پیش بینی بورس شنبه 18 بهمن 99، بورس فردا مثبت است؟

پیش بینی بورس شنبه 18 بهمن 99، بورس فردا مثبت است؟

در هفته‌ای که پشت سر گذاشتیم شاخص کل بیش از 34 هزار واحد افت را تجربه کرد و دوباره کانال 1.2 میلیون واحدی را از دست داد. قرمزپوشی بازار در هفته دوم بهمن ماه، سهامداران را نگران روند بازار در هفته پیش رو و فردا 18 بهمن 99 کرده است. بورس فردا چگونه است؟

به گزارش نبض بورس، در هفته‌ای که پشت سر گذاشتیم شاخص کل با ریزش 34 هزار واحدی در مقایسه با هفته اول بهمن ماه کانال 1.2 میلیون واحدی را از دست داد و به سطح یک میلیون و 173 هزار واحدی رسید.

 

شاخص کل هموزن نیز که به نوعی بیانگر میزان تغییرات در سهام کوچک بازار است در پایان هفته اول بهمن ماه بر روی سطح 424 هزار و 719 واحدی قرار داشت که این سطح در پایان معاملات هفته دوم بهمن ماه به 423 هزار و 162 واحد رسید.

این هفته همچنین پس از مدت‌ها شاهد عرضه اولیه دیگر در بازار سرمایه بودیم و بعد از عرضه اولیه سپیدار در فصل زمستان این بار بازار سرمایه شاهد عرضه اولیه کزغال به عنوان دومین عرضه اولیه زمستان بود. نکته مهم در این عرضه اولیه، کاهش میزان مشارکت بود که به نوعی بیانگر از بین رفتن اعتماد سهامداران به بازار سرمایه بود.

خروج پول حقیقی هم به مانند چند ماه اخیر در بیشتر روز‌های معاملاتی هفته جاری باز هم مشهود بود و حتی در برخی روز‌ها این خروج پول حقیقی از بازار به بیش از هزار میلیارد تومان رسید.

بورس فردا مثبت است؟

رویا ذبیحی سامانی کارشناس و تحلیلگر بازار سرمایه در گفتگو با خبرنگار نبض بورس گفت: در حال حاضر بازار با ابهامات بسیار زیادی رو به رو است که از جمله این ابهامات می توان به وضعیت سیاست خارجی و در نتیجه نرخ ارز،درگیری مجلس و دولت و سرانجام بودجه و مواردی مانند تغییرات احتمالی در نرخ حامل های انرژی و وضعیت معافیات مالیاتی شرکت های صادراتی اشاره کرد.

وی افزود: هر چند از لحاظ قیمتی در بسیاری از سهام سناریو های بدبینانه نیز دیده شده است اما سایه بدبینی با بازار حاکم هست و شاهد واکنش های هیجانی منفی در بازار هستیم.

این تحلیلگر بازار سرمایه درباره پیش بینی خود از بازار فردا گفت: انتظار می رود فردا 18 بهمن 99 نیز در شروع معاملات شاهد معاملات منفی در بازار باشیم.

آخرین خبر از عرضه اولیه حآفرین

آخرین خبر از عرضه اولیه حآفرین

در 10 اسفند 99 بود که اعلام شد سهام شرکت ریل پرداز نوآفرین در روز چهارشنبه هفته جاری عرضه اولیه خواهد شد. حالا کارگزاری‌ها خبر از لغو عرضه اولیه دادند.

NabzeBourse.ir/

عرضه اولیه جدید فرابورس ایران به کدام شرکت اختصاص می‌یابد؟

عرضه اولیه حآفرین لغو شد

عرضه اولیه حآفرین لغو شد

طبق پیام کارگزاری‌ها به کابران عرضه اولیه حآفرین لغو شد.

TejaratNews.com/
پیش بینی بورس فردا 12 اسفند 99، بورس مثبت یا همچنان منفی؟

پیش بینی بورس فردا 12 اسفند 99، بورس مثبت یا همچنان منفی؟

بازار امروز اندکی در مقایسه با روز گذشته بهتر بود هر چند که باز هم شاخص ها قرمزپوش بسته شدند. بورس فردا مثبت خواهد بود یا همچنان روند منفی بازار ادامه خواهد داشت؟

NabzeBourse.ir/
آخرین خبر از عرضه اولیه ستاره خلیج فارس

آخرین خبر از عرضه اولیه ستاره خلیج فارس

عرضه اولیه ستاره خلیج‌فارس قرار بود بزرگترین عرضه‌اولیه امسال باشد که حتی پیش‌بینی می‌شد ارزش تعداد سهم برای متقاضیان تا پنج میلیون تومان هم برسد اما هنوز خبری از آن نیست.

TejaratNews.com/
کزغال چرا متوقف شد؟

کزغال چرا متوقف شد؟

کزغال که به تازگی بعد از برگزاری کنفرانس بازگشایی شده بود، امروز معاملاتش متوقف شد. دلیل توقف معاملات کزغال چه بود؟

NabzeBourse.ir/

توقف معاملات نماد کزغال

اولین پیام کارگزاری‌ها درباره عرضه اولیه حآفرین

اولین پیام کارگزاری‌ها درباره عرضه اولیه حآفرین

کارگزاری‌ها درباره عرضه اولیه حآفرین، اولین پیام خود درباره این نماد را به اعضای خود ارسال کردند.

