371 میلیارد تومان به مختلط‌ها واریز شد

371 میلیارد تومان به مختلط‌ها واریز شد

ارزش صندوق‌های مختلط باردیگر در هفته منتهی به 9 مهرماه پس از چند هفته روند نزولی آن متوقف شد و توانست 371 میلیارد تومان نقدینگی را باردیگر در ورودی صندوق‌ها مشاهده کند.

به گزارش بورس‌نیوز، در این گزارش به بررسی نوسانات ارزش و بازدهی صندوق‌های سرمایه‌گذاری مختلط پرداخته‌شده است.

از جمله عناصر اصلی جدول زیر می‌توان به آخرین ارزش صندوق‌ها، بازدهی هفتگی، ماهیانه، فصلی آن‌ها اشاره کرده، همچنین میزان تغییر در ارزش صندوق طی یک هفته اخیر ارايه شده است.

ارزش صندوق‌های مختلط باردیگر در هفته منتهی به 9 مهرماه پس از چند هفته روند نزولی آن متوقف شد و توانست 371 میلیارد تومان نقدینگی را باردیگر در ورودی صندوق‌ها مشاهده کند.

بر اساس این گزارش، مجموع ارزش این 19 صندوق به 2 هزار و 416 میلیارد و 700 میلیون تومان بالغ شد.

تجربه ایرانیان از قرمزپوشی هفتگی درآمد!

عملکرد هفتگی صندوق‌ها کاملا عکس هفته گذشته بوده چراکه در هفته گذشته تنها 2صندوق در لیست سبز‌ها قرار داشتند و در هفته گذشته تنها یک صندوق قرمزپوش بود.

در صدر این لیست می‌توان به «مشترک مدرسه کسب و کار صوفی رازی» با 5.20 درصد و «یکم نیکوکاری آگاه» با 4.21 درصد بازدهی مثبت اشاره داشت و تا ضعیف‌ترین بازدهی نیز مربوط به صندوق «مشترک نو اندیشان» با 1.76 درصد منفی پرداخت.

مشترک نو اندیشان قعر را از تجربه ایرانیان گرفت

عملکرد یک ماه گذشته بازارسرمایه تقریبا قرمزی محسوسی را به تمام سرمایه‌گذاران از جمله صندوق‌ها تحمیل کرد و با این حساب تنها دو صندوق توانستند که در عملکرد ماهانه خود سبزپوش باشند و مابقی صندوق‌ها، در صف قرمزپوش‌ها جای گرفتند.

بهترین عملکرد ماهانه نیز همانند عملکرد هفتگی از آن صندوق «مشترک مدرسه کسب و کار صوفی رازی» با 1.98 درصد و «مشترک کوثر» با 0.49 درصد بازدهی مثبت تعلق گرفت و ضعیف‌ترین عملکرد ماهیانه را نیز «مشترک نو اندیشان» با 9.55 درصد و «تجربه ایرانیان» با بازدهی 9.03 درصد منفی داشت.

خوب‌ها و بد‌های فصلی را بشناسید

بهترین عملکرد سه ماهه را نیز صندوق «مشترک مدرسه کسب و کار صوفی رازی» با 23.52 درصد داشته و پس‌ازآن صندوق «مشترک کوثر» با 17.90 درصد قرارگرفته و از سوی دیگر، ضعیف‌ترین عملکرد نیز همچنان پس از هفته‌ها متعلق به تجربه ایرانیان با 11.97  درصد بازدهی منفی بود و باید اشاره شود که تنها صندوق قرمزپوش در عملکرد 3 ماه است.

میزان نقدینگی در تابلوی آتی بورس کالا رکورد زد

میزان نقدینگی در تابلوی آتی بورس کالا رکورد زد

رشد داده‌‌‌های حیاتی معاملات آتی با اهرم صعود بهای آزاد ارز در حالی رقم خورد که ذهنیت افزایشی در بازار آتی تا حد قابل قبولی تقویت شده است و معامله‌‌‌گران طی هفته...

EghtesadOnline.com/
بدون خلق پول پرداخت‌های ماهیانه را انجام می‌دهد

بدون خلق پول پرداخت‌های ماهیانه را انجام می‌دهد

ريیس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه دولت تلاش می‌کند سال آینده خلق پولی صورت نگیرد گفت: بودجه سال 1401 به گونه‌ای تنظیم می‌شود تا در هیچ جا ارزش پول ملی کاهش پیدا نکند.

Irinn.ir/
متن و حاشیه بورس در هفته سوم مهر/ رشد 290 درصدی خروج پول از بازار سرمایه

متن و حاشیه بورس در هفته سوم مهر/ رشد 290 درصدی خروج پول از بازار ...

