعودی‌ها به استخراج بیت کوین/ آرامکو تکذیب کرد افزایش سرمایه نماد گران قیمت بورس بعد 14 سال پذیره‌نویسی یک صندوق جدید و با درآمد ثابت پیش بینی قیمت دوج کوین برای هفته‌های پیش رو تخفیف 50 درصدی به مالکان مسکن مهر! اولین طرح تامین‌مالی جمعی در پلتفرم هم‌آفرین معرفی شد خبر خوب برای بازار طلا / بازارهای مالی در هفته پیش رو افزایش ناگهانی قیمت اقلام خوراکی در بازار افزایش سرمایه 100 درصدی فولاد طی سه ماه آینده | به ازای هر سهم چقدر سود توزیع شد؟ کمبود قطعه تولید برخی لوازم خانگی را متوقف کرد سیمان سفید نی ریز و افزایش 47درصدی سود خالص آغاز تحول در «وصنا» با شروع کار مدیری هوشمند! حلال‌ های پالایش نفت اصفهان در بورس انرژی معامله شد "شکف" آماده برگزاری مجمع می شود مجمع "لکما" بدون تقسیم سود کاهش بیش از یک دلاری قیمت نفت عرضه ناکافی سیمان به دلیل کمبود برق مراحل نهایی سیمان آبیک در حال انجام است رکوردشکنی تولید آلومینیوم چین در نیمه نخست 2021 اقدام به افزایش سرمایه "پترول" در مجمع معرفی اولین طرح تامین‌مالی جمعی در پلتفرم هم‌آفرین

در حال بارگیری...