گزارش روزانه صندوق های ETF‌(10خرداد1400) / سقوط 4درصدی دارا یکم

گزارش روزانه صندوق های ETF‌(10خرداد1400) / سقوط 4درصدی دارا یکم

در بورس امروز 255میلیارد تومان دارا یکم و 711میلیارد تومان پالایشی یکم خرید و فروش شد، معاملات صندوق‌های قابل معامله به هزار و 934میلیارد تومان رسید و مازاد...

اقتصاد آنلاین – امیر مهدی زاده؛ بیشترین ارزش معاملات صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله در روز جاری به صندوق پالایشی یکم (پالایش) با ارزش 711میلیارد تومان تعلق داشت و بعد از آن صندوق واسطه‌گری مالی یکم (دارا یکم) بود که دومین صندوق پرمعامله لقب گرفت. صندوق با درآمد ثابت کیان (کیان) نیز در جایگاه سوم معاملات صندوق‌های ETF قرار گرفت.

حقیقی‌ها معادل 31میلیارد تومان واحدهای صندوق با درآمد ثابت کمند (کمند) را از حقوقی‌ها خریدند (22درصد از معاملات صندوق) و اشخاص حقوقی نیز بخشی از مالکیت صندوق یاقوت آگاه (یاقوت) را به ارزش سه میلیارد تومان به نفع خود تصاحب کردند (69درصد معاملات).

دارندگان صندوق سرمایه گذاری در سهام آسمان آرمانی سهام (آساس) رشد 1.1درصدی دارایی خود را به چشم دیدند و از طرف دیگر مالکان صندوق «دارا یکم» با زیان 4.1درصدی در یک روز مواجه شدند. هیجانات امروز همچنین باعث شد که بیشترین نوسان قیمت (7.8درصد) در رابطه با صندوق «پالایش» در تابلو معاملات نقش ببندد.

دو صندوق واسطه‌گری مالی و پالایشی یکم روی هم 967میلیارد تومان معامله شدند یعنی 50درصد از خرید و فروش‌های صندوق‌های قابل معامله به این دو صندوق دولتی اختصاص داشت.

از سویی دیگر جمع معاملات صندوق‌های طلایی به حدود هزار و 625میلیون تومان رسید. همچنین بیشترین افت قیمت (2.7درصد) این گروه به صندوق پشتوانه طلای مفید (عیار) اختصاص یافت.

کل ارزش معاملات صندوق‌های معامله‌پذیر در نهایت به رقم هزار و 934میلیارد تومان رسید و ورود پول حقیقی 54میلیارد تومان شد، این در حالی است که گردش امروز بازار سهام در حدود سه هزار و 250میلیارد تومان و مقدار خروج پول حقیقی 555میلیارد تومان بود.

local_offerبرچسب‌ها:
اصلاح مصوبه واگذاری سهام دولت در صندوق ETF

اصلاح مصوبه واگذاری سهام دولت در صندوق ETF

معاون اول رییس جمهوری، اصلاحیه مصوبه واگذاری سهام دولت در صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله در بورس (ETF) را ابلاغ کرد.

EghtesadOnline.com/
خبر جدید از دومین صندوق ETF دولتی / ارسال پیامک برای صاحبان پالایشی یکم در جمعه

خبر جدید از دومین صندوق ETF دولتی / ارسال پیامک برای صاحبان پالایش...

پس از اعلام آغاز تخصیص واحدهای صندوق پالایشی یکم امروز پیامکی برای صاحبان پالایشی یکم ارسال شده که مبلغ مسدودی آنها آزاد شده است.

TejaratNews.com/
قیمت روز دارا یکم 23 مرداد 99 / صندوق ETF دولتی چقدر شده است؟

قیمت روز دارا یکم 23 مرداد 99 / صندوق ETF دولتی چقدر شده است؟

قیمت روز هر واحد از اولین ETF دولتی در بازار سهام به 20104 تومان رسیده که متقاضیان با 200 واحد از نماد دارا یکم، هم‌اکنون سبدی به ارزش چهار میلیون و 20 هزار تومان در اختیار دارند.

TejaratNews.com/
وزیر نفت بالاخره برای ایجاد صندوق ETF پالایشی دستور داد

وزیر نفت بالاخره برای ایجاد صندوق ETF پالایشی دستور داد

وزیر نفت در قالب انتشار یک توییت، از آمادگی وزارت نفت به منظور ارايه سهام پالایشگاه‌ها در بورس خبرداد.