بازار سرمایه در هفته سوم مهر‌ رکوردهای منفی دیگری را به ثبت رساند تا روند خروج از پول از بورس رشدی 290 درصدی را طی یک هفته تجربه کند.

FarsNews.ir/
حجم نقدینگی از 3921 هزار میلیارد تومان گذشت

حجم نقدینگی از 3921 هزار میلیارد تومان گذشت

بانک مرکزی میزان نقدینگی در پایان مردادماه 1400 را بیش از 3 هزار و 921 هزار میلیارد تومان اعلام کرد که حاکی از رشد...

Borna.news/
اعتماد به درآمد ثابت‌ها بازگشت/ نقدینگی 4.6 همتی به دارایی‌ها افزوده شد

اعتماد به درآمد ثابت‌ها بازگشت/ نقدینگی 4.6 همتی به دارایی‌ها افزو...

ارزش کل صندوق‌های با درآمد ثابت در هفته منتهی به 16 مهرماه 1400، برابر با 377 هزار و 221 میلیارد تومان رسید و متوسط ارزش 90صندوق، در محدوده بالای 4 همت قرار بگیرد.

BourseNews.ir/
پول زیر تشک ایرانیان، معادل ساخت 3میلیون خانه!

پول زیر تشک ایرانیان، معادل ساخت 3میلیون خانه!

ایرانیان حدود 50 میلیارد دلار ذخیره روز مبادا دارند. پولی که نه در بانک است و نه در بورس و نه در تولید. برای همین می‌گویند این 50 میلیارد دلار پولی است که ایرانیان زیر تشک نگه می‌دارند. با این پول می‌...

Bartarinha.ir/
درآمد ثابت‌ها و میزبانی از نقدینگی جدید

درآمد ثابت‌ها و میزبانی از نقدینگی جدید

لازم به ذکر است که از هفته منتهی به 2مهر تا 9مهرماه، نقدینگی در حدود 7 همت (6 هزار و 904 میلیارد تومان) به این صندوق‌ها اضافه شده است.

BourseNews.ir/
عرض ارادت خوک‌های مفلس با نقدینگی بورس!

عرض ارادت خوک‌های مفلس با نقدینگی بورس!

درحالی که آتش بی‌اعتمادی به بازارسرمایه در حال الو گیری بوده کماکان دست دولت در جیب بورسی‌ها برای کاهش کسری بودجه خود است و از سوی دیگر، صندوق‌داران ربا نیز با دست‌کاری نرخ‌های بنگاه خود، حق بورسی‌ها ...

BourseNews.ir/
"داریوش" اینبار در حال فتح تمام خدمات بازارسرمایه

"داریوش" اینبار در حال فتح تمام خدمات بازارسرمایه

با راه‌اندازی شرکت سرمایه‌گذاری داریوش، صندوق اختصاصی بازارگردانی دارا داریوش و همچنین دریافت مجوز عرضه و پذیرش، در حال تبدیل به یک گروه مالی با توان ارايه تمامی خدمات بازار سرمایه هستیم.

BourseNews.ir/
ایرانی‌ها چقدر «پول زیر تشک» دارند؟

ایرانی‌ها چقدر «پول زیر تشک» دارند؟

«محمد کشتی‌آرای»، عضو هيیت مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران، حدود 3 سال پیش گفته بود «بر اساس برآوردهای این اتحادیه» مردم ایران حدود 200 تن ذخایر خانگی طلا دارند. به قیمت روز، این حجم از طلا حدود 9٫4 م...

Bartarinha.ir/
رشد 12.8 درصدی نقدینگی

رشد 12.8 درصدی نقدینگی

رییس کل بانک مرکزی گفت:‌ حجم نقدینگی در پایان مردادماه امسال به رقم 39 میلیون و 214 هزار میلیارد ریال رسید که نسبت به پایان سال 1399 معادل 12.8 درصد رشد را نشان می‌دهد.

JameJamOnline.ir/
خروج پولی که با 10 همت نقدینگی بیشتر، جبران شد

خروج پولی که با 10 همت نقدینگی بیشتر، جبران شد

ارزش کل صندوق‌های با درآمد ثابت در هفته منتهی به 19شهریور 1400، برابر با 359هزار و 865میلیارد تومان رسید و متوسط ارزش 87 صندوق، در محدوده بالای 4 همت قرار بگیرد.

BourseNews.ir/
پذیرایی از 540 میلیاردتومان نقدینگی جدید

پذیرایی از 540 میلیاردتومان نقدینگی جدید

ارزش کل صندوق‌های سرمایه گذاری در سهام در آخرین هفته مرداد منتهی به 19 شهریورماه 1400، برابر با 50 هزار و 988 میلیارد تومان رسید و در مقایسه با هفته گذشته، 540 میلیارد تومان نقدینگی را پذیرایی کرد.