TejaratNews.com/
پشت پرده یک عرضه اولیه / عرضه اولیه اپال برای جبران زیان‌های یک بانک؟

پشت پرده یک عرضه اولیه / عرضه اولیه اپال برای جبران زیان‌های یک بانک؟

بر اساس گزارش منتشر شده در سامانه کدال، شرکت اپال کانی پارس متعلق به شرکت سرمایه‌گذاری پارسیان است. سوال اینجاست که آیا هدف از این عرضه اولیه برای بهبود زیان انباشته بانک پارسیان است؟

TejaratNews.com/
عرضه اولیه جدید در فرابورس قطعی شد

عرضه اولیه جدید در فرابورس قطعی شد

بورستهران- ایرنا- عرضه اولیه سهام شرکت «ریل پرداز نوآفرین» با نماد «حآفرین» روز چهارشنبه (13 اسفندماه) در فرابورس انجام می‌شود.

Irna.ir/

عرضه اولیه چهارشنبه اعلام شد / «حآفرین» چقدر نقدینگی می‌خواهد؟

عرضه اولیه حآفرین چقدر نقدینگی می خواهد؟

عرضه اولیه حآفرین چقدر نقدینگی می خواهد؟

بعد از عرضه اولیه اپال در هفته گذشته حالا چهارشنبه این هفته هم شاهد عرضه اولیه حآفرین خواهیم بود.

NabzeBourse.ir/
پیش بینی بورس فردا 11 اسفند 99/ بورس کی مثبت می شود؟

پیش بینی بورس فردا 11 اسفند 99/ بورس کی مثبت می شود؟

امروز 10 اسفند 99 بازار به مانند روز‌های گذشته باز هم قرمزپوش بود و شاخص کل در نهایت با کاهش 8604 واحدی بر روی کانال یک میلیون و 185 هزار و 405 واحدی آرام گرفت. بورس فردا مثبت خواهد شد؟

NabzeBourse.ir/
افت 3 هزار واحدی شاخص کل بورس امروز 10 اسفندماه

افت 3 هزار واحدی شاخص کل بورس امروز 10 اسفندماه

شاخص کل بورس در معاملات صبح امروز با بیش از 3 هزار واحد افت به عدد یک میلیون و 190 هزار واحدی رسید.

Borna.news/
اولین عملکرد عرضه اولیه اپال چگونه بود؟

اولین عملکرد عرضه اولیه اپال چگونه بود؟

در نخستین روز معاملاتی نماد اپال که در روز چهارشنبه ششم اسفند عرضه اولیه شد چه گذشت؟

TejaratNews.com/
اکنون کلیت بازار منتظر یک آغاز خوب است چرا بورس در اسفندماه دچار رکود و ریزش شده است؟ معاملات مثبت در صفر تابلو "ونوین"، "وتجارت" و "وخاور" با 500 میلیون تومان در کجای تهران می‌توان خانه خرید؟ "وبصادر" دارای صف خرید بیش از یک میلیونی آخرین خبر از عرضه اولیه حآفرین همه نماد‌های گروه واسطه‌گری‌های مالی منفی هستند جزيیات فروش اوراق دولت / قیمت هر ورقه سهم چقدر است؟ معاملات سبز "لوتوس" با رشد 3 درصدی آخرین مهلت ثبت‌نام خودروهای زیر 100 میلیونی معاملات سراسر قرمز در گروه بیمه‌ای "حتاید" و "حسینا" دارای معاملات مثبت در این لحظات "همراه" سبزپوش شد معاملات مثبت "حریل" همراه با رشد یک درصدی "همراه"و "اخابر" هم قرمزپوش هستند معاملات منفی با افت یک درصدی این نمادهای انبوه سازی واحد‌های مسکونی بیمه می‌شوند معاملات مثبت انبوه سازان فقط در "ثامید"، "ثامان" و "ثمسکن" تاثیر اخذ مالیات بر رکود بازار خودرو‌های میلیاردی "رافزا" دارای صف خرید 27 میلیونی است گروه فلزات اساسی و معدنی هم بر مدار مثبت هستند بورس امروز سه شنبه 12 اسفند 99 شاخص در دقایق ابتدایی معاملات امروز سبزپوش است عرضه اولیه حآفرین لغو شد "رمپنا" و "رتکو"همراه با افت یک درصدی بازار برای عرضه اولیه حمایت می‌شود؟ / پیش‌گشایش بازار امروز قرعه‌کشی پراید دولتی در امروز / لیست برندگان کجا اعلام می‌شود؟ قیمت نفت امروز 12 اسفند 99 / کاهش قیمت نفت جهانی چرایی گرانی نارنگی در بازار با 500میلیون تومان می‌توان در تهران خانه خرید؟ پیش‌بینی قیمت طلا امروز 12 اسفند 99 پیش‌بینی قیمت دلار امروز 12 اسفند 99 اخبار کاربردی برای معامله‌گران / بازارها امروز منتظر چه اتفاقاتی هستند؟ افزایش قیمت سکه / آخرین قیمت طلا تا پیش از امروز 12 اسفند 99 چقدر بود؟ معیشت مردم به دلار گره خورده است مثبت شدن روند معاملات در کوتاه مدت آخرین قیمت دلار تا پیش از امروز 12 اسفند 99 چقدر بود؟ پیش‌بینی بورس امروز 12 اسفند 99 شفاف سازی ابهام‌های انتقال بیمه شخص ثالث بروزرسانی ثروتمندترین افراد هر کشور پیشواز شرکت‌های ریلی برای افزایش قیمت بلیت! بیت‌کوین دور گرفت تداوم افزایش قیمت‌ها در بازار موبایل آرامش و رکود بازار خودرو در روزهای پایانی سال سقوط ریال در رده هفتم جهان قرار گرفت ضمانت‌نامه کاغذی لوازم خانگی حذف می‌شود تداوم افزایش قیمت‌ها در بازار خودرو افت قیمت مرغ در بازار برای مطالبات‌مان از عراق، کالا نمی‌گیریم توثیق مکانیزه سهام برای دریافت کارت اعتباری و تسهیلات بانکی همگانی شد

در حال بارگیری...