FarsNews.ir/
آخرین اخبار از دارا دوم / عرضه دومین صندوق ETF به کجا رسید؟

آخرین اخبار از دارا دوم / عرضه دومین صندوق ETF به کجا رسید؟

100 روز از نخستین واگذاری باقیمانده سهام دولت در بازار سهام در قالب صندوق‌های قابل معامله می‌گذرد و از همان زمان مباحث مربوط به صندوق دوم و سوم که قرار بود گرو‌ه‌های پالایش، فلزات و خودرو را در بر بگی...

TejaratNews.com/
خبر جدید از دارا دوم / دارا دوم در شهریور به بورس نمی‌رسد / اعلام شروط پذیره‌نویسی دومین صندوق ETF

خبر جدید از دارا دوم / دارا دوم در شهریور به بورس نمی‌رسد / اعلام ...

معاون سازمان خصوصی‌سازی اعلام کرد: عرضه دارا دوم در شهریور ماه انجام نمی‌شود، وزارت نفت باید ابتدا شرکت ETF را ثبت و سپس اعلام پذیره‌نویسی کند.

TejaratNews.com/

لغو دارا دوم / چرا عرضه دومین صندوق ETF متوقف شد؟

آغاز پذیره نویسی صندوق ETF دولتی شهریورماه

آغاز پذیره نویسی صندوق ETF دولتی شهریورماه

آغاز پذیره نویسی دومین صندوق ETF دولتی، موسوم به دارا دوم، با سقف خرید پنج میلیون تومان، از اوایل شهریورماه آغاز می‌شود.

EghtesadOnline.com/
دومین صندوق ETF دولتی به کجا رسید؟ / دارا دوم چه شد؟

دومین صندوق ETF دولتی به کجا رسید؟ / دارا دوم چه شد؟

پس از مشارکت 3.5 میلیون نفری در اولین صندوق‌های قابل معامله در بورس (ETF) که با نماد دارا یکم در بورس قابل معامله شده است، دومین صندوق ETF در راه است. اما چه زمانی این اقدام انجام می‌شود و سقف خرید آن...

TejaratNews.com/
ارزش روز دارا یکم 18 مرداد 99 / اولین صندوق ETF دولتی چقدر می‌ارزد؟

ارزش روز دارا یکم 18 مرداد 99 / اولین صندوق ETF دولتی چقدر می‌ارزد...

در پایان معاملات هفته گذشته بورس، ارزش 200 واحد از صندوق دارا یکم با 2٫5 درصد افزایش نسبت به هفته گذشته به 4 میلیون و 671 هزار تومان رسید.

TejaratNews.com/
صندوق ETF سوم در آذرماه عرضه می‌شود

صندوق ETF سوم در آذرماه عرضه می‌شود

معاون سازمان خصوصی سازی گفت: مرحله سوم عرضه صندوق‌های ETF در آذرماه انجام می‌شود که شامل گروه خودرویی و فلزی خواهد شد.

EghtesadOnline.com/
ارزش «دارا یکم» 11 مرداد 99 / اولین صندوق ETF دولتی 5 درصد گران شد

ارزش «دارا یکم» 11 مرداد 99 / اولین صندوق ETF دولتی 5 درصد گران شد

در پایان معاملات امروز بازار سهام ارزش 200 واحد صندوق دارا یکم با رشدی پنج درصدی به چهار میلیون و 785 هزار تومان رسید.

TejaratNews.com/
ارزش روز دارا یکم 4 مرداد 99 / اولین صندوق ETF چقدر ارزش دارد؟

ارزش روز دارا یکم 4 مرداد 99 / اولین صندوق ETF چقدر ارزش دارد؟

هر واحد از اولین صندوق ETF دولتی امروز به 25641 تومان رسید تا ارزش سبد هرکدام از 200 سهم دارایکم به 5٫1 میلیون تومان برسد.

TejaratNews.com/
آخرین اخبار از دارا دوم / جزییاتی از دومین صندوق ETF دولتی

آخرین اخبار از دارا دوم / جزییاتی از دومین صندوق ETF دولتی

پس از مشارکت 3.5 میلیون نفری در اولین صندوق‌های قابل معامله در بورس (ETF) که با نماد دارا یکم در بورس قابل معامله شده است، دومین صندوق ETF در راه است. اما کی و به چه میزان؟

TejaratNews.com/
جدیدترین خبرها از عرضه دومین صندوق ETF‌

جدیدترین خبرها از عرضه دومین صندوق ETF‌

مدیرعامل شرکت بورس تهران گفت: متولی صندوق‌های قابل معامله وزارت امور اقتصادی و دارایی و وزارت‌خانه‌های مربوط هستند، در هر زمانی که آنها اعلام آمادگی کنند بورس تهران اقدامات لازم را در جهت حضور آنها در...

