کسب درآمد و رفاه از راهی ارزان

کسب درآمد و رفاه از راهی ارزان

«تسهیلات آریزو 6 توربو اکسلنت» با بیش از 308 هزار بازدید، استخدام پیک موتوری با 278 هزار بازدید و آگهی فروش فرش با 232...

برترین‌ها: «تسهیلات آریزو 6 توربو اکسلنت» با بیش از 308 هزار بازدید، استخدام پیک موتوری با 278 هزار بازدید و آگهی فروش فرش با 232 هزار بازدید پربازدیدترین آگهی‌هایی هستند که در گزارش عملکرد سایت دیوار در سال 1400 به ثبت رسیده‌اند.

«ایجاد و کسب رفاه»، «پول درآوردن» و «قیمت ارزان و شاید عجیب» جزو شاخصه‌هایی است که هر کدام از این آگهی‌های پربازدید از بخشی از آن بهره‌مند هستند. با توجه به شرایط اقتصادی این روزهای جامعه، عموما افراد به سمت کسب درآمد و رفاه بیشتر سوق پیدا می‌کنند. گاهی در این بین اگر آگهی یا پیشنهادی بتواند رفاه، کسب درآمد بیشتر یا تسهیلات ویژه و بدون دردسری را برای افراد مهیا کند، قطعا با استقبال بیشتری رو به رو می‌شود.

شرایط جایگزین کردن خودرو از آن دست امکاناتی است که برای افراد، رفاه ایجاد می‌کند. امکان تعویض خودرو بدون نیاز به صرف زمان طولانی برای آگهی، تبلیغ، ارايه اطلاعات به خریداران احتمالی و مسايل پیرامونی آن، از نظر روانی متقاضی حايز شرایط را به جایگزین کردن خودروی خود به جای فروش متمایل می‌کند. در این شرایط درنظر گرفتن تسهیلات ویژه‌ علاوه بر رفاه، حس احترام و مشتری‌مداری از جانب آن مجموعه برای متقاضی را پررنگ می‌کند. در این مرحله شاید از نظر مالی نفعی متوجه متقاضی آگهی نباشد، اما ایجاد سطحی از رفاه توانسته افراد را به خواندن و اشتراک‌گذاری این آگهی مشتاق کند.

«پیک موتوری» به عنوان یک شغل، امکانی را فراهم می‌آورد تا فرد صرف خرید موتور و داشتن گواهینامه مرتبط، بتواند آن را به عنوان شغل تمام وقت یا نیمه وقت انتخاب کند. دستیابی به یک امکان شغلی که دارای ساعت کاری انتخابی در 25 محله مختلف تهران است، حقوق تضمینی و ساعتی دارد، برای آغاز کار نیاز به سرمایه عجیبی نیست، شخص می‌تواند بدون محدودیت زمانی تا جایی که به آن نیاز دارد کار کند و پاداش پایان شب، جزو عوامل پربازدید شدن این آگهی است.

تحلیل دیگری که از این آگهی می‌توان داشت که اتفاقا تمام موارد بالا در آن دخیل هستند، میزان تورم در جامعه و نیاز داشتن به یک شغل دوم یا پاره وقت است. این شغل می‌تواند درآمد مناسبی را برای پوشش دادن برخی از مخارج زندگی ایجاد کند.

فروش فرش با قیمت عجیب، سومین آگهی پربازدید سایت دیوار است. قیمت‌گذاری 1 میلیونی برای فرش 6 متری آن‌هم در حالی که اکنون قیمت روفرشی در همین رده قیمتی است، می‌تواند یکی از مهم‌ترین شاخصه‌های پربازدید شدن این آگهی باشد. این آگهی، صرفا فروش فرش با قیمت مناسب نیست، ایده‌ای برای راه‌اندازی یک کسب‌و‌کار با حد معقولی از سرمایه است. فرد خبره در این حوزه، می‌تواند در محیطی مشخص، تعدادی فرش با ابعاد مناسب را ببیند، آن‌ها را یکجا خریداری کرده و به محل مورد نظر خود انتقال دهد.

در تمام این آگهی‌ها میل به درآمد بیشتر بدون دردسرهای اداری خاص، جزو نکات پررنگی است که به بازدیدهای چندصدهزارتایی منجر شده است.

