نزول قیمت دلار به سکه هم سرایت کرد

نزول قیمت دلار به سکه هم سرایت کرد

امروز بازار آزاد ارز تهران شاهد کاهش قیمت دلار بوده است. در همین راستا قیمت طلای 18 عیار و سکه نیز در مسیر نزولی قرار گرفته اما با نوسانات زیادی مواجه است.

به گزارش تجارت‌نیوز، امروز قیمت سکه امامی در بازار تهران به 16 میلیون و 351 هزار تومان رسید که با توجه به قیمت بازگشایی بازار با نوسان منفی روبرو بوده است. سکه امامی در ابتدای معاملات امروز 16 میلیون و 505 هزار تومان قیمت خورده بود. در حال حاضر حباب سکه امامی یک میلیون و 979هزار تومان است.

این در حالی است که نرخ دیروز سکه امامی 16 میلیون و 505 هزار تومان بوده است امروز این نوع از سکه با افزایش قیمت بازگشایی شد اما نوسان روزانه قیمت سکه امامی تا این لحظه منفی بوده است که به نظر می‌رسد در پیروی از روند نزولی نرخ دلار باشد.

سکه بهار آزادی

قیمت سکه بهار آزادی هم امروز با رشد نسبت به روز گذشته روبرو شد. نرخ روز گذشته سکه بهار آزادی 15 میلیون و 554 هزار تومان بوده است اما نرخ بازگشایی امروز به 15 میلیون و 605 هزار تومان رسید. در حال حاضر سکه بهار آزادی 15 میلیون و 658 هزار تومان است که از حباب یک میلیون و 189 هزار تومانی نشان دارد.

نیم سکه

معاملات نیم سکه هم که دیروز 8 میلیون و 850 هزار تومان بود امروز روی قیمت 8 میلیون و 950 هزار تومان بازگشایی شد.ه است. حباب نیم‌سکه اکنون به یک میلیون و 751 هزار تومان رسیده است.

ربع سکه

ربع سکه هم که دیروز 5 میلیون و 850 هزار تومان معامله شده بود امروز روی نرخ 5 میلیون و 950 هزار تومان بازگشایی شد. در حال حاضر قیمت ربع سکه در بازار در همین محدوده قرار دارد و حباب آن به دو میلیون و 346 هزار تومان رسیده است.

سکه گرمی

نرخ دیروز این نوع از سکه رقم سه میلیون و 305 هزار تومان بود. در حال حاضر قیمت سکه گرمی سه میلیون و 300 هزار تومان است و حاکی از بازگشت قیمت آن به نرخ روز یکشنبه است. حباب سکه گرمی اکنون یک میلیون و 526 هزار تومان است.

طلای 18 عیار

دیروز هر گرم طلای 18 عیار به یک میلیون و 480 هزار و 800 تومان رسیده بود. در حال حاضر هر گرم طلای 18 عیار یک میلیون و 474 هزار و 300 تومان قیمت دارد.

کارشناسان بازار بر این باورند که روند صعودی قیمت طلا و سکه همراستا هستند و روند کاهشی و افزایشی دلار در بازار آزاد تهران بر معاملات سکه و طرلا تاثیر بسزایی دارد.

خبرهای بیشتر درباره طلا و سکه را اینجا بخوانید.

مطالعه بیشتر: درخشش سکه‌های طلا در پیروی از دلار/ سکه گرانتر شد
اتفاقی هشدار‌آمیز و جدی برای تورم در کشور بیشترین افزایش قیمت آبان برای گوجه فرنگی و پیاز / تورم روغن علیرغم بیشترین افزایش قیمت سالانه، در آب... آخرین وضعیت قیمت طلای جهانی تورم نقطه به نقطه 43.2درصدی تولید در تابستان / کشاورزی صدرنشین تورم تولید تسهیل در روند صدور مجوز کسب و کار بدون مراجعه حضوری حجم پایه پولی به حدود 713 هزار میلیارد تومان رسید سایه سنگین ابهام بر بازار نفت/ سقوط بی‌سابقه تقاضا... تسهیلات آنی بانک شهر بدون حضور در شعبه اوراق ارزی، پاسخگوی بخشی از تقاضای موجود در بازار ارز شرط مهم افزایش قیمت طلا چیست؟ بحران خاموشی در اتریش غذا را جیره بندی کرد اجاره‌های میلیاردی برای آپارتمان‌های نقلی! میانگین هزینه سرسام‌آور برای سفر به قطر اجاره های میلیاردی برای آپارتمان های نقلی شمال تهران ! اعلام شرایط مشارکت در بورس بین الملل مناطق آزاد سه بانک چک الکترونیک خود را رونمایی کرده اند قیمت خودرو چقدر بالا رفت؟ / لیست جدید را اینجا بب... وضعیت سبد سهام عدالت امروز چهارشنبه 9 آذرماه 1401 آماده عرضه این خودروهای جدید در بورس باشید + اسامی ريیس بانک مرکزی: وضعیت ارزی ما خوب است تغییر تعطیلات در کشور کلید خورد؟ آخرین جزییات از ادامه پرداخت یارانه نقدی / دریافت کالابرگ اختیاری یا اجباری؟ خودروهای وارداتی به مزایده گذاشته خواهد شد ريیس بانک مرکزی: وضعیت ارزی ما خوب است افزایش صادرات غیر نفتی در 7 ماه نخست سال شاید اکنون بهترین فرصت برای خرید بیت‌کوین باشد! فردا؛ سفر ريیس جمهور به کردستان استفاده از ظرفیت ابزار‌های مالی بانک مرکزی یک ضرورت است مصوبات جدید ستاد تسهیل و رفع موانع تولید ابلاغ شد کاهش حقوق گمرکی کالا‌های مشمول از 4 به یک درصد مسکو و پکن در حال توسعه تسویه حساب‌ ها بدون سويیفت حراج جدید اوراق مالی اسلامی بانک مرکزی در هفته آینده رکود در منطقه یورو شدیدتر خواهد شد استفاده از کالابرگ اختیاری شد؛ می خواهید استفاده کنید نخواستید معادل ریالیش را برداشت کنید کالابرگ؛ وعده‌ای در میان اظهارات ضد و نقیض مسيولان / ريیس کمیسیون اقتصادی مجلس: کالابرگ به امسال نمی... تنها جایی که ريیسی اول شد! آهن الات ساختمانی تغییر قیمت داد رشد سرمایه‌گذاری طرح‌های صنعتی در بوشهر رکورد زد رشد بی‌رمق بورس در آخرین روز هفته قیمت روغن موتور در بازار چند؟ وزیر نیرو با ريیس جمهور ترکمنستان دیدار کرد تغییر قیمت لاستیک خودرو در بازار + جدول 4 مصوبه جدید برای رفع موانع تولید ابلاغ شد قیمت طلا، سکه و ارز امروز 9 آذرماه/ قیمت سکه پیش رفت نوسازی بافت تاریخی اولویت دولت دست به یکی شدن چین و روسیه برای دور زدن سويیفت آغاز ثبت نام نهضت ملی مسکن در این 16 استان استفاده مناسب از شیشه در نمای داخلی و خارجی ساختم... بانک توسعه تعاون پیشتاز ایجاد اشتغال در استان ها پرداخت بیش‌از 75هزار فقره تسهیلات توسط بانک سپه...