کولاک سهام سیمانی در روز نوسانی بازار سهام / کاهش 10 هزار واحدی شاخص کل

کولاک سهام سیمانی در روز نوسانی بازار سهام / کاهش 10 هزار واحدی شاخص کل

معاملات امروز بازار سرمایه با کاهش 10 هزار واحدی شاخص کل و رشد 0.13 درصدی شاخص هم وزن به پایان رسید.

به گزارش اقتصاد آنلاین، بورس تهران امروز را با افزایش عرضه شدید و فشار فروش در صنایع فلزی و شیمیایی و نفتی آغاز کرد.

البته این فشار فروش همواره با حضور خریداران در سطوح منفی 2 درصد این گروه از سهام رو به رو می شد و خریداران از منفی تر شدن این گروه از سهام جلوگیری می کردند.

در نهایت بعد از یک روز نوسانی و نوسان در محدوده اندک شاخص کل با کاهش 0.57 درصدی رو به رو شد و دوباره به سطح 1 میلیون و 785 هزار واحدی بازگشت.

نماد فولاد میدکو و رمپنا بیشترین تاثیر منفی را بر روی شاخص کل داشتند.

شاخص هم وزن اما امروز عملکرد خوبی از خود نشان داد که این عملکرد خوب بیشتر مدیون گروه سیمانی و انبوه سازی بود که خریداران با قدرت در این دو گروه حضور داشتند و جو مثبتی را در این دو گروه به وجود آوردند. در نهایت شاخص هم وزن با رشد 0.13 درصدی کار خود را خاتمه داد.

ارزش معاملات خرد امروز در سطوح روزهای گذشته بود و ارزش معاملات 7500 میلیاردتومانی امروز به ثبت رسید که از این مقدار 4400 میلیارد متعلق به بازار بورس، 2200 میلیارد متعلق به فرابورس و 900 میلیارد متعلق به صندوق های سهامی بوده است.

گروه خودرو و محصولات شیمیایی نیز بیشترین ارزش معاملات را در بین صنایع در اختیار داشتند.

حقیقی ها همچنان اقدام به خروج پول از بازار سهام می کنند و امروز 335 میلیارد پول حقیقی از بازار سهام خارج شد و گروه نفتی بیشترین خروج پول را ثبت کردند.

همچنین سرانه خرید اشخاص حقیقی امروز 26.4 میلیون تومان و سرانه فروش آن ها 24.9 میلیون تومان بوده است.

جزییات مصوبه تعیین ساعات آغاز به کار ادارات و مشاغل... هر عدد از این تخم مرغ‌ها 3.5میلیون قیمت دارد! قیمت طلا در چند قدمی رکورد تاریخی؟/ سناریوی احتمالی... قیمت طلا در چند قدمی رکورد تاریخی؟ زمان ثبت‌نام مجدد متقاضیان خودروهای داخلی قیمت دلار از عهد قاجار تا سلسله پهلوی چگونه می‌توان خودرو ایرانی را نجات داد؟ فردا نخستین روز فعالیت بورس در سال 1402 آغاز ثبت نام جاماندگان در سامانه یکپارچه فروش خودرو از دوشنبه واکنش خانه کارگر به مصوبه مزد 1402 شورایعالی کار / روال قانونی برای ابطال مصوبه مزد 1402 را آغاز می ... برای جاماندگان ثبت‌نام خودروهای داخلی فردا سامانه بازگشایی می‌شود فایل‌های فروش در ارزان‌ترین منطقه تهران هم غیر قابل دسترسی شدند فردا نخستین روز فعالیت بورس در سال 1402 فردا نخستین روز فعالیت بورس در سال 1402 مصرف 120 میلیون لیتر بنزین در سومین روز از تعطیلات سیب و پرتقال تنظیم بازاری در تهران تا پایان فروردین توزیع می شود تیونینگ این خودرو، هوش از سر می‌پراند! تیونینگ این خودرو 3 هزار اسب بخاری، هوش از سر می‌پراند!/ عکس رشد تولید مستلزم جلوگیری از سوداگری‌/ "مالیات بر عایدی سرمایه" هر چه زودتر قانون شود ثبت مصرف بیش از 120 میلیون لیتر بنزین در سومین روز از بهار 1402 برای جاماندگان ثبت‌نام خودروهای داخلی فردا سامانه بازگشایی می‌شود استعلام وضعیت چک‌های برگشتی صادرکننده چک از طریق پیامک 10 خبر مهم برای اولین روز معاملاتی سال 1402 | افزایش سرمایه یک نماد پالایشی اخبار مهم کدال جمعه 4 فروردین 1402 | خبری مهم برای سهامداران فملی جاماندگان یارانه دولت چگونه ثبت نام کنند؟ قیمت جدید قند و شکر اعلام شد چرا افزایش نرخ بهره فدرال رزرو به رغم سیستم مالی متزلزل صحیح بود؟ / خبری از قوانینی که قرار بود سیاس... با این روند تعطیلی نانوایی ها دور از انتظار نیست جاماندگان یارانه دولت چگونه ثبت نام کنند؟ راستی‌آزمایی آمار اشتغال دولت؛ واقعا یک میلیون شغل ایجاد شد؟ / حاج‌اسماعیلی : دولت اسناد و مدارک ارا... در بحبوحه ورشکستگی سیلیکون ولی فدرال رزرو بار دیگر نرخ بهره را افزایش داد / تاثیر آن بر بازار سهام چ... جاماندگان یارانه دولت چگونه ثبت نام کنند؟ به دنبال واردات مستقیم گاز از ترکمنستان هستیم/ سوآپ ادامه دارد اونس جهانی در مرز 2 هزار دلار تولد فاجعه‌ای دیگر در پدیده شاندیز طلا صعودی و دلار ریزشی شد واریز یارانه نقدی برای جاماندگان | یارانه نقدی جدید دو برابر شد افزایش 50 درصدی اشتغال مستقیم صنایع غذایی کدام خودروها در بازار افزایش قیمت داشتند؟ همتی: دولتی که پای خود را بیش از گلیمش دراز کند، بنزین بر آتش تورم می ریزد توان تولید برق 286 نیروگاه ارتقا پیدا کرد نسخه همتی برای عبور دولت از تورم مصرف 120 میلیون لیتر بنزین در سوم فروردین بیانیه مهم خانه کارگر درباره حداقل حقوق 1402 افزایش قیمت بیت‌کوین و اتریوم/از آخرین وضعیت ارزهای دیجیتال با خبر شوید مصرف 120 میلیون لیتر بنزین در سومین روز از سال جدید هشدار ريیس شبکه انرژی آلمان از احتمال کمبود گاز افزایش قیمت کوییک، ساینا و تیبا در بازار + نمودار ارزش بازار بورس لندن به دنبال نگرانی در مورد بحران بانکی سقوط کرد شتاب این خودرو تولید انبود هوش از سرتان می‌پراند/ عکس