برپایی ششمین جلسه شورای اطلاع رسانی وزارت امور اقتصادی و دارایی

برپایی ششمین جلسه شورای اطلاع رسانی وزارت امور اقتصادی و دارایی

ششمین جلسه شورای اطلاع رسانی وزارت امور اقتصادی و دارایی به میزبانی بانک ملت و با حضور مسعود نصراصفهانی رییس هیات مدیره بانک ملت و ... برپا شد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی بانک ملت، دکتر مهدی محمدی مشاور و ريیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت امور اقتصادی و دارایی در این جلسه با اشاره به نقش روابط عمومی در بیان درست دستاوردها و تبیین موفقیت‌ها اظهار داشت: برنامه ریزی رسانه‌ای کلان باید مبتنی بر ایجاد ثبات در اقتصاد و امید آفرینی باشد و پیشرفت‌ها در زمینه‌های مختلف به درستی اطلاع رسانی شود.

وی با بیان این نکته که کشور در شرایطی است که تمام دارایی کشور یعنی ماهیت و هویت دینی جوانان و اقشار مختلف جامعه، مورد هجمه قرار گرفته است تاکید کرد: باید با برنامه ریزی و استفاده از ظرفیت‌های مختلف به بازآفرینی هویت دینی خود بپردازیم.

دکتر محمدی با تبریک روز ارتباطات و روابط عمومی از همه فعالان این عرصه قدردانی کرد.

حمید یادروج مدیر اداره کل روابط عمومی بانک ملت نیز در این جلسه با قدردانی از حضور مدیران روابط عمومی بانک‌ها، بیمه‌ها و سازمان‌های وابسته به وزارت امور اقتصادی و دارایی در این جلسه، ابراز امیدواری کرد تا با همراستایی و اقدامات شایسته روابط عمومی‌ها دستاوردها و حاصل زحمات کارکنان نظام بانکی در جامعه به خوبی تبیین شود.

در این جلسه همچنین تصمیماتی برای حضور پررنگ در هفته ولایت و امامت و روز ارتباطات و روابط عمومی اتخاذ شد.

اخبار مرتبط

آخرین اخبار بورس و اقتصاد