BourseNews.ir/
تهاتر کالا به کره‌جنوبی به جای پول نفت صحت دارد؟

تهاتر کالا به کره‌جنوبی به جای پول نفت صحت دارد؟

ماه‌هاست که ایران با وجود تحریم‌ها تلاش می‌کند که پول‌های بلوکه‌شده خود از برخی کشورها مانند کره جنوبی را آزاد کند. این پول، در ازای فروش نفت در این کشورها مانده است و طولانی شدن فرآیند بازپرداخت آن، ...

TejaratNews.com/
سوگند چهار عضو جدید شورای پول و اعتبار

سوگند چهار عضو جدید شورای پول و اعتبار

جلسه شورای پول و اعتبار عصر امروز (سه‌شنبه) به ریاست ريیس کل بانک مرکزی و با حضور اعضای جدید برگزار شد.

Irinn.ir/
اوضاع بازار ارز از نگاه ريیس کل بانک مرکزی آغاز پیش فروش 6 محصول ایران خودرو + جدول فروش و جزيیات پیش‌بینی ريیس بانک مرکزی از بازار ارز/ آرامش در انتظار بازار ارز است علی رستمی مدیر عامل شستا کیست؟ افزایش جوجه‌ریزی در آبان ماه/ مرغ ارزان می‌شود؟ 60 ثانیه 5 آبان 1400 اعلام جزيیات توافق ایران و ترکمنستان قرعه‌کشی 5 محصول طرح فروش فوق‌العاده سایپا دستورالعمل درج قیمت بر کالاها ابلاغ شد احداث نیروگاه 400 مگاواتی برق در ترکمنستان قطعی پمپ‌بنزین‌ها، مرغ را کمیاب کرد آخرین وضعیت از جایگاه‌های سوخت/ 340 جایگاه به سامانه هوشمند متصل شد آخرین وضعیت جایگاه‌های سوخت سراسر کشور سکه تمام بهار 75 هزار تومان گران شد/ قیمت دلار و یورو امروز 1400/8/5 قیمت‌های عجیب قوری و کتری‌های لاکچری آغاز فصل جدید روابط همه جانبه ایران و ترکمنستان توزیع سود 170 شرکت سهامی از طریق سامانه سجام اتصال 340 جایگاه عرضه سوخت کشور به سامانه هوشمند تولید روزانه 940 میلیون مترمکعب گاز در زمستان امسال سود سهام شستا واریز شد بهره گیری صحیح از فناوری های نوین در جهت خلق ارزش و توسعه اقتصاد کشور صادرات 2 هزار تن مس از بورس کالای ایران سناریو کلاغ ها برای بازار سرمایه فروش خوب فولادی‌ها در بورس کالا 2 پیش‌بینی از روند هفته آینده بورس/ شاخص رشد می‌کنند؟ بهره گیری صحیح فناوری‌های نوین در جهت خلق ارزش و توسعه اقتصاد کشور سرمایه‎‌گذاری خارجی در بورس ایران چه موانعی دارد؟ «فیدلیتی» به تالار بورس کالا نزدیک شد وقتی وزیر نفت هم از حضور سرزده ريیسی غافلگیر شد در سایه سکوت مسيولان، شاخص کل بورس حدود 3 درصد ریخت آیا بنزین گران می‌شود؟ + ویديو عذرخواهی وزیر نفت از مردم برای اختلال در سامانه هوشمند سوخت شرط مهم حذف یارانه پردرآمد‌ها گزارش عملکرد مهرماه بیمه دانا منتشر شد از مردم به خاطر اینکه در برخی جایگاه‌ها معطل شدند عذرخواهی می‌کنم اصول سرمایه‌گذاری رکود در بازار خودرو افزایش سرمایه بانک ایران زمین تایید شد قیمت گذاری دستوری خودرو را حذف کنید هفت ماه طلایی در کارنامه ونوین ثبت شد بازار سرمایه در آخرین روز معاملاتی هفته سبز شد؛ رشد 9 هزار واحدی شاخص کل بورس بهره گیری صحیح فناوری های نوین در جهت خلق ارزش و توسعه اقتصاد کشور علی رستمی مدیر عامل شستا شد شاخص گروه بیمه تا جبران زیان سهامدارانش 70 درصد فاصله دارد! معاملات الگوریتمی بلای جان بورس یا عامل ارتقای نقدشوندگی؟/ 5 کارکرد معاملات الگوریتمی در بازار سرمای... نامه ريیس سازمان بورس به وزیر صمت درباره قیمت گذاری خودرو جزيیات وام جهش تولید مسکن اعلام شد بورس چگونه به مسیر صعودی بازمی گردد؟ هشدار عضو کمیسیون انرژی مجلس درباره اتفاقات اخیر رشد 9 هزار واحدی شاخص بورس / تاثیر مثبت شیمیایی‌ها در شاخص