اتوبوس‌های گروه بهمن، بهترین‌ها را برای زايران حرم رضوی عرضه می‌کنند

اتوبوس‌های گروه بهمن، بهترین‌ها را برای زايران حرم رضوی عرضه می‌کنند

جلیل هاشمی مدیرعامل شرکت اتوبوس سازی اسنا (زیر مجموعه گروه بهمن) می‌گوید: «زايران حرم رضوی شایسته بهترین‌ها هستند؛ ما...

به گزارش خبرگزاری برنا، در همین رابطه مدیرعامل اسنا در پی ارزیابی محصول این شرکت در شهر مشهد گفت: «اتوبوس 18متری اسنا در یکی از پرازدحام‌ترین ایام زیارتی و مسافرتی مشهد، وارد خط منتهی به حرم امام رضا(ع) شد تا عملکرد آن در سخت‌ترین شرایط ارزیابی شود.» وی در همین رابطه افزود: «این اتوبوس‌ در روزهای گرم تابستان و ایام منتهی به یک مراسم مذهبی و در شرایطی که این شهر مملو از مسافر و زاير، انجام شد و خوشبختانه کارآمدی اتوبوس و فناوری‌های آن رضایت بخش است» وی اضافه کرد: «اسنا از شرکت‌های زیر مجموعه گروه بهمن است و خدمات و کیفیت محصولات خود را با استانداردهای تراز اول این مجموعه ارايه می‌دهد.»
این مدیر گروه بهمن در همین رابطه افزود: «براساس ارزیابی نظر مسافران و رانندگان، اتوبوس 18متری اسنا عملکرد قابل قبولی داشته و حتی در گرم‌ترین ساعات روز نیز، هوای داخل اتوبوس مطبوع و متعادل بوده است. پس از کیفیت هوا، وجود پورت‌های شارژ موبایل نظر زايران را جلب کرده بود.»
اتوبوس‌های تولیدی اسنا مجهز به سیستم تصفیه هوا از طیف وسیعی از عوامل بیماری‌زا و همینطور پورت USB اختصاص هر صندلی برای شارژ موبایل است؛ این قابلیت مورد توجه بسیاری از مسافران قرار می‌گیرد و آنها تا مقصد می‌توانند تلفن همراه خود را شارژ کنند. به نظر می‌رسد پورت اختصاصی شارژ موبایل جزو پرکاربردترین قابلیت‌های آن برای مسافران باشد. بر اساس گزارش‌ها، سیستم سرمایشی این اتوبوس دمای 36 درجه سانتیگرادی بیرون را به 19 درجه در داخل اتوبوس رسانده است.
وی در خصوص بازخورد رانندگان این اتوبوس گفت: «بازخورد رانندگان در مجموع مثبت است. هدایت یک اتوبوس 18متری کار سختی است اما اسنا با طراحی سیستم های شبیه ساز 360 درجه و دوربین‌های متعدد داخل کابین، کار راننده را راحت کرده و دیدی همه جانبه به راننده می‌دهد تا خطری مسافران، عابران و وسایل نقلیه را تهدید نکند.»
مدیرعامل اسنا یادآور شد: « امیدواریم این اتوبوس‌ها در شهر مشهد به کار گرفته شوند؛ خدمت به عاشقان امام رضا افتخاری برای ماست و زايران حرم رضوی و تمام مردم ایران شایسته بهترین‌ها هستند و ما در شرکت اسنا، بالاترین فناوری اتوبوس‌های شهری را در یک مجموعه کنار هم قرار دادیم تا مسافران و رانندگان از سفر خود لذت ببرند.»
شرکت اتوبوس سازی اسنا از زیر مجموعه‌های گروه بهمن است که در حوزه تولید اتوبوس‌ فعالیت دارد.

اخبار مرتبط

آخرین اخبار بورس و اقتصاد