TejaratNews.com/
مردم از ساعت 12 تا 18 کمتر برق مصرف کنند سقوط بازار ارز مجازی ادامه دارد پیش‌بینی بورس 31 خرداد / بازار در 2 روز آینده منفی می‌شود؟ سقوط بازار ارز مجازی/ بیت کوین 1200 دلار ریخت واکنش مثبت بازار سرمایه به تحولات سیاسی کشور/ دلالان نمی‌خواهند بورس رشد کند بلیت پرواز تهران - مشهد یک میلیون تومان شد رانا پلاس در آستانه ورود به بازار/ ویژگی‌های محصول جدید ایران خودرو ضبط 24 دستگاه تولید ارز دیجیتال در قزوین مخالفت وزیر صمت با عرضه خودرو در بورس/ طرح جدید قیمت‌گذاری خودرو رشد چشمگیر در سود هر سهم "ونوین" "ودی" به هر سهم 4723 ریال اختصاص داد تغییر مالکیت 1.3 میلیارد اوراق بهادار مالی سود "وصندوق" دو برابر شد هشدار تحلیلگران به ریزش قیمت بیت کوین دولت با افزایش قیمت بلیت هواپیما مخالفت کرد اجاره و فروش مسکن؛ کدام مناطق تهران ارزان شد؟ قیمت لحظه‌ای دلار و یورو در بازار + قیمت انواع سکه | کاهش نرخ دلار در صرافی ملی قیمت اجاره و خرید مسکن در قم + جدول کارشناس آمریکایی:‌ بانک‌های مرکزی کشورها 10 سال از بازار ارزهای مجازی عقب افتاده‌اند کدام خودرو‌های زیر 400میلیون ارزان شدند؟ امروز 30 خرداد بورس چگونه به پایان رسید؟ تاکید به اعضای ستاد اقتصادی دولت برای ارايه گزارش به ريیس جمهور منتخب بازار مجازی‌ها هم‌چنان منفی/ ریزش قیمت ارزهای مجازی برای سومین روز متوالی "شرانل" در مجمع 5000 ریال تقسیم کرد / پرداخت سود سهام از طریق سامانه سجام طلا و سکه در بازار امروز چند؟ انتقال وجه کارت به کارت از طریق اپلیکیشن دیجی‌پی در بانک رفاه راه اندازی شد شاخص بورس در مدار صعود ساعت‌های قطعی برق در استان تهران رشد 1689 واحدی شاخص بورس تهران/ ارزش معاملات دو بازار از 13 هزار میلیارد تومان فراتر رفت رشد 1689 واحدی شاخص کل مطالبه فعالان بازار سهام از رییسی بیشترین تغییر مالکیت حقیقی و حقوقی در بورس امروز (30خرداد) / روند نوسانی خروج پول ادامه دارد نمای پایانی بورس (30خرداد1400) / شاخص کل با رشد هزار و 700واحدی همراه شد چراغ سبز سهام به دولت جدید؟ ارزش پالایشی یکم 30 خرداد 1400 چقدر کاهش یافت؟ شاخص با رشد 1689 واحدی به کار خود پایان داد ارتباط با سامانه سازمان راهداری کشور در کوتاه‌ترین زمان ممکن عرضه 5هزار میلیارد ریال صکوک مرابحه انتظارات بورسی از دولت جدید عرضه 5 هزار میلیارد ریال صکوک مرابحه کمبود شیرخشک به زودی جبران می‌شود شاخص در لحظات پایانی سبزپوش است بازار سرمایه، شفاف‌ترین سرپناه برای نقدینگی و تامین مالی وزیر صنعت: با عرضه خودرو در بورس مخالفم تحلیل قیمت بیت کوین | آیا سقوط نزدیک است؟ قیمت دلار امروز 30 خرداد 1400 چقدر شد؟ سهامداران در انتظار مشخص شدن برنامه دولت جدید برای بازار سرمایه تحلیل بورس امروز 30 خرداد / بعد از انتخابات چه زمانی وارد بازار سرمایه شویم؟ نمای میانی بورس (30خرداد) / شاخص کل بیش از دو هزار واحد رشد کرد در این لحظات شاخص با رشد 2600 واحدی همراه است

در حال بارگیری...