داده‌های مربوط به این گزارش در گزارش سال 1400 دیوار منتشر شده است. شما می‌توانید این گزارش را اینجا بخوانید.

پ
حاصل فعالیت دولت ريیسی برای بورس چه بود؟ خبر جدید درباره یارانه نقدی و ارز دارو خودداری دو شرکت از پذیرش نمایندگان سهام عدالت اولین کشتی باری به آب های اوکراین رسید شوکی که نذری‌های محرم را از رونق انداخت تعیین تکلیف دولت برای کارت نان به کجا رسید؟ | چه کسانی یارانه نان دریافت می کنند؟ درآمد نجومی مشاوران املاک متاورسی در ایران/... هزینه وام مسکن باز هم کاهش یافت قیمت نفت برنت به 95 دلار رسید قیمت نفت برنت به 95 دلار رسید بدهی خارجی در دولت سیزدهم کاهش یافت/ دیگر خبری از استقراض‌های پی‌درپی و چاپ پول نیست کدام اینترنت طرفدار بیشتری دارد؟ روند کاهشی هزینه وام مسکن ادامه دارد خاندوزی: تلاش دولت بر این است که کارها معطل نماند یک بام و دو هوای دولت در تنظیم بازار کالاهای اساسی/ جریمه عجیب و سنگین برای تولید کنندگان رب تردد در شمال کشور روان است دردسرهای بی پایان قیر تهاتری/ اصلاح قانون به سود فساد قیر رایگان؟ وزش باد شدید، رگبار و رعد و برق در شمال کشور 75درصد مصرف کنندگان آمریکایی در پرداخت صورت حساب مشکل دارند قیمت اوراق مسکن برای مجردها و متاهل‌ها تشریح دلیل کمبود دستمال کاغذی و پوشاک در بازار/ 50 درصد مواد اولیه وارداتی است فارس من| مطالبه مردمی برای عرضه چادر و روسری با قیمت مناسب پروژه‌های آبی عراق؛ از تغییر مسیر دجله تا سدسازی روی اروند/ چالش جدید آبی برای ایران تعریف شد؟ ترفند مشاورین مسکن برای گران کردن املاک کدام بانک‌ها بیشتر وام دادند؟ هزینه وام مسکن باز هم کاهش یافت ترفند برخی از مشاورین املاک برای گران کردن املاک ایران چه جایگاهی در بین ابرتولیدکنندگان گاز در دنیا... توضیح رییس اسبق کانون صرافان درباره تغییرات قیمت دلار/... قیمت جدید برنج اعلام شد تلاش دولت بر این است که کارها معطل نماند وداع با یارانه نقدی؟ خاندوزی: افق روشنی در انتظار اقتصاد کشور است قیمت جدید برنج اعلام شد/ گزارش رسمی دولت از افزایش... سخنان جدید رییس کانون بازنشستگی درباره حقوق بازنشستگان/... قیمت این نوع پنیر به بیش از 100 هزار تومان رسید+ لیست قیمت خبرگزاری دولت خیال مردم را بابت ارزانی راحت کرد! بحران پیش رو مانند بحران بزرگ مالی است قیمت این خودرو در تهران از 11میلیارد فراتر رفت نخستین واحد نیروگاهی احداثی توسط صنایع وارد مدار شد فاکتور الکترونیکی یک گام دیگر به اجرا نزدیک تر شد دستورالعمل‌های بهداشتی ذبح دام در مراسم تاسوعا و عاشورا اعلام شد تراکنش‌های بانکی تیر ماه 686 هزار میلیارد تومان شد افتتاح حساب به صورت گروهی در بانک‌ها ممنوع شد صفر تا صد پیکان از اولین تا آخرین تولید / آنچه درباره خودرو مجبوب نمی دانید قیمت جدول خانه در چیتگر قیمت این خودرو آلمانی در بازار تهران از 11 میلیارد... قیمت آپارتمان در چیتگر ؟ + جدول قیمت نقل قول‌ها از افزایش 38 درصدی حقوق بازنشستگان حکایت دارند اما این اخبار به معنی افزایش حقوق ماه مردا... اقتصاد در رکود است؛ منتظر آمار نباشید